Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
94'

Koniec meczu!

90'

4 minuty doliczył sędzia.

90'

Wreszcie udało się wykonać korner i z przewrotką uderzał Korkuć. Sędzia odgwizdał rzut wolny, bo Korkuć miał za wysoko podniesioną nogę.

90'

Rzut rożny po akcji Kosiorowskiego, za przepychanki żółtą kartkę dostał Stefanik.

88'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale tym razem ząbczanie minęli się z piłką.

86'

Rzut wolny z prawej strony pola karnego. Koziara trafia w słupek!

85'

Niane zmienia Jaroszewicza.

84'

ładny strzał Śbierblewskiego z 16 metrów, bramkarz broni.

83'

83'

Koziara z Jaroszewiczem przepychali się dość ostro i obaj zostali ukarani żółtą kartką

79'

Prawą stroną urwał się Korkuć, ale był na spalonym.

78'

Kosiorowski rozegrał niezłą klepkę z Koziorą, ale obrońcy gości wybili piłkę bardzo zdecydowanie.

78'

Kibice na ostatni kwadrans meczu wznowili doping. Przez cały mecz młyn gospodarzy milczał.

77'

Madejski uderzył z 17 metrów bardzo mocno, ale trafił prosto w swojego kolegę z drużyny Mariusza Mężyka

76'

Patryk Koziara w chodzi za Grzegorza Piesio. Ostatnia zmiana w Dolcanie.

72'

Jakub Kabala zmienia Marcina Hirsza.

70'

A rzut wolny z tak bliskiej odległości trafia w mur piłkarzy Kolejarza.

69'

Druga żółta kartka dla Dawida Szufryna! Tym razem na 17 metrze faulował piłkarz gości. W dwie minuty Szyfryn zarobił dwie kartki!

67'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Rafał Wielądek wchodzi za Pawła Buśkiewicza.

67'

Żółta kartka za faul dla Dawida Szufryna.

66'

Witold Cichy bardzo mocno uderza z 30 metrów, ale Humerski broni to uderzenie.

66'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Mariusz Mężyk zmienia Sochę.

62'

Przy piłce znów Bazler, tym razem zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale niecelnie.

61'

Rajd Bazlera, który oddał piłkę Śbierblewskiemu, ale ten dośrodkował niecelnie.

59'

Bardzo ładna akcja gospodarzy. Klepka Kosiorowskiego z Piesiem i ten pierwszy wyszedł niemal sam na sam z bramkarzem. Miał obrońców na plecach i zbyt długo zwlekał. Defensorzy ze Stróż wybili mu piłkę.

57'

W polu karnym pada jak rażony piorunem Świerblewski, ale sędzia nie reaguje.

55'

Prostopadłe podanie Korkucia do Piesio, ale bramkarz Kolejarza był szybszy i zapobiegł sytuacji sam na sam.

54'

Prawą stroną mknął Śbierblewski, ale stoperzy znów pewnie wybili piłkę.

53'

Rzut rożny wykonywał Kosiorowski, ale pewnie złapał piłkę Marcin Zarychta.

52'

Po początkowych atakach gości, Dolcan powoli uspokoił sytuację na boisku. Teraz z lewej strony szarżował Buśkiewicz, ale obrońcy wybili mu piłkę spod nóg na korner.

49'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Niemal leżąc na murawie udało się oddać strzał Gryźlakowi, ale ktoś wybił tą piłkę.

47'

Stefanik uderza z 30 metrów ale nad bramką. Dużo oglądamy dziś strzałów z dystansu.

46'

Jedna zmiana w przerwie w Kolejarzu. Michał Gryźlak wchodzi w miejsce Zawiślana.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu. Czekamy na bramki!

17:56

Specjalnie dla naszych Czytelników podajemy kto zasiadł dziś na ławkach rezerwowych. Dolcan: Leszczyński, Dadacz, Koziara, Osłowski, Unierzyski, Wieladek, Kabała. Kolejarz: Lisak, Rado, Mężyk, Gryźlak, Kominiak, Ciećko, Niane.

46'

Ostatni gwizdek sędziego przed przerwą.

46'

Pierwszą połowę kończy uderzenie Marcina Korkucia z rzutu wolnego. Strzał obroniony przez Zarychtę.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę. Zaraz po tym szybka akcja gości i wreszcie było groźnie pod bramką gospodarzy. Z 5 metrów uderzał Bartłomiej Socha.

44'

Dobrze gra dziś Marcin Stefanik, który czyści akcje Dolcanu. Kolejarz gra pewnie w obronie, ale nie za bardzo angażuje się w akcje w ofensywie.

44'

Dolcan miał szansę na szybką akcję, ale Piesio źle wykonał... wrzut z autu.

42'

Kolejna dobra akcja na prawym skrzydle ząbczan. Paweł Buśkiewicz miał na plecach obrońcę, dlatego z pięciu metrów nie trafił w bramkę.

38'

Świerblewski znów w akcji. Tym razem jego dośrodkowanie jest zablokowane.

36'

Dobry przerzut piłki na prawą stronę do Śbierblewskiego. Ten w efektowny sposób minął jednego obrońcę, ale na drugim się zatrzymał.

34'

Jakbym zmobilizował gości. Właśnie niezły strzał oddał Dariusz Walęciak. Piłka przeleciała tuż nad bramką Humerskiego.

32'

Dolcan prowadzi grę, a Kolejarz kopie po auatach...

31'

Kosiorowski z lewej strony boiska zdecydował się na strzał z 20 metrów. Niecelnie, nad bramką.

29'

Po akcji Piesio rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkował Chylaszek, ale pewnie piłkę złapał Zarychta.

28'

Strzał z 25 metrów Bazlera mija bramkę 3 metry nad poprzeczką.

26'

Dobre podanie Kosiorowskiego do Buśkiewicza, ale napastnika Dolcanu uprzedził bramkarz gości.

23'

Jedno z nielicznych zagrożeń pod bramką Dolcanu. Z 22 metrów uderzał Piotr Madejski, ale niecelnie.

21'

Dobre podanie Grzegorza Piesio do Korkucia, ale tego ostatniego znów ograli obrońcy Kolejarza.

20'

Kolejna akcja na lewej stronie boiska. Tym razem próbował dośrodkować Wróbel, ale został zablokowany.

17'

Niezła akcja lewą stroną gospodarzy, Piotr Bazler miał szansę na strzał, ale zbyt długo zwlekał.

14'

Po rzucie rożnym piłkarze Dolcanu doszli do strzału zza pola karnego. Dobra interwencja Marcina Zarychty.

8'

Z 30 metrów uderzał Socha. Humerski spokojnie broni.

7'

Dolcan próbował akcji lewą stroną, ale Świerblewskiemu uciekła piłka.

5'

Gra w środku pola. Na razie gra dosyć wyrównana. Zespoły wydają się być sparaliżowane stawką spotkania.

3'

Z dystansu strzelał Cichy, ale nad bramką Dolcanu.

2'

Atak Dolcanu. Strzelał Piesio, ale jego strzał został zablokowany.

1'

Dolcan gra w białych strojach, Kolejarz na czerwono.

1'

Początek spotkani.

1'

16:57

Zawodnicy są już na boisko. Za moment początek spotkania. Na trybunach około 200 kibiców.