1. połowa1 : 5
91'

Koniec tego spotkania. Łodzianie do domu przywożą trzy punkty.

91'

Gooooool !!!!!! Robert Caha po raz drugi w dzisiejszym meczu wykorzystuje rzut karny.

91'

Rzut karny dla Odry, Wyparło nie przepisowo interweniuje w polu karnym.

89'

Mecz potrwa jeszcze minutę.

88'

Mączyński świetnie podaję do Bykowskiego, ale pomocnik Łodzian na spalonym.

85'

Gol !!! Jednak nie, Krzysztof Mączyński zdobywa bramkę, ale sędzia ze względu na spalony nie zalicza bramki.

84'

Mięciel wypracowuje sobie akcje, ale uderzenie snajpera broni Musioł.

82'

Piłkarze Odry po strzelonej bramce rzucili się do ataku.

79'

Gooooooooool !!!!!!! Marcin Figiel otrzymuje piłkę w polu karnym i pewnym strzałem pokonuje Wyparłę.

76'

Kontratak Wodzisławian, ale akcja została przerwana już w zarodku.

76'

Nganbe jest najlepiej prezentującym się piłkarzem w dzisiejszym meczu po stronie gospodarzy.

74'

Groźne starcie Łabędzkiego i Nganby. Interweniować muszą fizjoterapeuci Odry.

72'

Na boisku możemy zaobserwować okres bardzo słabej gry w wykonaniu obu zespołów.

69'

Łks stara się kontrolować poczynania na boisku, jak dotąd starania Łodzian dają im przewagę w środku pola.

66'

Dośrodkowanie w pole karne Bykowskiego, najwyżej do piłki wyskoczył Mięciel, ale strzał byłego legionisty ląduje w rękach Musioła.

64'

Rzut rożny dla Odry, dobre wyjście z bramki do dośrodkowania Wyparły, ale faulowany zostaje golkiper gości.

64'

Trzecia zmiana w szeregach Łks-u. Na murawie pojawi się były reprezentant Polski Marcin Adamski w miejsce Woźniczki.

62'

Gra siadła wyraźnie, żadna z drużyn nie chce mocniej zaatakować.

61'

Dużym pozytywem dzisiejszego meczu jest czystość i gra fair play obu jedenastek.

61'

Akcja szybko przeniosła się pod bramkę Musioła. Klepczarek po swoim dośrodkowaniu wywalczył kornera dla swojej ekipy.

59'

Nganbe na przebój wdarł się pod bramkę Łodzian, oddaje strzał, piłka po rękach Wyparły trafia pod nogi Figla, ale zatrzymany zostaje snajper Odry.

58'

W natarciu wciąż piłkarze przyjezdni. W powietrzy wiszą kolejne bramki.

55'

Dobre dalekie podanie Kaczmarka w stronę Bykowskiego, ale ten znajduje się na spalonym.

53'

Odra ma olbrzymie problemy ze stworzeniem dogodnej sytuacji. Większość akcji gospodarzy przerywają defensorzy z Łodzi.

50'

Gooooooool !!!!!!! Kaczmarek centruje piłkę w pole karne, do piłki wychodzi Musioł, ale młodziutkiego bramkarza gospodarzy ubiega Mięciel i strzela gola. Dzięki temu trafieniu Marcin Mięciel kompletuje hat-tricka.

49'

Drugą część spotkania obie drużyny rozpoczynają z animuszem.

46'

Kolejną zmianą w jedenastce Łodzian jest zejście Jakuba Koseckiego, za młodego pomocnika wchodzi na murawę Kaczmarek.

46'

Andrzej Pyrdoł również decyduję się na roszady. W miejsce Smolińskiego na murawę wchodzi były pomocnik Wisły Kraków Krzysztof Mączyński.

46'

Zmiana bramkarzy w składzie Odry. Nalepę zastępuje debiutujący Musioł.

46'

Odra rozpoczyna drugą odsłonę spotkania. Zobaczymy, czy podopieczni Jarosława Skrobacza podejmą rękawicę i będą jeszcze walczyć.

45'

Koniec pierwszej odsłony spotkania. W Wodzisławiu Łks prowadzi z Odrą 5:1.

45'

Figiel przejmuje piłkę i gna pod bramkę Wyparły, napastnik Odry decyduje się na strzał kilka metrów przed bramką, ale świetną robinsonadą popisuje się golkiper gości.

44'

Figiel dopada do podania przed polem karnym, oddaje strzał, ale futbolówka ląduje daleko od bramki.

43'

Caha na lewej stronie prostym zwodem ogrywa Koseckiego i bardzo mocno uderzył, lecz piłka po strzale czeskiego obrońcy mija bramkę Wyparły.

41'

Na krótkiej przestrzeni piłkę rozgrywają goście jednakże tracą piłkę i kontra dla Odry.

38'

Piłkarze Odry Wodzisław po stracie kolejnego gola nie poddają się i walczą, ale na twarzach gospodarzy widać niechęć i zniesmaczenie.

35'

Gooooooool !!!!! Klepczarek bardzo dobrze wrzuca piłkę w pole karne z prawego skrzydła, piłkę z woleja z "pierwszej piłki" strąca Mięciel i strzela gola.

34'

Nganbe popisuje się sekwencją świetnych dryblingów, ale starania snajpera Odry na marne ponieważ Łks przejął piłkę.

32'

Wodzisławianie przewrotnie do wyniku, ale są lepszą drużyną na boisku.

31'

Nganbe strzela z dystansu, lecz dobrą interwencją popisuje się Wyparło.

29'

Dobre prostopadłe podanie do Sikorskiego, ale snajpera Odry ubiega Wyparło.

28'

Wodzisławianie kompletnie rozbici w dzisiejszym spotkaniu, ale nie poddają się i starają się atakować jednak bez większych rezultatów.

26'

Łks znów pod polem karnym gospodarzy. Podanie otrzymuje Mięciel, szybko oddaje strzał, ale na posterunku Nalepa.

23'

Goooooooool !!!!!!!! Jakub Kosecki wykorzystuje karnego i powiększa przewagę swojej drużyny. Przypomnijmy, że jesienią w potyczce tych drużyn sun byłego reprezentanta Polski Romana Koseckiego strzelił Odrze dwa gole.

23'

Marcin Mięciel zostaje faulowany w polu karnym. Rzut karny dla Łks-u Łódź.

22'

Rzut wolny dla gości. Do stojacej piłki podchodzi Mowlik, ale futbolówka po strzale Łodzianina z daleka omija bramkę Nalepy.

20'

Caha wrzuca piłkę w pole karne, ale centra pomocnika Odry za głęboka.

18'

Gooooooool !!!!!!!! Do kapitalnego prostopadłego podania dochodzi Maciej Bykowski, wychodzi sam na sam i pokonuje golkipera gospodarzy. Szykuje nam się pogrom w Wodzisławiu.

17'

Kolejna groźna akcja Łks-u, jednak na spalonym złapany został Mięciel.

16'

Sytuacja gospodarzy po stracie dwóch goli diametralnie się zmieniła. Podopieczni Jarosława Skrobacza muszą się szybko otrząsnąć i powrócić do gry.

13'

Goooooooooool !!!!! Na skraju pola karnego piłkę Woźniczce wykłada Mięciel, a pomocnik Łodzian pewnie strzela przy słupku.

12'

Dośrodkowanie w pole karne z prawej flanki Romańczuka, do piłki tzw. szczupakiem dopada Mięciel i umieszcza piłkę w siatce.

11'

Po stracie gola, Łks stara się atakować jednakże sytuacje Łodzian kończą się po wejściu na polowe gospodarzy.

8'

Rzut rożny dla Łodzian, piłka po dośrodkowaniu sprawia wiele problemów bramkarzowi Odry, ale bez większych konsekwencji w tej sytuacji.

6'

Goooooooool !!!!!!! Pierwsza bramka dla Odry, rzut karny wykorzystuje Robert Caha.

6'

Obrońca Łks-u interweniuje ręką w polu karnym, jedenastkę odgwizduje arbiter Mariusz Złotek.

4'

Rzut wolny dla Wodzisławian, piłkę w pole karne centruje Skrobacz, ale piłka po jego dośrodkowaniu ląduje za bramką Wyparły.

2'

Sobik ambitnie walczy na prawej flance, ale dośrodkowanie pomocnika Odry nie znajduje adresata.

17:59

Łks Łódź rozpoczyna ten mecz.

17:58

Faworytem tego starcia jest Łks Łódź, ale gospodarze na pewno nie będą chcieli dziś sprzedać tanio skóry.

17:56

Obie jedenastki pojawiają się na murawie.

17:52

Do dzisiejszego meczu wstępnie miało nie dość. W kasie klubu nie znalazły się finanse na organizacje tego starcia, ale jednak dzięki pomocy stołecznych władz obie ekipy stoczą bój.

17:48

Dziś w Wodzisławiu Śląskim spotkają się drużyny z całkowicie odmiennymi aspiracjami i celami ligowymi. Odra, która po spadku jest drużyną słabą, polegającą na zlepku piłkarzy nie chcianych w innych klubach walczy o utrzymanie w pierwszoligowej klasie. ŁKS Łódź, zaś przewodzi na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Andrzeja Pyrdoła dzisiejszym zwycięstwem znacznie przybliży się do awansu.