Gevorgyan wymienił piłkę z Wolański, jednak uderzył bardzo nieprecyzyjnie.

82'

W odpowiedzi pod drugą bramką Dymanowski uratował KSZO.

79'

Rzut rożny dla podopiecznych Jakołcewicza, ogromne zamieszanie wyjaśnili defensorzy Odry.

74'

Tomasz Persona zastępuje Mąkę.

73'

GOOOOLLLL!!! KSZO gromi Odrę!!! Kolejnego gola zdobywa Tomasz Bzdęga, który dostał idealne podanie od Wolańskiego.

71'

Schodzi Pavlović, w jego miejsce wchodzi Kanarski.

62'

A także Polak za Sikorskiego.

62'

Kuczok za Jarego...

62'

Potrójna zmiana w Odrze. Sobik za Skrobacza...

61'

Daniel Tanżyna znalazł się w polu karnym gospodarzy, doszedł do pozycji strzałowej jednak uderzenie przeszło obok bramki.

59'

GOOOOLL!!! Na 3:0 po efektownym lobie podwyższył Janusz Wolański!

54'

Jakub Cieciura wybił piłkę z linii bramkowej!

51'

Nieśmiały atak przyjezdnych powstrzymany przez Mateusza Mąkę.

46'

Początek drugiej części.

46'

Koniec pierwszej połowy

44'

Druga żółta kartka dla Nganbe i Odra kończyć będzie w 10!

38'

Urazu nabawił się strzelec pierwszej bramki, w jego Wolański.

37'

Jedna z nielicznych prób Odry, jednak Nganbe uderzył nad bramką.

35'

Strzelał Pavlović, ale dobrze broni Musioł.

31'

Spotkanie robi się brzydkie. Kolejna kartka, tym razem dla Gevorgyana

27'

Nie za dobrze wygląda sytuacja Odry. Nie ma dziś pomysłu na grę i może skończyć się kolejnym pogromem, jak w meczu z ŁKS. A KSZO ma wiatr w żaglach.

25'

Kolejna kartka dla Odry. Tym razem Brzozowski.

22'

Zawodnicy Odry mają problem z radzeniem sobie z rywalami i uciekają się do faulu. Żółtą kartką ukarany Nganbe.

18'

KSZO pewnie zmierza po zwycięstwo! Pavlović dobija strzał Gevorgyana!

13'

Kolejna okazja dla KSZO. Tym razem Gevorgyan jednak dobrze asekurowany przez obrońców.

10'

Stachurski zdobywa bramkę po dośrodkowaniu Gevorgyana!

8'

Dobra okazja dla KSZO. Z rzutu rożnego dobrze wrzucił Gevorgyan, jednak skończyło się na niecelnym strzale.

4'

Pewnie w obronie piłkarze KSZO, nie dają pograć rywalom. Wydaje się, że szybko narzucą gościom swoje warunki.

2'

W pierwszych akcjach odważnie Odra, na razie bez respektu dla gospodarzy.

1'

Początek spotkania.

18:02

Spotkanie rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem, z powodu spóźnionego przybycia zespołu Odry do Ostrowca.

17:59

Na ławce gości zasiądą Nalepa, Sibik, Polak, Kuczok i Szałek. W zespole KSZO Ba, Cokorilo, Łatkowski, Kanarski, Persona i Wolański.