Ruch RadzionkówRuch Radzionków
0 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
18:49

Ruch miał sobie zapewnić tym spotkaniem utrzymanie, zamiast tego Cidry przegrywają, grając w przewadze. Nadzieja Dolcanu na utrzymanie przedłużona.

95'

Jeszcze kontra Dolcanu i koniec spotkania.

94'

Ostatnia zmiana.

93'

Świątek przerzucił bramkarza, obrońców i... bramkę.

92'

Robią co mogą gospodarze, będzie rzut rożny.

91'

Cztery minuty dolicza sędzia.

89'

Doczekał się wreszcie kary za opóźnianie gry Humerski.

88'

Żółta kartka dla Osłowskiego.

85'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Świerblewski, za niego Osłowski.

84'

Zablokowane mocne uderzenie Szymury. chwile później Panu Bogu w okno Giel.

82'

Będzie rzut wolny dla Ruchu z osiemnastu metrów po faulu na Mrozie.

82'

Identycznie, nad bramką uderza Paweł Giel.

81'

Spróbował szczęścia Kowalski, uderzenia z dystansu nie są jego mocną stroną.

79'

Domagają się karnego gospodarze, niewzruszony pozostaje Jacek Zygmunt.

77'

Zmiana w drużynie gości, za Buśkiewicza Chałas.

76'

Kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy, tym razem Mróz.

73'

Ładnie złożył się do strzału z powietrza Mróz, niewiele zabrakło do szczęścia.

71'

Próbował z dystansu Bazler, niecelnie.

68'

Ostatnia zmiana w Ruchu, Mróz za Niewulisa.

68'

Każdą sekundę liczą goście, tym razem leży na murawie Świerblewski,

66'

Z dystansu mocno Bazler, również jego strzał nad poprzeczką.

64'

Żółtą kartką ukarany Paweł Giel.

62'

Próbują dośrodkowań na Świątka gospodarze, jednak bezbłędnie wyłapuje je golkiper gości.

59'

Po rzucie rożnym z osiemnastu metrów uderzał Jarka. Nad poprzeczką.

58'

Rocki poradził sobie z obrońcą, jednak jego uderzenie zablokowane.

54'

Żółta kartka dla Niewulisa.

54'

Kontra Dolcanu, w sytuacji sam na sam Świerblewski powstrzymany przez Skorupskiego.

53'

Wejścia Świątka i Jarki mogą mieć kluczowe znaczenie dla przebiegu drugiej połowy.

51'

Zaznaczył swoją obecność Dawid Jarka, trafia jednak w dogodnej sytuacji w bramkarza gości.

50'

Dośrodkowanie Rockiego wyłapane przez Macieja Humerskiego.

48'

Ofensywnie rozpoczęli gospodarze, dośrodkowanie Foszmańczyka z rzutu wolnego nic Cidrom nie daje.

46'

46'

46'

Zaczynamy drugą połowę. W drużynie gospodarzy dwie zmiany.

17:56

Wracają na murawę piłkarze obu drużyn, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

17:50

Jak w praktycznie całej Polsce, tak i w Radzionkowie trwa protest kibiców, co z pewnością negatywnie wpływa na atrakcyjność spotkania.

46'

Mija jedyna, doliczona minuta pierwszej połowy gry. Grający w osłabieniu Dolcan prowadzi z Ruchem po bramce Świerblewskiego.

42'

Mocno w pole karne dośrodkował z wolnego Korkuć, jednak Dolcan w zbyt małym stopniu angażuje się już w ofensywę, od bramki Skorupski.

39'

Ofensywnie przysposobiony dziś Niewulis stwarza większe zagrożenie pod bramką Dolcanu niż zawodnicy za to odpowiedzialni.

34'

Tym razem zza pola karnego Beliancin, jednak również jego uderzenie niecelne.

31'

Ruch gra dalej swoje, zza pola karnego niecelnie Foszmańczyk.

29'

Świerblewski poradził sobie z dwoma obrońcami i niespodziewanie wyprowadza gości na prowadzenie !

27'

Kolejny raz łapią się za głowy zawodnicy Ruchu, w świetnej sytuacji nie trafił Rzepka.

23'

Wymiana ciosów na stadionie Ruchu, najpierw trafia w bramkarza Foszmańczyk, w odpowiedzi groźne uderza Świerblewski. Rożny dla Dolcanu, bez zagrożenia.

19'

Składna akcja Ruchu, jednak po raz kolejny brakuje decydującego podania.

17'

Z rzutu wolnego uderzał Beliancin, niecelnie.

15'

Michał mak uciekł obrońcom, za faul taktyczny czerwoną kartką ukarany Zapaśnik. Rzut wolny.

13'

Urwał się obrońcą Rocki, wywalczył rzut rożny, po raz kolejny wyjaśniają obrońcy.

10'

Wymienili między sobą kilka podań gospodarzem jednak dośrodkowanie Foszmańczyka z lewej strony zablokowane, będzie rzut rożny dla Ruchu.

6'

Ponownie z prawej strony Świerblewski, będzie korner.

5'

Próbują prawą stroną goście, jednak nie stwarzają zagrożenia.

3'

Wysokim pressingiem rozpoczęli goście, nie możemy się dziwić, bo liczy się dla nich tylko zwycięstwo.

1'

Zaczynają goście.

16:57

Przywitanie kapitanów, losowanie stron i czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Jacka Zygmunta.

16:57

Obie drużyny w akompaniamencie hymnu Cidrów wychodzą już na murawę.

16:55

Za pięć minut rozpocznie się spotkanie, w którym Ruch może sobie zapewnić utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, natomiast dla Dolcanu jest to jedno ze spotkań o być albo nie być na tym poziomie rozgrywkowym w przyszłym sezonie.

16:48

Przez stadion w Bytomiu-Stroszku przechodzi niegroźna burza, wydaje się jednak, że samo spotkanie powinno być rozgrywane w sprzyjających warunkach atmosferycznych.

16:42

Natomiast Artur Skowronek oprócz podstawowej jedenastki będzie miał do dyspozycji ławkę rezerwowych w składzie: Suchański, Łopuch. Mróz, Balat, Cieluch, Jarka, Świątek.

16:41

Na ławce rezerwowych gości zasiądą ponadto: Leszczyński, Dadacz, Gawęcki, Osłowski, Kabala, oraz Chałas.

16:39

Zapraszamy do zapoznania się ze składami w jakich obie drużyny rozpoczną dzisiejsze spotkanie.

16:39

Witamy serdecznie ze stadionu Ruchu Radzionków, gdzie za 20 minut powinno rozpocząć się spotkanie Ruchu Radzionków z Dolcanem Ząbki.