1 : 3
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1. połowa0 : 2
93'

Jeszcze rzut rożny dla Kolejarza a po nim koniec meczu. Kolejarz utrzymał się w 1 lidze!

92'

Żółta kartka dla Iwanickiego za faul.

91'

Mocny strzał Scherfena wprost w bramkarza.

90'

Doliczone trzy minuty.

90'

Kominiak za Gryźlaka.

86'

Strzelec dwóch bramek dla Kolejarza, Mariusz Mężyk zmieniony przez Jarosiewicza.

85'

Powinno być 2:3. Reiss dośrodkowywał z rożnego, Zakrzewski głową uderzył w poprzeczkę, później dobijał nogą kompletnie niecelnie.

84'

Reiss strzela koło lewego słupka. Honorowa bramka.

84'

Rzut karny dla Warty po faulu na Zakrzewskim.

80'

Kibice opuszczają stadion, mają dość marnego widowiska. Warta w słabym stylu żegna się z fanami w tym sezonie. Za oglądanie takiej gry w przyszłym sezonie kibice mogą nie chcieć płacić.

79'

Próbowała zaatakować Warta ale po kolejnym złym podaniu przechwycił Staniek.

76'

Niecelny strzał Otuszewskiego sprzed pola karnego.

75'

Gajtkowski ładnie do Zakrzewkiego, jednak ten źle przyjął piłkę na linii pola karnego.

74'

Żółta kartka dla Gajtkowskiego za wybicie piłki po gwizdku.

73'

Strzał Jasińskiego z 30 metrów, ale niecelny.

72'

Zmiana w Warcie. Zszedł Kosznik, w jego miejsce Miklosik.

72'

Mężyk jak w masło wszedł w pole karne i przy biernej postawie obrony zdobył bramkę na 3:0. Kolejarz prawie utrzymany!

69'

Żółta kartka dla Jasińskiego za faul.

67'

Dośrodkowywał Gryźlak, a głową strzelał Ciećko, jednak Radliński złapał piłkę.

62'

Scherfen na prawą stroną do Magdziarza, ten wrzuca w pole karne, ale to dośrodkowanie było jak gra Warty w tym meczu - słabe.

59'

Jasiński leżał na boisku. Jest opatrywany z boku boiska, ale już wraca do gry.

57'

Zmiania w Kolejarzu. Za Zawiślana wszedł Ciećko.

54'

Senne spotkanie przy Bułgarskiej. Warcie dziś nie chce się wyraźnie o nic grać. A Kolejarz robi swoje, teraz zadowolony z wyniku zwolnił grę. Inne spotkania też układają się nieźle dla podopiecznych Janusza Kubota.

52'

Zmiana w Warcie. Za Wojciechowskiego wszedł Ciarkowski.

49'

Szarżował po lewej stronie boiska Zawiślan, jednak piłkę wybił mu spod nóg jeden z obrońców.

47'

Strzał Cichego z rzutu wolnego z 35 metrów na rzut rożny odbija Radliński.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęła Warta.

46'

Koniec pierwszej połowy. Warta gra na razie bardzo słabo, a Kolejarz zasłużenie prowadzi.

45'

Minuta doliczona.

45'

2:0 dla Kolejarza. Z lewej strony boiska uderzył Mężyk. Piłka poszła w krótki róg bramki, Radliński już miał ją w rękach, jednak puścił ją pod nogami. Bardzo słaby mecz bramkarza Warty.

40'

Reiss strzelał głową po dośrodkowaniu Kosznika. Tuż nad bramką.

39'

Zawiślan zagrywa z lewej strony do Basty, ale powstrzymują go obrońcy Warty.

37'

Szarżę Iwanickiego w polu karnym Kolejarza powstrzymuje Staniek.

34'

Kosznik zagrał do Reissa, ten odegrał na linii pola karnego do Gajtkowskiego, który strzelił za słabo i złapał Zarychta.

33'

Gajtkowski wypuścił Kosznika lewą stroną, jednak ten na spalonym.

32'

Trener Baniak niezadowolony z obrotu spraw decyduje się na szybką zmianę. Otuszewski za Kieruzela.

31'

Powinno być 2:0. Madejski dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, do piłki doszedł Stefanik i uderzył tuż nad poprzeczką. Źle zachował się w tej sytuacji Radliński.

29'

Z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Reiss, ale bramkarz pewnie łapie.

26'

Kolejarz zasłużył na tę bramkę! Wyraźna przewaga gości w ostatnich minutach.

25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Madejskiego na bramkę ładnym strzałem głową zamienił Staniek. Bardzo ładna bramka w okienko. Radliński nie dał rady mimo interwencji.

22'

Strzał Walęciaka z około 30 metrów obok bramki. W ostatnim czasie Kolejarz przeważa. Widać, że walczy o życie.

21'

Z prawej strony dośrodkowywał Iwanicki, jednak Niane przeciął dobre podanie. Reiss znalazłby się w dobrej sytuacji.

20'

Faul taktyczny Walęciaka na Reisie i żółta kartka.

17'

Brzydki faul Kieruzela na Walęciaku, jednak bez kartki. Z rzutu wolnego dośrodkował Madejski, ale Radliński piąstkuje.

16'

Sprytny strzał Madejskiego, który próbował lobować wychodzącego Radlińskiego, jednak zrobił to zbyt mocno i piłka minęła bramkę.

15'

Dośrodkowanie Walęciaka z lewej strony, Zawiślan zgrał do Gryźlaka, a ten strzela, jednak Radliński instynktownie obronił.

15'

Rzut rożny dla Warty po akcji Gajtkowskiego. Po dośrodkowaniu Magdziarza główkował Gajtkowski, ale bramkarz złapał piłkę.

14'

Dobre zagranie z lewej strony Walenciaka do Mężyka, ten podszedł pod pole karne, ale nie poradził sobie z obrońcami.

13'

Dogranie Reisa do Zakrzewskiego, ale ten dobrze powstrzymany przez Walenciaka.

10'

Dogranie ze środka pola do Basty, ale dobrze wychodzi Radliński i przecina podanie.

8'

Mężyk zszedł do środka, ale z 20 metrów strzelił prosto w Radlińskiego.

7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Radliński minął się z piłką, ale akcji nie dał rady zamknąć Niane.