Ruch RadzionkówRuch Radzionków
94'

Po doliczonych 4 minutach koniec spotkania.

88'

Ładna akcja Piasta, z lewej strony na prawą, dośrodkowanie i strzał z półwoleja Podgórskiego, baaardzo niecelny.

84'

Po ładnej akcji Piasta, próbował Podgórski. Strzał jednak mocno niecelny.

84'

Strzął Świątka blokuje Lewczuk

75'

Szymura za Mróza.

72'

Skorupski opuszcza boisko z powodu kontuzji. W jego miejsce wchodzi Suchański.

70'

Fatalny błąd Skorupskiego, Smektała przed szansą, pusta bramka, a ten uderza wysoko nad bramką z kilku metrów.

70'

Vladimir Balat ukarany zółtą kartką.

69'

Mariusz Zganiacz otrzymuje żółtą kartkę.

68'

Buryan w miejsce Klepczyńskiego.

65'

Artur Skowronek dokonuje pierwszą zmianę. Łopuch za Piotra Rockiego.

63'

Doskonałe dośrodkowanie Igora Lewczuka. Strzał głową oddał Mariusz Zganiacz. Trafił jednak w słupek.

59'

Tomasz Foszmańczyk minął kilku zawodników Piasta, uderzył z 20 metrów, piłka trafiła jednak obok spojenia słupka z poprzeczką.

55'

Jakub Smektała z 25 metrów!!! Wspaniałą paradą popisał się Łukasz Skorupski.

52'

Początek drugiej polowy nie różni się zbytnio od pierwszej. Mnóstwo niecelnych zagrań z obu stron.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Zmiana w przerwie Sielewski schodzi Urban wchodzi.

46'

Arbiter tego spotkania Tomasz Kwiatkowski zagwizdał po raz ostatni w pierwszej połowie.

46'

GOOOOOOOL!!! MICHAŁ MAK UDERZA Z 16. METRÓW. PIŁKA ODBIJA SIĘ OD IGORA LEWCZUKA I WPADA DO BRAMKI ZASKOCZONEGO KRZYSZTOFA KOZIKA!

46'

Jedna z ostatnich akcji w pierwszej połowie. Kapitan Ruchu - Foszmańczyk z rzutu rożnego. Piłkę wybijają jednak obrońcy Piasta.

41'

Za głęboko centrował Tomasz Podgórski. Jakub Smektała próbował jeszcze "ratować" akcję, jednak niecelnie podał głową.

38'

Bartosz Iwan na spalonym.

37'

Mateusz Mak w sytuacji sam na sam uderza w nadbiegającego Krzysztofa Kozika. Bramkarz Piasta interweniował "na raty".

36'

Tomasz Foszmańczyk wykonuje rzut rożny. W polu karnym piłkę przejął Mariusz Zganiasz, by po chwili ponownie ją stracić, na jego szczęście piłkarz z Radzionkowa nie skorzystali z "prezentu".

33'

Dośrodkowanie Jakuba Smektały skutecznie blokowane przez obrońców Ruchu.

28'

Kolejny niecelny strzał, tym razem Tomasz Podgórski z kilku metrów.

28'

Jakub Smekatała przewraca się na prawej flance. Arbiter gwiżdże wątpliwy faul.

22'

Igor Lewczuk dośrodkował z prawej strony wprost na głowę Bartosza Iwana, ten uderzył tuż przy spojenia słupka z poprzeczką. Skuteczną interwencją popisał się Łukasz Skorupski.

19'

Jakub Smektała uderzał z ostrego kąta, jednak zbyt lekko by przechytrzyć Łukasza Skorupskiego.

19'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Łukasz Krzycki za faul na 25. metrze.

16'

Po pierwszym kwadransie bliżsi strzelenia bramki goście.

15'

Mateusz Mak uderzył z 12. metra tuż obok lewego słupka. Wcześniej Piotr Rocki nie potrafił dobrze przyjąć piłki podanej z prawego skrzydła.

11'

Faulował w środku boiska Paweł Gamla.

9'

Piotr Rocki z 20 metrów! Jednak piłka powędrowała wysoko nad bramką.

8'

Fatalny strzał z kilku metrów oddał Bartosz Iwan.

8'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym strzelał Adrian Świątek. Kolejny rzut rożny.

6'

Pierwszy rzut rożny. Wykonał go Tomasz Podgórski, skutecznie wybił piłkę bramkarz gości.

1'

Rozpoczynamy!

17:47

Na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania trybuny tradycyjnie "świecą pustkami" i nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić.

17:29

Marka Sukera także nie zobaczymy w dniu dzisiejszym w Wodzisławiu, gdyż w trakcie sezonu odszedł do Zagłębia Sosnowiec.

17:18

Najlepszym strzelcem w zespole gości jest Marek Suker, który strzelił 5 bramek w 16 występach, z których aż 13-krotnie wchodził z ławki rezerwowych.

17:06

W drużynie Marcina Brosza zabraknie najskuteczniejszego zawodnika - Jakuba Biskupa, który strzelił już w tym sezonie 10 bramek. Przyczyną absencji jest czerwona kartka w poprzednim spotkaniu z Kluczborkiem.

16:57

Gliwiczanie walczą o swoją przyszłość w tym klubie. - Z tego co wiem, to co najmniej trzynastu zawodnikom w Piaście kończą się kontrakty. I to jest już jedna z ostatnich okazji, aby się pokazać, zagrać dobry mecz - zauważa wypożyczony z Jagiellonii Białystok obrońca Igor Lewczuk. Póki co, jednak od długiego czasu trudno było zauważyć aby rzeczywiście tak było. Za trzy godziny przekonamy się czy tym razem będzie inaczej.

16:51

Gospodarze z pewnością będą chcieli się zrewanżować za wysoką porażkę 0:3 w Bytomiu. Strzelcami bramek w tym spotkaniu byli Miłosz Przybecki, Dawid Jarka oraz Marek Suker.

16:33

Już za 90. minut dojdzie do derbowego pojedynku pomiędzy Piastem Gliwice a Ruchem Radzionków w ramach XXXI kolejki I ligi. Relację przeprowadzał będzie Paruyr Tovmasyan.