1. połowa2 : 1
95'

Koniec spotkania! Kolejarz utrzymał prowadzenie i zainkasował komplet punktów!

90'

Sędzia przez kontuzję Zarychty, doliczył aż 5 minut. Czy wystarczy czasu by Piast doprowadził do wyrównania?

87'

Za Mężyka wchodzi Uwakwe.

86'

Kolejarz pewnie utrzymuje prowadzenie, nastawiając się w końcowych fragmentach przede wszystkim na kontry.

85'

Jan Buryan zmienia Iwana.

84'

Rado wchodzi za Madejskiego.

76'

Po krótkiej przerwie golkiper gospodarzy został postawiony na nogi i wrócił między słupki.

75'

Wydaje się, że poważniej ucierpiał bramkarz Kolejarza, który nie jest w stanie kontynuować gry.

74'

Groźną sytuację po stałym fragmencie stworzyli goście. Jednak bramkarza nie był w stanie pokonać Krzycki, którego zatrzymał Zarychta.

72'

Za Gryźlaka wchodzi Tomasz Ciećko.

67'

Błąd Zarychty, któremu wypadła piłka z rąk, ale w ostatniej chwili zdołał go naprawić.

66'

Dobra gra Kolejarza w dzisiejszym spotkaniu. Przed momentem Gryźlak faulowany w polu karnym, ale sędzia po raz kolejny nie zdecydował się podyktować jedenastki.

60'

Na ławce Piasta tylko czterech zawodników. Marcin Brosz desygnuje do gry Pietronia. Schodzi Sopel

57'

Cóż to była za sytuacja! Rafał Zawiślan uderzył z metra w poprzeczkę!

55'

Znakomite uderzenie z rzutu wolnego Cichego w znakomitym stylu z samego okienka wyciągnął Kozik!

51'

... a także Sławomir Szary.

50'

W polu karnym pociągany za koszulkę był Bartosz Iwan, jednak gwizdek sędziego milczał. W wyniku protestów posypały się kartki dla gości: obejrzeli je Bartosz Iwan...

49'

Tomasz Podgórski ukarany kartką.

46'

Początek drugiej części.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Bardzo niedokładne wykończenie jednego z nielicznych kontrataków Piasta.

41'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości wybite przez dobrze ustawionego Mateusza Matrasa.

37'

Kolejarz ma zdecydowaną przewagę. Przyjezdni z Gliwic tylko szczęściu zawdzięczają, że przegrywają tak nisko.

34'

Uderzenie Cichego z rzutu wolnego o centymetry minęło bramkę! Wielki apetyt na kolejnego gola ma były zawodnik m.in. Odry Wodzisław.

32'

Kolejna okazja przed Cichym. Po raz kolejny defensor Kolejarza znalazł się idealnie w polu karnym, lecz tym razem posłał piłkę tuż obok słupka.

29'

Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany zawodnik Piasta, Paweł Gamla.

25'

GOOOOOLLL!!! Piast wraca do gry!! Bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z 16 metrów zdobywa Tomasz Podgórski!

21'

GOOOOLLLL!!! Już 2:0!! Do dośrodkowania Madejskiego najwyżej wyskoczył Witold Cichy i z najbilższej odległości pokonał Kozika!

18'

GOOOOLLL!!! Kolejarz prowadzi 1:0!! Najpierw Marcin Stefanik uderzył potężnie w poprzeczkę z 7 metrów, do piłki dopadł Mariusz Mężyk, który ładnym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza!

14'

Bardzo dobra interwencja Marcina Zarychty, który zażegnał niebezpieczeństwo.

12'

Błyskawiczne uderzenie Piotra Madejskiego przeszło minimalnie obok słupka.

10'

Gra toczy się w środku pola, dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Trzeba przyznać, że ciężko się prowadzi piłkę na bardzo nierównym boisku w Stróżach.

7'

Ależ była okazja dla gospodarzy! Michał Gryźlak dośrodkował w pole karne, gdzie czekało dwóch zawodników Kolejarza, po strzale z główki piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gliwiczan!

3'

Dobra pogoda do gry w Stróżach, kibice dzisiaj dopisali, na trybunach zasiadło ok. 500 widzów.

1'

Rozpoczynamy spotkania.

16:40

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

16:25

Czym ten pojedynek będzie dla gości, ciężko odpowiedzieć. Ile razy bowiem można zapowiadać przełamanie pechowej passy, ile razy można liczyć na odmianę stylu gry? W Gliwicach chyba wszyscy poza trenerem Broszem przestali w to wierzyć

16:23

Kolejarz staje przed niesłychanie ciężkim zadaniem. Gospodarze niedzielnego pojedynku jeżeli marzą o zachowaniu ligowego bytu, muszą wygrać. Wygrywają bowiem najgroźniejsi rywale z dolnych rejonów tabeli, a od kilku spotkań problem ze zdobyciem kompletu punktów mają piłkarze absolutnego beniaminka pierwszej ligi.