KS PolkowiceGórnik Polkowice
1 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
90'

Koniec spotkania. Flota pokonała Górnik Polkowice 2:1 i wciąż liczy się w walce o awans!

90'

Łukasz Tumicz za Kokoszkę. Zbyt późna ta ofensywna zmiana.

89'

GOOOOLLL!!! 2:1!! Po błędzie bramkarza, wprowadzony kilka minut wcześniej Dylewski wpisuje się na listę strzelców!

86'

Rozpadało się ponownie nad Polkowicami.

85'

Misan zastąpiony przez Dylewskiego.

84'

Tym razem poprzeczka ratuje gospodarzy!

81'

Marek Niewiada za Bodzionego.

78'

Potężne uderzenie z rzutu wolnego autorstwa Salomońskiego zatrzymuje się na poprzeczce!

74'

Mimo gry w osłabieniu, to podopieczni Dominika Nowaka mają teraz przewagę. Piłka w posiadaniu Górnika.

70'

Drugą żółtą kartkę ogląda Wacławczyk.

68'

Ależ interwencja Żukowskiego!! Kolejny strzał Piotrowskiego nie znalazł drogi do bramki.

67'

Strzał Pruchnika z 20 metrów, ale kapitan Floty posłał piłkę obok bramki.

62'

Podanie Wacławczyka z własnej połowy trafiło do Piątkowskiego, ale ponownie Żukowski okazał się lepszy!

60'

Gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska, żaden z zespołów nie jest w stanie wypracować przewagi.

55'

Salomoński dośrodkował z rzutu rożnego, ale skaczącego Breznicana uprzedził bramkarz Floty.

48'

Tomasz Salamoński posłał dośrodkowanie w pole karne, które wybił jeden z obrońców przyjezdnych. Do piłki doszedł jeszcze Piątkowski, ale uderzył nad poprzeczką.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Ensar Arifović ukarany za przytrzymywanie Marcina Kokoszki.

43'

Soboń ukarany kartką.

38'

Piotrowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak Żukowski wygrał ten pojedynek na 7. metrze!

36'

Faul Krzysztofa Bodzionego na aktywnym Damianie Piotrowskim.

29'

Za dyskusje z arbitrem kartkę ogląda Wacławczyk.

28'

Za faul na Łukaszu Sierpinie, ukarany kartką Damian Krajanowski.

24'

Gospodarze w zaskakujących okolicznościach zdobyli gola, to Flota miała lekką przewagę i utrzymywała się dłużej przy piłce.

22'

GOOOOLLLL!!! Po małym zamieszaniu, Mateusz Piątkowski po podaniu Macieja Sobonia doprowadza do wyrównania!

17'

Pierwsza wymuszona zmiana. Kamil Wacławczyk zastępuje kontuzjowanego Mroza.

16'

GOOOOOLLL!!! 1:0 dla Floty!! Damian Misan wykończył dośrodkowanie Tomasza Ostalczyka!

15'

Damian Misan sfaulował Michała Mroza, ale jeszcze tym razem obyło się bez kartki.

10'

Odpowiedź Floty, lecz tym razem Sebastian Szymański zatrzymał szarżującego Ensara Arifovicia.

6'

Gra toczy się w środku pola, na razie przewagi nie osiągnęła żadna z ekip. Obserwujemy rwaną grę, bez sytuacji pod bramkami.

3'

Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnaleźli się Mateusz Piątkowski i Damian Piotrowski, lecz dobrą interwencją popisał się Krzysztof Żukowski.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

18:43

Jak na razie na trybunach ok. 100 kibiców, ale przed bramami stoją jeszcze dość długie kolejki.

18:42

W Polkowicach ciepło, właśnie ustała burza, ale ciągle lekko mży. Murawa jest dość nasiąknięta, ale nie powinna utrudniać gry.

18:40

Znamy już wyjściowe jedenastki, które rozpoczną spotkanie.

18:30

Czy Flota zachowa szanse na Ekstraklasę? Czy z kolei Górnik powstrzyma na własnym terenie kolejnego faworyta?

18:25

Zadania w żadnym wypadku nie zamierzają ułatwiać przyjezdnym piłkarze Górnika, którzy w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0. - Przystępujemy do tego spotkania podbudowani ostatnimi dobrymi występami i będziemy chcieli kontynuować ostatnią dobrą passę - mówił przed spotkaniem trener gospodarzy, Dominik Nowak.

18:23

Mimo kompromitującej porażki w ostatniej kolejce, podopieczni Petra Nemeca nadal pozostają w grze o awans i tylko zwycięstwo w Polkowicach może pomóc zachować nadzieje. Największym problemem gości może okazać się brak w kadrze meczowej najlepszego strzelca zespołu, Charlesa Nwaogu, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.