Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
0 : 1
wartaWarta Poznań
18:51

Warta zasłużenie wywozi z Łęcznej komplet punktów. Zieloni byli drużyną lepszą. Mimo tego piłkarze z Łęcznej mieli wymarzoną sytuację aby zdobyć choć 1 punkt. Rzut karny wybronił jednak Andrzej Bledzewski, który rozegrał dziś świetne spotkanie.

93'

Koniec meczu!

93'

Milosevski po raz kolejny próbuje. Tym razem z dystansu, ale niecelnie i Bledzewski spokojnie odprowadza piłkę wzrokiem.

93'

Milosevski po raz kolejny w tym meczu marnuje doskonałą sytuacje, po ładnej koronkowej akcji drużyny gospodarzy. To mogła być piłka meczowa.

92'

Białożyt uderza z dystansu, ale nie był to dobry strzał.

90'

Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty, a kibice już opuszczają trybuny.

88'

Bogdanka gra totalny piach. Kibice z zażenowaniem patrzą na poczynania swoich piłkarzy.

84'

Jak nie idzie to nie idzie. Mateusz Pielach pomylił się nawet przy wykonywaniu tak prostego elementu gry jak wrzut z autu. Piłka dla Warty.

80'

Nazaruk zmienia Pesira.

80'

Lepszej sytuacji do zdobycia gola GKS już miał nie będzie. A Bledzewski to "man of the match". Obronił strzał Miloseskiego w wspaniały sposób. Inna rzecz, że stara piłkarska maksyma mówi, że poszkodowany nigdy nie powinien wykonywać rzutu karnego. Tym bardziej, że macedoński piłkarz wszedł na boisku 2 minuty wcześniej!

78'

Broni Bledzewski! Zmarnował karnego Miloseski!

76'

Bledzewski faulował Miloseskiego, który przed chwilą pojawił się na boisku.

76'

Będzie rzut karny dla GKS-u!

74'

Po rzucie roznym piłkę uderza Paweł Magdoń - trafia w poprzeczkę!

74'

Miloseski zmienia Nowaka.

74'

Uderzenie Tomasza Nowaka - piłkę wybija po raz kolejny na rzut rożny Bledzewski.

72'

Gospodarze mają dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Piłkarze z Poznania grają dość pewnie. Wciąż czekają na kontrataki.

72'

Ładna akcja Zasady, który szukał jednak lepszej nogi i za długo czekał ze strzałem. W końcu jego uderzenie odbiło się od nóg obrońców Warty. Akcja zmarnowana.

70'

GKS miał po tej kartce rzut wolny. Strzelał bezpośrednio z 29 metrów Zasada. Mimo że piłka leciała w środek bramki, Bledzewski miał problemy, bo musiał piąstkować piłkę.

70'

Z groźnym kontratakiem trzech na trzech wyszli piłkarze Bogdanki. Kieruzel przerwał tą akcję nieczysto. I dostaje żółtą kartkę.

68'

Z boiska schodzi strzelec gola Zbigniew Zakrzewski. W jego miejsce inny doświadczony napastnik - Krzysztof Gajtkowski.

67'

Zółta kartka dla Marcina Wojciechowskiego.

64'

Dośrodkowanie Tomasza Nowaka po raz kolejny łapie Andrzej Bledzewski, który rozgrywa dziś bardzo dobry mecz.

63'

Dobra sytuacja dla gospodarzy. Ale strzał Nildo jest zablokowany i piłka wychodzi na róg.

60'

Artur Marciniak wchodzi w miejsce Reissa.

59'

Iwanicki ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki do bramki już po gwizdku sędziego.

59'

Ładny rajd Pawła Sasin prawą stroną, dośrodkowanie do Nildo, ale ten strzelił zbyt anemicznie.

58'

Zmiena w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawia się Nildo i zmienia słabo spisującego się dziś Adriana Paluchowskiego

53'

Piłkarze Bogdanki domagali się rzutu karnego. Żółtą kartkę dostał Zasada. A karnego raczej nie było.

51'

Dobra sytuacja dla gospodarzy, ale Ricardinho niepotrzebnie jeszcze kombinował w polu karnym.

51'

Głową strzelał Pesir, ale zupełnie niegroźnie.

48'

Marcin Wojciechowski próbował dośrodkować, a wyszedł z tego strzał. Jakub Wierzchowski na posterunku.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Na razie bez zmian.

17:56

Spiker zawodów się pomylił. To jednak Zbigniew Zakrzewski zdobył gola dla Warty. Piłkarze obu zespołów wychodzą już na boisko.

45'

Prawie całe 45 minut atakowała drużyna z Łęcznej. Ale goście dobrze się bronili i wykorzystali jedyną sytuację. Po dośrodkowaniu Piotra Reissa piłkę głową zgrał Magdziarz. Jakub Wierzchowski obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce był już bezradny.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Bramka do szatni! Po zamieszaniiu w polu karnym Scherfchen wykorzystał niezdecydowanie obrońców i jest 1:0 dla gości.

45'

Gooooool dla WARTY! Zakrzewski!

44'

Obie drużyny nie potrafią jak dotąd stworzyć klarownej sytuacji na zdobycie gola. Mecz toczy się głównie w środku pola.

42'

Kibice domagają się zmiany Adriana Paluchowskiego. Napastnik gospodarzy spisuje się dzisiaj poniżej oczekiwań.

40'

Groźnie strzelał Tomas Pesir, ale na posterunku znów był Bledzewski.

39'

Łukaszem Jasińskim zajmują się już masażyści Warty.

39'

Przerwa w grze. Leży obrońca Warty. Obie drużyny są najwidoczniej zmęczone, bo wszyscy zawodnicy uzupełniają płyny. Ciepło jest dziś w Łęcznej.

35'

Rzut rożny wykonuje Piotr Reiss. Po wybiciu piłki przez obrońcę do piłki doszedł Paluchowski, ale po krótkim dryblingu stracił piłkę.

35'

Na meczu jest około 400-500 kibiców

34'

Zza pola karnego uderzył Tomasz Nowak. Kibice już myśleli że jest gol, ale musieli obejść się smakiem.

33'

Maciej Scherfchen ukarany żółtą kartką.

32'

Zasada wychodził na świetną pozycyję, ale sędzia odgwizdał spalonego.

29'

Paweł Sasin zostaje upomniany przez sędziego. Obrońca gospodarzy przeprasza swojego rywala.

29'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Zasada. Piłka mija całe pole karne i wychodzi poza boisko.

29'

Adrian Paluchowski jest za linią boiska. Opatrywany jest przez masażystow.

26'

Drużyna gości schowana na własne połowie czeka na kontrataki, które mogą im dać gola.

24'

Rzut wolny dla Warty. Dośrodkowanie wybijają obrońcy Bogdanki. Na razie przewagę optyczną ma zespół z Lęcznej.

23'

Groźna sytuacja pod bramką Bledzewskiego. Ricardinho przejmuje piłkę po niedokładnym podaniu zawodnika Warty Poznań. Wychodzi na klarowną pozycję, niestety strzał Brazylijczyka po raz kolejny mija bramkę gości.

18'

Dobra sytuacja, po której niczym junior zachowal się Ricardinho nie oddajac nawet strzalu. Pomimo tego, że jest Brazylijczykiem ma problemy z tak podstawową umiejętnością jaką jest przyjecie piłki.

15'

Dobre uderzenie z rzutu wolnego Mariusza Zasady. Świetną interwencją popisał się Bledzewski.

14'

Łukasz Jasiński zatrzymał akcję Ricardingo, który wychodził na niezłą pozycję. Żółta kartka.

13'

Uderzenie Ricardinho zablokowane przez obrońcę wychodzi na korner. Po rzucie rożnym piłkę pewnie łapie Bledzewski.

11'

Uderzenie z dystansu Tomasz Nowaka niecelne.

10'

Trybuna za bramką na której zasiadali najwierniejsi kibice jest dalej pusta. Na płocie widnieje transparent " W Łęcznej jest tylko Górnik"

9'

Na razie bramkarze interweniują tylko po dośrodkowaniach. I Jakub Wierzchowski i Andrzej Bledzewski pewnie wyłapali po jednym z takich zagrań w swoje pole karne.

5'

Na razie gra toczy się w środku pola. Jest dość sennie, ale piłkarze z Łęcznej starają się przejąć inicjatywę.

3'

Uderzał Mariusz Zasada, ale nad poprzeczką.

3'

Pierwszy niecelny strzał piłkarzy gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Jacka Zygmunta. Zaczynamy!

17:00

Na ławce rezerwowych Warty zasiedli: Radliński, Kosznik, Miklosik, Białożyt, Marciniak, Ciarkowski, Gajtkowski.

17:00

Sędziemu Jackowi Zygmuntowi z Podkarpackiego Związku Piłkarskiego pomagać dziś będą Dariusz Tomas, Maciej Gumiński i Wojciech Bartnik jako techniczny.

17:00

Na ławce rezerwowych GKS-u: Giertl, Benevente, Bozkow, Milosevski, Zagurskas, Nazaruk, Nildo

16:59

Pomimo pięknej pogody zainteresowanie spotkaniem jest niewielkie.

16:59

Górnik Łęczna w czarnych strojach. Warta Poznań w pomaranczowo-białych trykotach.

16:58

Obie drużyny wychodzą na murawę.

16:49

Witamy ze stadionu w Łęcznej, gdzie dojdzie do ciekawego pojedynku zespołów "na fali". Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i mamy nadzieję, że widowisko nie zawiedzie. Znamy już składu obu zespołów. Za nieco ponad 10 minut początek spotkania.