Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 2
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
17:51

Pogoń pewnie pokonuje Kolejarza i jest już całkowicie pewna utrzymania. Zespół gospodarzy czekają teraz cztery ciężkie mecze walki o pozostanie na zapleczu ekstraklasy.

94'

Koniec spotkania!

93'

Za Łuszkiewicza Szałek.

92'

Żółtą kartką ukarany Walęciak.

91'

Po krótko wykonanym rzucie rożnym Akahoshi zagrał piłkę z Ławą, ale ten wysoko nad bramką.

90'

Cztery minuty doliczone.

89'

Lebedyński za Klatta.

87'

Ława podwyższa prowadzenie strzałem z 30 metrów od poprzeczki. Zarychta nawet nie zareagował.

80'

Rado za Jarosiewicza.

78'

Kolendowicz za Pietruszkę

77'

Klatt zmarnował doskonałą okazję, trafiając w Zarychtę

75'

Jarosiewicz z rzutu wolnego prosto w ręce Janukiewicza.

72'

Ława dograł do Matuszczyka, który głową nie trafił w bramkę.

69'

Mężyk za Ciećkę.

66'

Bramka dla Pogoni. Z kilku metrów Pietruszkę pokonał Zarychtę.

63'

Kombinacyjna akcja Akahoshiego z Pietruszką, jednak ten ostatni strzela wysoko nad bramką.

58'

Strzał Jarosiewicza, piłka wybita na rzut rożny.

57'

Z boiska wieje nudą. Sielankowa atmosfera i niewiele się dzieje.

53'

Żółta kartka dla Matuszczyka za faul.

52'

Dośrodkowanie z prawej strony Frączczaka, ale Zarychta wyskoczył wyżej od Klatta.

48'

Uderzenie Pietruszki, ale za słabe by zagrozić Zarychcie.

46'

Kolejarz rozpoczął drugą połowę.

46'

W przerwie zmiana w Kolejarzu. Za Zawiślana Gryźlak.

47'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Doliczone dwie minuty.

45'

Żółta kartka dla Klatta.

40'

Po akcji Madejskiego Cichy głową był blisko, ale nie trafił.

39'

Żółta kartka dla Łuszkiewicza.

38'

Po rzucie rożnym z dystansu uderzył Akahoski obok słupka. Zarychta nawet nie zareagowałby gdyby piłka szła w światło bramki.

38'

Za dyskusję ukarany jeszcze Zawiślan.

37'

Żółta kartka dla Jarosiewicza za faul.

37'

Z akcją wyszedł Akahoshi i próbował oddać strzał, ale został w porę zablokowany przez Stefanika.

35'

Jarosiewicz oddał kolejny strzał z dystansu. Znowu niecelnie. Zawodnik jest bardzo aktywny, ale wyraźnie chciałby uderzać z każdej piłki, a czasem lepiej podać.

33'

Ładna akcja Madejskiego, który zagrał do Sochy. Ten odegrał do Zawiślana, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Kontrowersyjna decyzja.

28'

Jak na razie Kolejarz przeważa i zdecydowanie częściej oddaje strzały na bramkę gości. Portowcy poza strzałem Klatta praktycznie nie zagrozili bramce Zarychty.

26'

Akcja oskrzydlająca Pogoni. Matuszczyk wrzucał piłkę, ale Walęciak spokojnie zagrał do bramkarza.

23'

Po kontrze Kolejarza Jarosiewicz uderzał z 20 metrów nad bramką.

21'

Rajda Akahoshiego, który słabo zagrywał i nie doszedł do piłki Frączczak.

19'

Strzał Jarosiewicza z około 40 metrów w światło bramki. Złapał jednak Janukiewicz.

14'

Wrzutka z rzutu rożnego Madejskiego, głową próbował Stefanik, ale nie trafił w bramkę.

11'

Strzał z dystansu Basty. Piłka po rykoszecie ląduje w rękach Janukiewicza.

9'

Na stadionie zgromadziło się tylko około 200 kibiców gospodarzy. Waga spotkania nie przyciągnęła masowo fanów Kolejarza. A gospodarze grają przecież o punkty ważne w kontekście utrzymania!

8'

Basta wyłuskał piłkę od Klatta i ten nie zdołał wykończyć dobrze zapowiadającej się akcji Pogoni.

7'

Faulowany w narożniku pola karnego Jaroszewicz. Madejski wrzucił ostro z rzutu wolnego. Głową uderzał Staniek, ale Janukiewicz obronił instynktownie. Najgroźniejsza na razie sytuacja.

3'

Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy. Pewnie łapie jednak Zarychta.

3'

Po akcji prawą stroną wrzutka w pole karne i z 7 metrów uderza Klatt. Nie trafił jednak w światło bramki.

2'

Akcja prawą stroną Jarosiewicza i Kolejarz wywalczył rzut rożny. Wrzutka Madejskiego, przedłużył piłkę Staniek, ale Ciećkę uprzedził obrońca.

1'

Początek spotkania,

15:49

W ekipie gości w odwodzie pozostają Bartosz Fabiniak, Mikołaj Lebedyński, Robert Kolendowicz, Daniel Wólkiewicz, Dariusz Zawadzki, Marcin Dymkowski i Mateusz Szałek.