1. połowa0 : 2
90'

Koniec spotkania! Dolcan wygrywa w Polkowicach 2:1!

88'

Powinno być 1:3!!! Świerblewski wyszedł sam na sam z bramkarzem, obok niego biegł kolega z zespołu, który nie doczekał się precyzyjnego dogrania.

86'

Marcin Korkuć ogląda żółty kartonik.

85'

Gospodarze cały czas dążą do wyrównania, ale brakuje klarownych okazji.

79'

Kolejna okazja polkowiczan. Dośrodkowanie Łukasza Tumicza w pole karne, z którym nieznacznie minął się Mateusz Piątkowski.

75'

Strzał Salamońskiego o centymetry minął słupek!! Bardzo blisko było wyrównania.

73'

Gospodarze przejęli zdecydowanie inicjatywę i atakują coraz większą liczbą zawodników. Co i rusz obrońcy Dolcanu muszą się ratować dalekimi wybiciami.

71'

I ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska schodzi Hirsz, a w jego miejsce

68'

Zapaśnik za Buśkiewicza.

67'

Ostatnia zmiana w ekipie Górnika: Sierpina zastępuje Bancewicza.

65'

Maciej Osłowski zastępuje Chylaszka.

62'

Ależ okazja dla Dolcanu! W zamieszaniu podbramkowym piłkę uderzył Piesio, ale bezbłędnie interweniował Szymański!

56'

Hirsz ogląda żółtą kartkę.

55'

Kamil Wacławczyk powinien doprowadzić do wyrównania, ale znakomicie obronił uderzenie golkiper Dolcanu!

53'

Kartką ukarany Łukasz Wróbel.

52'

Kolejna sytuacja dla gospodarzy. Ponownie z rzutu wolnego ogromne zagrożenie po uderzeniu Salamońskiego, ale tym razem piłka przeszła nieznacznie obok bramki!

49'

Uderzenie było z ponad 25 metrów, a właśnie wspomniany Salamoński przejął po przerwie opaskę kapitańską. Górnik nie zamierza odpuszczać w tym spotkaniu.

48'

GOOOOLLL!! Już tylko 1:2!! Bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył wprowadzony po przerwie Tomasz Salamoński!! Piłka przeszła przez rękawice Humerskiego, który powinien zachować się lepiej przy tej interwencji.

46'

A także Opałacz za Oleksego.

46'

Dwie zmiany po przerwie w zespole gospodarzy: Salamoński za Janusa.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie, Dolcan pewnie prowadzi z Górnikiem w Polkowicach 2:0.

42'

Po zamieszaniu w polu karnym Górnika, w bardzo dobrej sytuacji zalazł się Daniel Chylaszek, ale uderzył tylko w boczną siatkę!

39'

Kolejną kartką ukarany zawodnik gospodarzy, tym razem Paweł Oleksy.

38'

Łukasz Tumicz w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę Dolcanu w polu karnym.

37'

Sytuacja dobrze układa się dla piłkarzy z Ząbek. Bezpośredni przeciwnicy w walce o utrzymanie, czyli Odra Wodzisław Śląski i MKS Kluczbork, solidarnie przegrywają swoje mecze na własnych obiektach. Natomiast KSZO pewnie prowadzi w Katowicach z GKS-em.

35'

Przyjezdni spokojnie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, które jest jak najbardziej zasłużone.

33'

Mogło być już 0:3!! W ostatniej chwili strzał Świerblewskiego wybili obrońcy polkowiczan.

30'

GOOOOLLLL!!! Jedenastkę pewnie wykonał Piotr Kosiorowski i goście prowadzą już 2:0!!

29'

Za przewinienie ukarany Artur Janus.

29'

Będzie rzut karny dla Dolcanu!

23'

GOOOOOLLLL!!!! Dolcan prowadzi 1:0!!! Strzał Grzegorza Piesio z 20 metrów znalazł drogę do siatki!

20'

Doskonała okazja dla gospodarzy! Pozostawiony bez opieki Maciej Bancewicz będąc w polu karnym fatalnie przestrzelił!

16'

Pierwszą żółtą kartką w tym meczu ukarany Frantisek Breznican.

12'

W odpowiedzi Damian Piotrowski dobrze znalazł się w polu karnym, lecz strzał pewnie obronił Maciej Humerski.

10'

Pierwszy odważniejszy atak Dolcanu. Na mocne uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Damian Świerblewski i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

7'

Dużo niedokładności w środku pola, gdzie przede wszystkim toczy się gra. Przyjezdni nie zamierzają popełnić błędu na początku spotkania, bo może mieć on opłakany rezultat w tabeli na koniec sezonu.

5'

Na razie oba zespoły badają siły przeciwnika. Spotkanie wyrównane, bez żadnego strzału i ciekawszej sytuacji.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

16:42

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów. W Polkowicach niebo zachmurzone, ale nie zanosi się na deszcz. Na trybunach jak na razie około 300 widzów.

16:40

Dzisiejszym przeciwnikiem Dolcanu będzie zespół beniaminka, Górnik Polkowice. Zawodnicy trenera Dominika Nowaka utrzymanie mają już zapewnione, a co za tym idzie, w ostatnich meczach wyraźnie spuścili z tonu. Dwa poprzednie spotkania zakończyły się porażkami, kolejno 1:2 z Flotą i 2:4 z Pogonią.