Warta Poznańwarta
2 : 1
MKS KluczborkMKS Kluczbork
94'

Koniec meczu. Warta nadal najlepszą drużyną wiosny, sytuacja MKS natomiast mocno się skomplikowała.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Warta strzela gola rzutem na taśmę! Paweł Iwanicki zdobywa bramkę na 2:1. Doskonała zmiana.

88'

Dwa rzuty rożne dla MKS, który próbuje odwrócić losy meczu, nie przyniosły efektu.

86'

Ostatnia zmiana w MKS. Kazimierowicz za Nitkiewicza.

84'

Warta idzie za ciosem. Strzał Iwanickiego jednak bardzo niecelny!

82'

Jest wyrównanie! Reiss posyła piłkę pod nogami Stodoły!

80'

Kolejna dobra okazja Warty. Stodoła jednak na posterunku. Dobitka Reissa niecelna.

78'

Magdziarz ukarany kartką za faul niedługo po wejściu na boisko.

77'

Warta desperacko dąży do wyrównania. Kilka strzałów na bramkę MKS nie znalazło drogi do celu, na koniec Scherfen trafił w słupek!

76'

Ostatnia zmiana w Warcie. Magdziarz za Zakrzewskiego.

74'

Zakrzewski oddał strzał głową, ale zbyt lekki by mógł zagrozić Stodole.

70'

Rzut wolny dla Warty z 35 metrów. Wrzutka w pole karne, jednak za mocna i bez zagrożenia pod bramką gości.

67'

Warta atakuje. Dwa rzuty rożne nie przyniosły jednak efektu.

66'

Druga zmiana w MKS. Góral w miejsce Hobera

62'

Zmiana także w zespole gości. Kaczmarek za Ulatowskiego.

60'

Warta stanęła. Bogusław Baniak próbuje reagować na sytuację na boisku przeprowadzając kolejne zmiany. Z boiska zszedł Marciniak, w jego miejsce Wojciechowski.

59'

Niziołek stanął przed kolejną dogodną sytuacją, ale uderzył niecelnie.

58'

Uskrzydleni bramką piłkarze MKS dominują na boisko. Warta musi się otrząsnąć.

57'

Natychmiastowa zmiana w Warcie. Za Białożyta Iwanicki.

55'

Duża zasługę przy bramce ma Tuszyński, który wypracował świetną sytuację dla Niziołka. Nic nie zapowiadało tego gola. Dzisiejsze mecze pokazują jednak, że zespoły walczące o utrzymanie włączyły piąty bieg.

54'

I jest bramka dla MKS! Niziołek wyprowadza gości na prowadzenie.

53'

Ucierpiał w starciu Ngamayama i konieczna był interwencja masażystów.

52'

Warta atakuje coraz śmielej. MKS zepchnięty do obrony. Piłkarze z Kluczborka muszą walczyć o punkty bo w pozostałych trwających meczach rywale w walce o utrzymanie prowadzą.

48'

Kolejna szansa gospodarzy, jednak tym razem Gajtkowski nie był w stanie oddać celnego strzału. Piłka odbiła mu się od nogi.

47'

Od razu akcja Warty. Ngamayama jednak trafia w Stodołę. Uderzył niedokładnie, ale nie miał dogodnej pozycji.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Na razie mecz jest bezbarwny. Warta rozgrywa piłkę na własnej połowie, co powoduje gwizdy kibiców.

38'

Atak MKS zakończył się bardzo niecelnym strzałem Hobera.

36'

Rozkręciło się spotkanie. Trwa wymiana ciosów.

33'

W dobrej sytuacji Nitkiewicz przestrzelił o dwa metry.

32'

Zakrzewski zbyt długo dryblował w polu karny, jednak stracił piłkę.

26'

Żółtą kartką upomniany Scherfen.

24'

Żółta kartka dla Ulatowskiego za faul.

23'

Po kolejnym rzucie rożnym niecelnie strzelał Białożyt.

21'

Dośrodkowywał Reiss, piłka spadła pod nogi Zakrzewskiego, ale jego strzał został zablokowany.

20'

Rzut rożny dla Warty.

17'

Jasiński brutalnie faulowany przez Ulatwoskiego. Nie ma jednak kartki.

16'

Gajtkowski główkował dwa metry od bramki.

15'

Rzut rożny dla Kluczborka, jednak bez efektu.

13'

Poza boiskiem opatrywany był Jasiński, jednak już wrócił do gry.

10'

Sytuacji sam na sam z Radlińskim nie wykorzystał Tuszyński

9'

Było groźnie pod bramką Warty. Dośrodkowanie Tuszyńskiego w porę przeciął jednak Ngamayama.

7'

Groźnie zapowiadająca się akcja Warty zakończyła się zamieszaniem przed polem karnym.

6'

Gajtkowski popisał się niezłym dośrodkowaniem, jednak już zza linii końcowej.

5'

Groźną akcję MKS przerwał Marciniak. Został tylko upomniany.

3'

Warta od początku rzuciła się do ataku. Na razie wywalczyła jednak tylko rzut z autu.

1'

Początek pierwszej połowy.

16:58

Warta jest najlepszym zespołem rundy wiosennej w pierwszej lidze. MKS natomiast w tej rundzie wyraźnie dołuje. W efekcie musi walczyć o ważne punkty w każdym spotkaniu, ponieważ dystans do zespołów strefy spadkowej jest w tej chwili niewielki.