Kibice Piasta zrobili opuścili trybunę, gdzie zapalili race...

71'

Maycon za Iwana

70'

Możemy znowu pracować,. Przez to zamieszanie zmuszeni byliśmy, aby przerwać relację. Na boisku nie działo się nic ciekawego, tak jak przez cały mecz

63'

Sędzia przerwał mecz! Kibice rozpalili race, rzucili kilka w ochroniarzy, wylądowały też na boisku. Wszystko jest w dymie. Po chwili gra wznowiona.

61'

Przekombinowali goście i dośrodkowanie Opałacza przeleciało nad bramką

61'

Szybka, składna akcja Górniak skończyła się fatalnym strzałem Bancewicza

59'

Oleksy za Sierpinę

57'

Lewczuk zapędził się do ataku i rezultatem tego był faul ofensywny

55'

Faulowany Kozik przez Breznicana przy strzale głową piłkarza Górnika

53'

Breznican nie pozwolił, aby prostopadłe podanie dotarło do Smektały

51'

Tumicz strzelał prosto w rywala

50'

Smektała niedokładnie w pole karne, co wykorzystali polkowiczanie i wybili piłkę

49'

Kibice ujrzeli wiceprezesa Kołodziejczyka i właśnie kierują do niego... niezbyt miłe słowa

47'

Dośrodkowanie z wolnego Podgórskiego na niecelny strzał głową zamienił Krzycki

46'

Obie drużyny znowu w grze. Oby druga połowa była lepsza niż pierwsza...

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Podanie Salamońskiego do Tumicza w ostatniej chwili przeciął Szary

41'

Kozik na dwudziestym metrze uprzedził Tumicza

40'

Kibice Piasta bawią się w najlepsze i niewiele przejmują meczem

37'

Za mocne dośrodkowanie Kokoszki z prawej strony boiska i gliwiczanie wybili futbolówkę daleko od własnego pola karnego

34'

Piątkowski zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką

33'

Szary za brzydki faul

32'

Generalnie trzeba powiedzieć, że z boiska wieje nudą. Mało składnych akcji i ofensywnej gry. Nie brakuje za to fauli i niedokładnych podań

31'

Iwan wycofał piłkę do Podgórskiego, który strzelił od razu po długim rogu. Szymański w tej sytuacji nie miał szans

30'

Tomasz Podgórski i Piast prowadzi

29'

Celny strzał Iwana z szesnastu metrów nie sprawił trudności dobrze ustawionemu Szymańskiemu

28'

- Gdzie jest prezes? - pytają fani Piasta i dodają:- Marionetka

27'

Iwan dostał dobre podanie od Smektały, ale zamiast strzelać od razu chciał jeszcze minął rywala i w końcu nic z akcji Piasta nie wyszło

24'

Salamoński dośrodkowywał do... Kozika

23'

Smektała chciał trafić w bramkę, ale piłka nawet nie zbliżyła się do Szymańskiego

22'

Sopel za kontuzjowanego Kaszowskiego

21'

Piątkowski mocno z dystansu i Kozik z trudem odbił piłkę na bok

20'

Kibice Piasta cały czas wyśmiewają gliwickich piłkarzy, śpiewając m.in.:- Marcin my wierzymy

18'

Strzał Smektały za słaby, by zaskoczyć Szymańskiego

16'

Opałacz łatwo ograł piłkarzy Piasta i wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym gospodarzy. Uderzenie Breznicana zatrzymało się na murze

14'

Podgórski przyjął piłkę w polu karnym Górnika, ale Breznican do spółki z Chyłą poradzili sobie z piłkarzem Piasta

12'

Potężny strzał Wacławczyka z dystansu i Kozik odbił piłkę tylko dlatego, że leciała prosto w niego

11'

Kokoszka w pole karne do Tumicza, a ten chciał efektownie zagrać piętką i podał do rywali

9'

Dobre wyjście Szymańskiego poza pole karne, który wybił piłkę tuż przed nadbiegającym Smektałą

7'

Urban wybił piłkę na aut, bo leżał na boisku Bancewicz

6'

Kokoszka łatwo zszedł z prawej strony i oddał strzał. Piłkę jednak złapał Kozik

4'

Dośrodkowanie z narożnika boiska i spokojnie poradzili sobie gliwiczanie

4'

Łatwa strata Kaszowskiego w środku pola, ale kontra Górnika przyniosła tylko rzut rożny

2'

Piłkarze Piasta rozgrywali piłkę długo i w końcu sami wybili ją na aut

17:03

Rozpoczęli piłkarze Górnika

17:01

Piast to My, a nie Wy -to słowa fanów gliwickiego klubu do podopiecznych Marcina Brosza

17:01

Kibice Piasta śpiewali jeszcze przed meczem:- Adam Małysz, Roberta Kubica. I piłkarzy wchodzących na murawę przywitali gwiazdami oraz buczeniem

16:57

Zaledwie dziewięciu graczy zasiądzie dziś na ławkach obu drużyn. To mało jeśli biorąc pod uwagę, że mogłoby ich czternastu

16:55

Górnik - rezerwowi: Osiński, Oleksy, Obiabo, Soboń, Janus

16:55

Piast - rezerwowi: Szmatuła, Pietroń, Maycon i Sopel

16:48

Górnik też ostatnio nie był w najlepszej formie i przegrał trzy kolejne mecze. W spotkaniu z Piastem goście chcą przerwać tą złą passę i powalczyć jeszcze o ósme miejsce

16:48

Piast w rundzie wiosennej gra fatalnie i do tej pory wygrał tylko jeden mecz – nie licząc walkoweru z GKP - na inaugurację z Odrą Wodzisław (2:0). Mimo tak tragicznych rezultatów gliwiczanie wciąż mogą zając czwarte miejsce. Ich bezpośrednimi rywalami są Warta Poznań i Sandecja Nowy Sącz

16:47

Witamy z Wodzisławia Śląskiego, gdzie ostatni mecz w tym sezonie jak gospodarz rozegra Piast Gliwice. W 33. kolejce rywalem podopiecznych Marcina Brosza będą zawodnicy Górnika Polkowice