Dziękujemy za śledzenie naszej relacji, Bielsko zaczyna fetę!!!!!!! Dobranoc!!!!!!!!!

Szampany i confetti poszły w ruch, i tradycyjnie z głośników słyszymy "we are The Champions"!!!!

Koniec! Wielka feta w Bielsku, Podbeskidzie w Ekstraklasie, na stadionie króluje "sto lat"!!!!!

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu 4 minuty.

90'

Koman za Demjana.

89'

Eismann dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, ale wolny dla Podbeskidzia po faulu na Zajacu.

88'

Osiński dośrodkowuje w pole karne, piłkę przyjmuje Demjan, ale strzela wprost w Kozioła.

86'

Strzał Sokołowskiego z dystansu, ale bardzo niecelny.

82'

Cebula za Janicia.

81'

Makuch za faul na Łatce otrzymuje żółtą kartkę.

80'

Malinowski za Ziajkę.

79'

Strzał Janicia zza pola karnego, ale obrońcy blokują piłkę.

76'

Zamieszanie podbramkowe i z bliska strzela Demjan, ale obok słupka.

76'

Trochim za Kukola.

73'

Strzał Demjana zza pola karnego, tuż nad poprzeczką.

72'

Seria rzutów rożnych dla Podbeskidzia, ale bez sytuacji bramkowej.

69'

Rogalski dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale zbyt płasko i obrońcy Sandecji wybijają piłkę.

67'

Kibicie bielscy już świętuje awans, nad stadionem unoszą się chóralne śpiewy!

64'

Cieśliński za Patejuka.

62'

Dośrodkowanie Janicia w pole karne, ale znów Zajac na posterunku.

61'

Aleksander za Kowalczyka.

59'

Gra toczy się teraz głównie w środku boiska, Sandecja próbuje atakować, ale czyni to nieskutecznie.

56'

Dośrodkowanie Kukola w pole karne, Zajac łapie piłkę.

55'

Szarża Patejuka lewą strona, ale piłka opuszcza plac gry.

54'

Mieliśmy przerwę w grze, bowiem w starciu podbramkowym ucierpiał Zbozień.

51'

Sandecja próbuje atakować, Janić dwa razy dośrodkowuje z lewej strony, ale bez efektu.

50'

Atmosfera na trybunach przypomina karnawał, Bielsko świętuje!!!!

48'

Groźny strzał Makucha z lewej strony, z ostrego kąta, ale broni Zajac.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

19:51

Zapraszamy za 10 minut na druga połowę, emocji z pewnością nie zabraknie!!!!

19:50

Bielsko szaleje, feta na trybunach!!!! Górale jak na razie w Ekstraklasie!!!!!!!

46'

Koniec 1 połowy.

45'

Dośrodkowanie Janicia w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

45'

! minuta doliczona.

42'

GOOOLLLL!!!!!!!! Znakomite podanie Rogalskiego do Patejuka, ten wpada w pole karne, a ten płaskim strzałem po ziemi pokonuje Kozioła!!!!

39'

Kowalczyk wpada w pole karne, ale zamiast strzelać lub podawać holuje piłkę i obrońcy Podbeskidzia wyjaśniają sytuację.

37'

Gawęcki powstrzymuje kontrę gospodarzy i ogląda zółtą kartkę.

35'

Rzut rożny dla Podobeskidzia wykonuje Rogalski, ale obrońcy znów wybijają piłkę na róg.

32'

Strzał Woźniaka zza pola karnego, ale obok prawego słupka bramki Zajaca.

29'

Tym razem szarża Woźniaka, który wpada w pole karne,ale jego próba strzału zostaje zablokowana.

26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Janicia piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Zajaca.

27'

Rzut wolny dla Sandecji, zamieszanie podbramkowe,ale Zajac wybija piłkę na rzut rożny

25'

Sandecja próbuje powoli przejąć inicjatywę, ale Podbeskidzie jak na razie dobrze się broni

22'

Pogoda w Bielsku jest znakomita, jak i atmosfera na stadionie, w tym momencie bielszczanie są w Ekstraklasie!!!

1

19'

Strzelcem bramki dla gospodarzy jest Dancik

17'

Dla Woźniaka

14'

Frohlich zostaje ustnie upomniany przez sędziego, to było ostatnie ostrzeżenie dla zawodnika Sandecji