Ostatnia zmiana w meczu. Nildo za Ricardinho.

86'

Bardzo niedokładny strzał Ricardinho.

85'

GKS bawi się piłką i spokojnie kontroluje to, co dzieje się na boisku. Druga połowa w wykonaniu gospodarzy była bardzo dobra, goście w zasadzie bez swojej okazji w tej części.

80'

A także Dariusz Góral zastąpił Nizołka w zespole gości.

79'

Kaczmarek opuścił murawę.

79'

Nikitović za Kaczmarka, który zbyt wolno opuszczał murawę i został ukarany kartką.

77'

Dawid Hanzel wchodzi za Półchłopka.

73'

Goście nie poddają się. Próbował zaskoczyć bramkarza Glanowski, ale uderzenie minimalnie niecelne.

72'

Precyzyjne uderzenie Miloseskiego z rzutu wolnego przeleciało tuż nad poprzeczką!

70'

Trwają techniczne popisy Ricardinho. Brazylijczyk nadużywa dryblingu, często stara się ośmieszać defensorów przyjezdnych, ale na razie nie znajduje to przełożenia na zdobycz bramkową.

67'

Dejan Miloseski za Zagurskasa.

66'

Pielach ukarany za faul na Nizołku.

60'

Tomasz Kaziierowicz zastępuje Hobera.

55'

Goście stłamszeni na własnej połowie mają poważne problemy by wyjść z jakąkolwiek akcją.

53'

W krótkim odstępie czasu dwa bardzo mocne strzały z dalszej odległości w wykonaniu Pawła Kaczmarka, jednak Stodoła nie dał się zaskoczyć.

51'

GOOOOLL!!!! Miażdżąca przewaga GKS-u po przerwie przyniosła skutek. Paweł Sasin posłał piłkę wzdłuż bramki z prawej strony, a do podbitej piłki doszedł Pesir i główką dopełnił formalności!!

48'

Szybkie wyjście do piłki Półchłopka, ale wybiegający z bramki Giertl uprzedził napastnika z Kluczborka.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Stawowy ukarany za zagranie ręką w polu karnym i sprokurowanie karnego.

45'

GOOOLLL!!! 1:0! Tomasz Nowak pewnie wykonał jedenastkę!! Uderzenie w środek bramki!

45'

Rzut karny dla Górnika!

44'

Na piłkę na na 25. metrze nabiegał Michał Glanowski i jego potężne uderzenie wylądowało na poprzeczce!! Piłka odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole!! Ależ szczęście gospodarzy.

42'

Dośrodkowanie Sasina z lewej strony próbował wykończyć głową Pesir, lecz Czech nie trafił w bramką.

38'

Wszędobylski Ricardinho po raz kolejny sprawdzał czujność bramkarza, który na raty wybronił to uderzenie.

36'

W ekwilibrystyczny sposób złożył się do uderzenia Zagurskas, lecz Stodała nie miał problemu z interwencją.

33'

Znakomite prostopadłe podanie Hobera do Arkadiusza Półchłopka, którego w ostatniej chwili na linii pola karnego uprzedził Dawid Sołdecki.

30'

W dzisiejszym spotkaniu zabrakło nawet na ławce podstawowego bramkarza Łęcznej Sergiusza Prusaka, któremu odnowił się uraz nogi na treningu. Z kolei na ławce zasiadł Jakub Wierzchowski, który z kolei narzeka na uraz pleców.

28'

Ricardinho wpadł w pole karne lecz zamiast uderzać, zagubił się w dryblingu z czterema obrońcami.

32'

Jak na razie najaktywniejsi na boisku Tomasz Nowak i Paweł Sasin.

24'

Tomasz Nowak dorzucił bardzo ładną piłkę do ustawionego na 5. metrze Ricardinho, lecz młody Brazylijczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką.

22'

Eivinas Zagurskas zdecydował się na uderzenie z dystansu - bardzo niedokładne.

18'

Aktywny Niozłek powstrzymany przez jednego z obrońców GKS-u. Jak na razie większość akcji kończy się w bezpiecznych odległościach przed polem karnym. W faulach na razie 3-1 dla MKS-u.

14'

Ricardinho stanął oko w oko z bramkarzem, jednak lepszy okazał się Stodoła!

9'

Na lewej stronie urwał się Wojciech Hober, ale jego ostre dośrodkowanie z kłopotami złapał bramkarz gospodarzy.

6'

W początkowych fragmentach spotkania żaden z zespołów nie jest w stanie wypracować sobie przewagi. Składnych akcji jak na lekarstwo.

2'

Mogła być błyskawiczna odpowiedź Kamila Nitkiewicza. Uderzenie z dość ostrego kąta wyłapał jednak Jakub Giertl.

1'

Było groźnie już na początku pod bramką gości. Po błędzie Piotra Stawowego do strzału doszedł zawodnik z Łęcznej, ale jego strzał obronił golkiper MKS-u.

1'

Pierwszy gwizdek, rozpoczynamy.

16:58

Na obiekcie w Łęcznej idealne warunki do gry. Zawodnicy wychodzą już na murawę.

16:45

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, które rozpoczną dzisiejsze spotkanie.

16:40

- Na pewno trudno z nimi się gra. Pamiętam mecz z pierwszej rundy. Po nim mieliśmy szpital, bo dwóch zawodników musiało opuścić boisko ze względu na kontuzje, a dwóch kolejnych było wykluczonych na parę meczów. Goście to bardzo twardo grająca drużyna i my także w tym spotkaniu musimy nastawić się na walkę - przyznaje Mirosław Jabłoński, szkoleniowiec górników.