Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
0 : 0
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
93'

Sędzia Mariusz Trofimiec kończy to spotkanie. Wynik 0:0 jest bez wątpienia sukcesem gości. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

90'

Sędzia dolicza 3. minuty

89'

Goście bronią się już całą druzyną.

89'

Hrymowicz....w siatce Ruchu a piłka w rękach Skorupskiego!

87'

Fatalnie uderza Rogalski...piłka ląduje prawie na aucie...

85'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu

83'

Dośrodkowanie Ławy przypadkowo zmierzało do bramki gości ale Skorupski dotykając piłkę przeniósł ją na poprzeczkę.

81'

Radosław Wiśniewski stworzył sobie dobrą okazję i będąc sam przed Skorupskim strzelił jednak za słabo i piłkę złapał bramkarz.

80'

Ostatnia zmiana wśród gospodarzy

78'

Jarka i chwilę później Frączczak marnują okazję na bramki dla swoich zespołów.

75'

Ruch im bliżej końca tym bardziej próbuje kraść cenne sekundy.

72'

Adam Frączczak przestrzelił głową po dośrodkowaniu Kamila Majkowskiego.

71'

Druga zmiana wśród gości.

69'

Druga połowa zdecydowanie słabsza od pierwszej części. Zawodnicy niestety dostosowują się poziomem do wyglądu trubun.

65'

Pierwsza zmiana u gości.

64'

Akahoshi kolejny raz z dystansu i kolejny raz interweniuje Łukasz Skorupski

63'

Trener Płatek szuka szansy na bramkę.

61'

Wchodzi młody napastnik ze Szczecina, który w ubiegłym tygodniu pokazał się z bardzo dobrej strony.

60'

Kolejny raz z daleka uderza Przemysław Pietruszka ale radzi sobie Łukasz Skorupski

56'

Hrymowicz w tej sytuacji uratował swój zespól.

56'

Napastnik gości uprzedzony przez obrońcę.

54'

Jedna z nielicznych kont gości - uderzał Paweł Giel jednak został zablokowany.

54'

Przewaga Pogoni w drugiej części jest jeszcze większa. Niestety - efektów bramkowych nie widać.

51'

Marcin Klatt strzela z 8. metrów po rozegraniu tego kornera ale jego uderzenie zostaje zablokowane.

51'

Pierwsza akcja Pogoni i Wólkiewicz wywalcza rzut rożny dla swojej drużyny.

48'

Arbiter z Kielc nie pokazał w tym spotkaniu jeszcze kartki dla żadnego z piłkarzy.

48'

Mateusz Mak leży na boisku faulowany przez rywala.

46'

Zaczynamy

45'

Za nami pierwsze 45. minut spotkania. Pogoń zdecydowanie dominowała a Ruch szczęściu może zawdzięczać, że nie stracił bramki. Zapraszam za 15. minut.

43'

Dwukrotnie strzał Adama Frączczaka zostaje zablokowany. Pogoń zyskuje coraz mocniejszą przewagę.

41'

Łukasz Skorupski tym razem pewnie obronił strzał jednego z Portowców.

39'

Przed momentem Błażej Radler uderzył minimalnie obok bramki Łukasza Skorupskiego

38'

Po ponad 35. minutach gry spotkanie jest interesującym widowiskiem. Nie brakuje akcji pod jedną i drugą bramką. Piłkarzom brakuje skuteczności. Szkoda, że tak smutno wyglądają trybuny.

36'

Uderzenie Piotra Rockiego ale spokojnie radzi sobie z piłką Radosław Janukiewicz.

33'

Po dośrodkowaniu Cielucha Andrzej Niewulis minimalnie nad bramką, po chwili kolejna szansa Ruchu ale Michał Mak przegrywa sytuację "1 na 1" z Janukiewiczem.

29'

Japończyk w barwach Pogoni uderza mocno z wolnego, Skorupski piąstkuje ale dobitka także nie znajduje drogi do bramki

28'

Łukasz Skorupski nie jest dziś pewnym ogniwem swojego zespołu. Tym razem wypuszcza z rąk dośrodkowanie Wólkiewicza ale Łukasz Matuszczyk z ostrego kąta nie potrafi celnie uderzyć. Goście zamknięci na własnej połowie.

23'

Uderzał Daniel Wólkiewicz ale gospodarze dziś są bardzo nieskuteczni.

22'

Fatalny błąd popełnia po strzale z rzutu wolnego Łukasz Skorupski ale na jego szczęście sędzia odgwizduje pozycję spaloną jednego z Portowców.

19'

Frączczak staje przed szansą po podaniu Klatta ale szybszy bramkarz Łukasz Skorupski. Błąd obrony, która łatwo dała się minąć napastnikowi miejscowych.

17'

Kaciczak z Michałem Makiem przeszkadzali sobie nawzajem w dogodnej sytuacji pod bramką Janukiewicza w efekcie czego piłka opuszcza boisko.

17'

Piłka nożna dla kibiców - patrząc na obraz i oprawę widowiska w Szczecinie można mieć nieodparte wrażenie, że pewne decyzje rządzących były chyba nieprzemyślane.

14'

Akahoshi i Klatt przed doskonałą szansą w polu karnym gości ale obaj kiksują! To była najgroźniejsza jak do tej pory sytuacja w tym meczu!

12'

Łukasz Matuszczyk groźnie dośrodkował z rzutu rożnego ale Skorupski piąstkuje poza linię końcową. Mamy kolejny róg z przeciwnej strony boiska

10'

Jan Beliancin strzela nad bramką. Janukiewicz nie musiał interweniować.

10'

Faulowany 30. metrów od bramki napastnik Cidrów Michał Mak

7'

Łukasz Matuszczyk starał się dojść do piłki podawanej przez Klatta ale ta wychodzi za linię końcową.

5'

Pierwsza składna akcja gospodarzy ale pewnie Skorupski wyłapuje dośrodkowanie

5'

Na trybunach tylko około półtora tysiąca kibiców, którzy w milczeniu obserwują to spotkanie.

4'

Pierwsze minuty to gra głównie w środku boiska. Nic ciekawego nie wydarzyło się przez pierwsze 180 sekund spotkania

3'

Szaro, pusto, cicho- czy tak mają wyglądać polskie stadiony?

1'

Zaczynają goście

16:58

Oba zespoły wychodzą już na murawę. Za moment początek spotkania.

16:48

Jan Beliančin ze strony gości oraz Bartosz Ława z Pogoni wyprowadzą swoje zespoły na murawę wraz z arbitrami.

16:47

Znamy już składy obu zespołów. Radosław Janukiewicz znów w pierwszym składzie-przed tygodniem jego powrót do bramki przypadł w czasie z wygraną gospodarzy 5:1. Czy dziś znów przyniesie szczęście drużynie trenera Płatka przekonamy się za około 2 godziny.

16:41

Coraz bliżej początku spotkania. Goście przyjechali do Szczecina osłabieni. Czy będą w stanie przerwać passę porażek?

16:17

Już za 45. minut początek spotkania w Szczecinie. Tydzień temu Pogoń wygrała 5:1. Jak będzie teraz?