Termalika wykonała bardzo ważny krok w stronę utrzymania. KSZO czeka teraz bardzo ciężka batalia o pozostanie w 1 lidze.

Koniec spotkania!

91'

Termalika broni się już, wybijając piłkę daleko od pola karnego.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty. To chyba za mało na odrobienie dwóch bramek przez KSZO.

88'

Ostatnia zmiana w KSZO. Cieciura zmieniony przez Persone.

88'

Wyśmienita okazja Bzdęgi, który był blisko zdobycia gola. Na linii strzału stanął jednak jeden z obrońców gospodarzy.

87'

Mimo gry w "10" niecieczanie starają się atakować. Po wrzutce Szałęgi z rzutu wolnego wyjaśniają jednak sytuację obrońcy.

83'

Boisko opuszcza Gevorgyan, a w miejsce Ormianina Igor Pavlović.

81'

I od razu reakcja Piotra Wrześniaka. Za Szczoczarza wchodzi Mysona.

79'

Żółtą kartką ukarany także Gevorgyan

79'

Pojawia się szansa dla KSZO. Gospodarze będą kończyć w dziesiątkę, po tym jak po zaledwie 12 minutach na boisku czerwoną kartkę ujrzał Mąka.

78'

Czarnecki w doskonałej sytuacji główkował obok bramki. Było groźnie.

74'

Druga zmiana w Termalice. Prokop za Rybskiego.

73'

Przepraszamy za wcześniejszy błąd. Oczywiście Vahan Gevorgyan nie jest Gruzinem, tylko Ormianinem.

72'

Z wolnego bramkę kontaktową próbował zdobyć Gevorgyan, ale strzał Gruzina nie zaskoczył Budki.

70'

W ataku znowu gospodarze, którzy nie dają się zepchnąć do obrony. Wydaje się, że nie ma szans, by stracili dwubramkowe prowadzenie.

68'

Zmiana także w ekipie gości. Kanarski w miejsce Wolańskiego.

67'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Mąka za Piątka.

64'

W zamieszaniu w polu karnym gospodarzy najlepiej znalazł się Rybski, który dalekim wybiciem ekspediował piłkę poza pole karne.

63'

Próba z dystansu Skórnickiego, ale na posterunku Budka. Takimi strzałami goście nie odwrócą losów spotkania.

62'

Ciągle w ataku gospodarze. KSZO sprawia wrażenie, jakby pogodziło się już z porażką. A Termalika wobec porażki Kolejarza Stróże, może dziś zrobić milowy krok w stronę utrzymania.

60'

Daleki przerzut Cichosa do ataku, ale goniącego za piłką Kowalskiego uprzedził Dymanowski.

57'

I kolejna niepotrzebna strata gospodarzy w polu karnym... rywali. Tym razem Cichos za długo czekał ze strzałem. Ale Termalika wyraźnie złapała drugi oddech.

54'

Szałęga zaplątał się w dryblingu w polu karnym KSZO i zaprzepaścił dobrą okazję.

53'

Do ataku ruszyło KSZO, jednak na razie ataki gości niedopracowane i kończą się na obrońcach Termaliki.

51'

Sporo niedokładności w grze. Szczoczarz nie opanował piłki w dogodnej pozycji i zaprzepaścił dobrą akcję swojego zespołu.

49'

Początek drugiej połowy spokojny. Obaj bramkarze mieli już kontakt z piłką, ale po niegroźnych sytuacjach.

46'

Początek drugiej połowy. Na razie spotkanie nie rozczarowuje. Czy zobaczymy kolejne gole?

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie w Niecieczy piknikowa atmosfera, której sprzyja prowadzenie gospodarzy.

45'

Po raz kolejny dobrze zagrał Szałęga, który jest wyróżniającą się postacią. W dogodnej sytuacji trafił jednak nad bramką.

44'

Żółta kartka dla Barana za faul.

42'

Ponownie Szałęga wstrzeliwał piłkę w pole karne. Poluje dzisiaj na asysty. Tym razem jednak nie znalazł dośrodkowaniem kolegów.

40'

Termalika stara się nie oddawać całego pola rywalom i też wyprowadzać ataki. Jeden z nich zakończył się strzałem Szałęgi, który nie przyniósł efektów.

37'

Dobra interwencja Budki po rzucie wolnym. Takimi interwencjami golkiper niecieczan może zasłużyć na miano bohatera meczu.

35'

Znowu w ataku KSZO, ale teraz w akcjach gości nie widać już przekonania. Ciężko będzie odwrócić losy meczu z defensywnie nastawionym zespołem gospodarzy.

30'

I co to była za bramka! Tym razem asystą popisał się Cichos, a Kowalski złożył się do strzału z przewrotki i pokonał Dymanowskiego.

30'

KSZO przeważało, a bramkę zdobywa Nieciecza! Goście coraz bliżej drugiej ligi, a wysyła ich w tym kierunku Kowalski!

27'

Kolejny atak KSZO, jednak obrońcy wyjaśniają sytuację. KSZO wyraźnie przeważa.

24'

Podrażnione utratą bramki KSZO próbuje odrabiać straty. Aktywny jest Gevorgyan, ale jego akcje nie przynoszą efektów.

19'

Drugą asystę w spotkaniu zaliczył Szałęga, który w zamieszaniu dograł dobrze do Cichosa.

19'

Wysiłki się opłaciły! Termalika szybko odzyskała prowadzenie. Strzelcem bramki Cichos!

18'

Inicjatywę przejmują gospodarze, którym wyraźnie zależy na zwycięstwie. Stracona bramka nieco podłamała jednak niecieczan.

15'

I mamy wyrównanie. Cieciura wykorzystuje dośrodkowanie Bzdęgi i zdobywa bramkę na 1:1!

13'

Cichos stracił piłkę w polu karnym, a mogło być groźnie. Pewnie obrońcy KSZO, które nie zamierza się poddawać i szuka okazji do ataku.

11'

Akcja gości, jednak Baran wyjaśnia sytuację po wrzutce w pole karne.

8'

Była kolejna szansa gospodarzy, jednak na drodze piłki stanął mur obrońców KSZO. Szczorzarz mógł lepiej rozegrać tą akcję.

6'

Głowa Ciosa ciągle niezawodna. Która to już bramka zdobyta w ten sposób? Asyste zanotował Szałęga, który wrzucił z rzutu rożnego.

6'

Jan Cios wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! Szybka bramka obrońcy niecieczan!

4'

W natarciu ciągle goście. Na spalonym złapany jednak Bzdęga.

2'

Pierwsza próba gości. Strzał głową zdołał oddać Skórnicki, jednak nie trafił w bramkę.

1'

Początek spotkania. Miejmy nadzieję, że będzie ciekawie.

16:57

Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Termaliką a KSZO, które ma kolosalne znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. Zespół, który dziś dopisze sobie trzy punkty będzie miał duży handicap przed kolejnymi spotkaniami. Przegrany wykonana pierwszy krok do drugiej ligi.