3 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
1. połowa3 : 0
93'

Koniec spotkania. ŁKS wygrywa na własnym stadionie z GKS Katowice 3:0 (3:0) i przybliża się do upragnionego awansu do Ekstraklasy! Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela.

92'

Uderzenie Kaczmarka ociera się o górną siatkę bramki!

91'

Do II połowy doliczone zostały 3 minuty.

89'

Na murawie leży Piechniak. Sędzia przerywa grę.

86'

Za faul w defensywie kartką ukarany Kujawa.

85'

I jeszcze jedna groźna akcja pod bramką GKS. I ponownie ładną robinsonadą popisuje się Gorczyca.

84'

Bardzo bliski szczęście Woźniczka. Po kolejny rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym, Woźniczka spróbował uderzenia przewrotką i trafił w poprzeczkę.

82'

I kolejna dobra okazja na dobicie przeciwników. Po raz kolejny dobrze pokazał się Gorczyca.

81'

Na ostatnie 10 minut wrócił doping na trybunach. Atmosfera od razu zrobiła się o wiele bardziej piłkarska.

80'

Kłus bardzo bliski zdobycia 4 bramki dla ŁKS.

77'

Również ostatnia zmiana w ŁKS. Kujawa wchodzi w miejsce Bykowskiego.

75'

Ostatnia zmiana w GKS. Za Cholerzyńskiego wchodzi Piechniak.

73'

Kolejny rożny dla ŁKS.

71'

Spiker podał właśnie że na stadionie jest nieco ponad 4 tyś. widzów.

70'

Druga zmiana w ŁKS. Za Romańczuka wchodzi Kaczmarek.

69'

Groźna kontra gości przerwana w środku boiska.

68'

Mączyński z 14-15 metrów posyła piłkę wysoko ponad bramką Gorczycy.

64'

Piłkarze ŁKS od czasu, do czasu rozpieszczają kibiców ciekawymi, technicznymi zagraniami.

63'

Pierwsza zmiana w ŁKS. Za Smolińskiego wchodzi Mączyński.

60'

ŁKS nie spieszy się już z wyprowadzaniem kolejny akcji, a GKS nie ma na nie pomysłu.

58'

Moment spokojnej gry.

56'

GKS wznowi grę z rogu.

54'

Romańczuk fauluje w środku pola Choleżyńskiego. Obyło się tym razem bez kartki.

53'

Ładna akcja GKS. Chwalibogowski posyła piłkę minimalnie ponad spojeniem słupka z poprzeczką.

51'

GKS na drugą połowę wyszedł ze świeżym zapałem. Braki techniczne muszą jednak goście nadrabiać zaangażowaniem i grą na pograniczu faulu.

50'

Ładnie na wolne pole wypuszczony Kosecki. Ostatecznie jednak zatrzymali go obrońcy GKS.

49'

NA trybunach tymczasem kibice bawią się papierowymi samolocikami ...

48'

46'

A za Niechciała wszedł Kaliciak.

46'

Bez zmian w składzie ŁKS. W GKS natomiast za Plewnie wszedł Chwalibogowski.

46'

I zaczynamy kolejne 45' zmagań przy al. Unii 2.

20:59

Piłkarze wracają na murawę.

20:59

Gospodarze są na najlepszej drodze, do zainkasowania dzisiaj 3 punktów, a co za tym idzie przybliżenia się do niemal pewnego awansu. Żeby wywalczyć promocję, dzisiaj ŁKS nie może dać sobie strzelić więcej niż 2 goli, a jutro Flota musi swój mecz przegrać.

45'

(+2) Koniec I połowy spotkania. ŁKS prowadzi po 45 minutach z GKS Katowice 3:0.

45'

(+1) I jeszcze jeden rożny dla ŁKS.

45'

Do I połowy doliczona minuta.

43'

ŁKS gra dzisiaj nie tylko efektywnie, ale i efektownie.

43'

40'

GKS nie składa jeszcze broni. Goście starają się konstruować ataki.

38'

Dziedzic artystycznie upada przed polem karnym ŁKS.

36'

ŁKS rozgrywa piłkę na własnej połowie.

33'

Romańczuk dośrodkował z rogu, a Kłus umieścił głową piłkę w siatce.

33'

Rożny dla ŁKS.

30'

Poziom sędziowania, jak na ten poziom ligowy jest karygodny ...

30'

Dośrodkowanie Sokołowskiego przelatuje za bramkę Wyparły.

29'

Na własnej połowie faulowany Bykowski.

28'

Kolejny raz piłkarze ŁKS złapani na spalonym ...

26'

Na rozgrzewce pojawił się również Kaczmarek (ŁKS)

25'

Najpierw akcja Sokołowskiego na połowie ŁKS, a chwilę później szybka kontra gospodarzy.

23'

Piłkarze GKS wyszli na rozgrzewkę.

21'

GOOOOOOL. Ponownie do bramki gości trafia Kosecki, który wcześniej odebrał piłkę Niechciałowi na jego połowie.

20'

Zieliński ładnie uderzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką.

16'

ŁKS traci piłkę na własnej połowie. Szybko jednak odzyskuje ją Smoliński.

16'

Ładna interwencja Wyparły. Od rogu rozpoczną goście.

15'

Gospodarze z wysokim pressingiem.

13'

Tym razem groźnie pod polem karnym ŁKS. Gospodarze na szczęście wychodzą obronną ręką.

13'

ŁKS stara się iść za ciosem.

11'

Ładna akcja gospodarzy. Sam na sam wypuszczony Kosecki, który bez problemu pokonuje bramkarza gości.

12'

Brzydkie zagranie Smolińskiego. Obyło się bez kartki.

9'

Pomimo brutalnej gry GKS, to zawodnik gospodarzy otrzymuje pierwszą żółtą kartkę.

8'

Na spalonym złapany Kłus.

7'

GKS gra brutalnie. Jednak dopiero teraz interweniuje arbiter, gdy powalony został Romańczuk.

5'

Gorczyca wybił piłkę na pograniczy pola karnego. Kibice domagają się rzutu wolnego.

5'

Rzut wolny bez większego zagrożenia dla bramki Gorczycy.

4'

Na połowie gości faulowany Woźniczka.

2'

Na spalonym złapany Mięciel.

1'

Kibice skandują "Piłka nożna dla kibiców!" po czym siadają na swoich miejscach. Do końca meczu prawdopodobnie nie uświadczymy już dopingu.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

19:56

Piłkarze wychodzą na murawę.

19:55

Za moment na murawie powinny pojawić się obie wyjściowe 11.

19:53

Przed rozpoczęciem spotkania Marcin Mięciel specjalne wyróżnienie za zdobytego w ostatnim meczu w Wodzisławiu Hattricka.

19:42

Piłkarze już od jakiegoś czasu rozgrzewają się na murawie. Frekwencja zapowiada się podobna jak na poprzednim spotkaniu.

19:33

Statystyki wyjazdowe gości z Katowic nie mogą napawać optymizmem, w porównaniu z tymi, jakie gospodarze odnotowują na własnym obiekcie. GKS na wyjazdach odnotował: 3 zwycięstwa, 6 remisów oraz 6 porażek. Tymczasem ŁKS na własnym stadionie 11 razy inkasował komplet punktów, 4 razy remisował i ani razu nie schodził z murawy pokonany.

19:31

Na trybunach powoli zasiadają kibice. Na Galerze tymczasem po oczach "biją" świeżo zamontowane krzesełka, w miejscach gdzie ich brakowało. Jest to jedna z wielu kosmetycznych zmian jakie w ostatnim czasie pojawiły się na łódzkim obiekcie przed zasileniem grona Ekstraklasowców.

19:16

Wszystko wskazuje na to, że również w tym meczu kibice nie będą prowadzić zorganizowanego dopingu. Przed wejściem na stadion każdy z wchodzących otrzymuje o tym stosowną informację:

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego wyraża dezaprobatę dla działań elit rządzących, których celem jest zapisanie się na kartach historii jako jednostki "ulepszającej" polską rzeczywistość stadionową.

(...)

Informujemy: - podczas najbliższych meczów ligowych z GKS-em Katowice i Flotą Świnoujście nie będzie prowadzony zorganizowany doping.

19:09

Znamy już składy w jakich oba zespoły rozpoczną: ŁKS: Wyparło - Klepczarek, Łabędzki, Mowlik, Woźniczka, Kosecki, Kłus, Smoliński, Bykowski, Romańczuk, Mięciel GKS: Gorczyca - Szala, Plewnia, Cholerzyński, Goncerz, Dziedzic, Olkowski, Ryś, Zieliński, Niechciał, Sokołowski

19:06

Relację ze spotkanie poprowadzi dla Państwa Mariusz Roksela.

19:04

Witamy ze stadionu w Łodzi, gdzie za niespełna godzinę rozpocznie się pierwsze spotkanie 31. kolejki I ligi, w którym miejscowy ŁKS podejmować będzie GKS Katowice.

12:34

Już dzisiaj pierwszy mecz 31. kolejki pierwszej ligi. Łodzianie mogą mocno się dziś zbliżyć do Ekstraklasy, ale awansu jeszcze dziś nie ogłoszą. To może stać się dopiero w środę, w przypadku straty punktów przez Flotę.