Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
95'

Koniec meczu! ŁKS w Ekstraklasie! Podbeskidzie ma jeszcze szanse.

94'

Gol dla Termaliki w ostatniej akcji meczu! Cichos odbiera Flocie szanse na awans!

94'

Gol dla Floty w ostatniej akcji meczu! ŁKS i Podbeskidzie dzisiaj jeszcze nie awansuja!

90'

Żółta kartka dla Prokopu!

89'

Wejście smoka Misana! Budka popełnił błąd i do bramki trafił Misan!

81'

Flota stara się wyrównać, ale konstruowanie ataków wychodzi jej bardzo nieporadnie. Nie widać woli walki, bo rywale też nie stwarzają jakiegoś wielkiego widowiska.

78'

Ostatnia zmiana w spotkaniu, Kubowicz zmienia Szałęgę.

74'

Pawlusiński za Kowalskiego.

71'

Ostatnia zmiana we Flocie. Bodziony za Pruchnika

67'

Dobra akcja gości. Rybski wypuszcza Cichosa, a ten w sytuacji sam na sam trafia w Żukowskiego.

65'

Kolejna zmiana. W miejsce Ostalczyka Dylewski.

63'

W odpowiedzi akcja gości, jednak na wysokości zadania stanął Żukowski.

62'

Kolejna dobra okazja Mazurkiewicza, który tym razem głową posłał piłkę w boczną siatkę!

61'

Prokop wchodzi za Trafarskiego.

57'

Nwaogu nie powiększy dziś dorobku bramkowego. W jego miejsce Misan

56'

Po rzucie rożnym wykonanym przez Pruchnika z 11 metrów Mazurkiewicz trafił w poprzeczkę! Duży pech Floty!

52'

Nerwy puszczają gospodarzom. W dyskusji z sędzią dwa słowa za dużo powiedział Arifović i ukarany żółtą kartką.

51'

Próbował uderzać Pruchnik, ale jego strzał był bardzo niecelny.

50'

Żółta kartka dla Piątka.

48'

Spokojny początek drugiej części meczu. W przerwie żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Żółtą kartką ukarany Krajanowski.

43'

Rzut wolny dla Floty. Do piłki podchodzi Tomasik. Jego uderzenie jednak wysoko ponad bramką.

35'

Dodatkowo za zagranie ręką Niedziela ukarany żółtą kartką.

34'

Mysona z około 20 metrów trafił w rękę Niedzieli, który stał w murze. Rzut karny pewnie wykorzystał Cios.

32'

Tomasik huknął z 30 metrów, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.

31'

Za faul na Pruchniku żółtą kartką ukarany Baran.

28'

Od kilku minut gra toczy się głównie w środku pola, choć do głosu coraz częściej zaczyna dochodzić Termalika, która teraz rozgrywa piłkę na połowie rywali.

21'

Kolejna okazja Nigeryjczyka! Ostalczyk obsłużył Nwaogu doskonałą wrzutką w pole karne, ale ten z bliska trafił wprost w bramkarza gości!

20'

W doskonałej okazji znalazł się Nwaogu, ale z 5 metrów trafił wprost w Budkę!

16'

Dobra okazja Nwaogu, jednak w porę wyjaśnia Baran.

15'

Atakowali goście, jednak wszystko kończy się autem dla Termaliki na wysokości pola karnego Floty.

10'

Pruchnik do Niedzieli dobrze dośrodkował, ale poradzili sobie obrońcy. Dobra akcja Floty.

5'

Pierwszy rzut rożny dla Floty. Jednak bez efektu.

1'

Początek spotkania!

16:54

Pogoda sprzyja rozgrywaniu spotkania. Czekamy na bohaterów dzisiejszego widowiska. Za nieco ponad pięć minut pierwszy gwizdek sędziego.

16:54

W odwodzie w zespole Termaliki znajdują się natomiast Luboš Hajduch, Arkadiusz Mysona, Łukasz Szczoczarz, Bartłomiej Piszczek, Dariusz Pawlusiński, Artur Prokop i Dawid Kubowicz.

16:53

Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie w zespole Floty zasiądą Alan Wesołowski, Damian Falisiewicz, Damian Misan, Daniel Dylewski i Krzysztof Bodziony.

16:52

Witamy w relacji ze spotkania Floty Świnoujście z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Gospodarze żeby zachować szanse na awans muszą dzisiaj wygrać. Gościom zwycięstwo bardzo przybliży utrzymanie, natomiast strata punktów ponownie skomplikuje ich sytuację w dole tabeli.