KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 2
Górnik PolkowiceKS Polkowice
93'

Koniec meczu! KSZO przegrywa i musi się martwić. Jest w strefie spadkowej i do końca sezonu będzie musiało walczyć o utrzymanie 1 ligi.

92'

Ostatnia zmiana w Górniku Bernard za Chyłę.

90'

Sędzia Wojciech Krztoń dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Artur Janus zmienia właśnie Sobonia.

89'

Końcówka należy do piłkarzy gości. KSZO nie jest już w stanie podjąć walki. Celny strzał Sobonia.

85'

Jest pierwsza zmiana w Górniku. Maciej Bancewicz wchodzi za zmęczonego Damiana Piotrowskiego.

84'

Piątkowski ma ochotę na hat-tricka. Kolejne jego uderzenie mija jednak bramkę Dymanowskiego.

80'

Tomasz Persona zmienia Igora Pavlovicia.

79'

Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

73'

KSZO jest w bardzo trudnej sytuacji. Przegrywa, gra w osłabiebiu. Porażka jest bardzo blisko, więc drużyna z Ostrowca po tej kolejce będzie w strefie spadkowej.

72'

Gooooooool! Mateusz Piątkowski po raz drugi!

69'

Z boiska schodzi Janusz Wolański. W jego miejsce na boisku Mateusz Mąka.

69'

To była druga żółta kartka dla Kolarova, który nieprzepisowo zatrzymał kontratak Gónika. KSZO nie dość, że przegrywa, to jeszcze będzie musiało radzić sobie w "dziesiątkę".

69'

Kolejna zła informacja dla drużyny KSZO. Nikola Kolarov wylatuje z boiska! Czerwona kartka dla obrońcy gospodarzy.

64'

Gol dla gospodarzy? Nie. Arbiter nie uznał trafienia Vahana Gevorgyana. Był spalony.

63'

Goooool dla gości! Górnik prowadzi w OStrwocu! Strzelcem bramki Mateusz Piątkowski.

62'

Gevorgyan uderza niecelnie na bramkę Szymańskiego.

56'

Pierwsza zmiana w KSZO. Jakub Cieciura wchodzi za Skórnickiego.

56'

Zółtą kartką ukarany Nikola Kolarov.

55'

Niecelnie uderzał Sachurski

51'

Świetna sytuacja Wolańskiego! Ale piłkarz KSZO marnuję "setkę"!

50'

Mógł znaleźć się w dobrej sytuacji Pavlović, ale obrońcy Górnika w pole powstrzymali piłkarza KSZO.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Dobrze gra dzisiaj defensywa KSZO, Górnik nie może się przebić pod bramkę gospodarzy.

38'

KSZO oblega bramkę Górnika. Próby wrzutek Gevorgyana jednak niewiele przynoszą.

34'

W odpowiedzi Tomasz Salamoński, jednak równie niecelnie i wysoko nad bramką.

30'

Po akcji Gevorgyana uderzał Pavlović, jednak wysoko ponad bramką.

26'

Po wrzutce Salamońskiego w pole karne piłkę wyłapał bramkarz gospodarzy.

25'

Przepraszamy za opóźnienie, mieliśmy problem z dotarciem na stadion. Jest 25 minuta. Wynik bezbramkowy.