Jeszcze cztery minuty nadziei Floty.

89'

Okazję miał teraz Chi Fon! Z bliska jednak nad bramką!

88'

Coraz bliżej końca i coraz bliżej sensacji. Czy Flota zdoła jeszcze zdobyć bramkę? Nie zanosi się na to.

87'

Jeszcze okazja Floty. Po dośrodkowaniu Dylewskiego próbował Arifović, jednak jego strzał głową niecelny.

86'

Rado w miejsce bohatera gości, Sochy.

82'

Losy meczu próbował odwracać Niedziela, jednak jego strzał z dystansu wysoko nad bramką.

80'

Zszedł Nwaogu. W jego miejsce Misan.

80'

Pierwsza zmiana w Kolejarzu. Mężyk za Zawiślana.

74'

Petr Nemec próbuje coś zmienić. Niewiadę zmienia Bodziony.

72'

Nwaogu próbował coś zdziałać w polu karnym, ale wyraźnie dziś nie ma szczęścia. Dobrze gra defensywa Kolejarza.

68'

Ostalczyk zmieniony przed Dylewskiego.

67'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Jarosiewicz, jednak niecelnie. A Flota nie potrafi stworzyć składnej akcji.

65'

Robi się nerwowo. Żołta kartka dla Udarevicia.

58'

Uderzał Madejski, ale broni Żukowski. Flota przeważa, ale nie ma okazji bramkowych, natomiast Kolejarz skutecznie kontratakuje.

51'

Socha zdecydował się na strzał, jednak piłka przeleciała nad bramką. Dobra próba Kolejarza.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Niespodziewanie do przerwy Flota przegrywa z Kolejarzem 0:1. Po stracie bramki Wyspiarze biją głową w mur, choć aktywny w ataku stara się być zwłaszcza Nwaogu. Szykuje się ostra rozmowa w szatni gospodarzy.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Żółta kartka dla Ciećko.

42'

Atak Floty. Obrońcy wybijają piłkę z pola karnego, ale uderza jeszcze Niedziela, ale obok bramki.

38'

Trzy okazje Nwaogu w przeciągu kilku minut. Dwa razy obronił Zarychta, za trzecim razem po podaniu Arifovicia Nwaogu nie trafił.

33'

Flota odzyskała przewagę i atakuje, na razie jednak bije głową w mur. Kolejarz broni korzystnego wyniku.

28'

Pruchnik z wolnego z boku pola karnego uderzył nieco nad bramką.

26'

Do 20 minuty przeważała Flota, jednak po stracie bramki wyraźnie nie potrafi się pozbierać. Coraz śmielej poczynają sobie zawodnicy Kolejarza.

24'

Strzał Jarosiewicza, jednak bez efektu.

20'

Bartłomiej Socha po szybkiej kontrze wyprowadził Kolejarza na prowadzenie!

18'

Atak Kolejarza skończył się przed polem karnym. Flota pewnie w defensywie.

16'

Nwaogu miał doskonałą sytuację, miał jednak nic z niej nie wyszło. Miał przed sobą pustą bramkę, ale za bardzo przekombinowała Flota.

9'

Pierwsze groźniejsze ataki Floty, nieskuteczne. Wyspiarze za to pewnie w obronie, nie pozwalają na zbyt wiele gościom ze Stróży, którzy wyraźnie przyjechali się bronić.

5'

Pierwsze minuty bez wyraźnej przewagi obu zespołów. Oba zespoły grają zachowawczo.

1'

Początek spotkania!

16:57

Na rezerwie w zespole gospodarzy pięciu zawodników: Alan Wesołowski, Krzysztof Bodziony, Łukasz Mickiewicz, Daniel Dylewski i Damian Misan. Na ławce gości natomiast tylko czterech piłkarzy: Łukasz Lisak, Łukasz Kominiak, Mariusz Mężyk i Kamil Rado.