Ruch RadzionkówRuch Radzionków
0 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
18:52

Flota postanowiła po zdobyciu bramki skupić się na dowiezieniu do końca prowadzenia i mimo ofensywnej gry gospodarzy udało się Wyspiarzom wygrać to spotkanie i podtrzymać nadzieje na historyczny awans do Ekstraklasy.

94'

Koniec spotkania, Ruch przegrywa na własnym stadionie z Flotą 0:1.

94'

Kontra Floty, będzie jeszcze szansa na podwyższenie prowadzenia z rzutu rożnego.

93'

Przerwa w grze, na boisku leży jeden z graczy Ruchu. Już gramy dalej.

91'

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90'

Jeszcze raz w ataku Jarka, wyjaśniają obrońcy.

88'

Dużo się dzieje, żółta kartka dla Gajewskiego.

87'

I ostatnia zmiana we Flocie, za Niedziele Dylewski.

86'

Boisko opuszcza strzelec bramki, w jego miejsce Misan

86'

Po raz kolejny Ostalczyk przed Skorupskim, tym razem odegrał do niepilnowanego Arifovica, ten nie trafia w piłkę.

85'

Nerwowo robi się w Radzionkowie, Ruch próbuje grając w dziesiątkę uratować chociaż punkt w tym spotkaniu, Flota chcę skarcić rywala za odważną, ofensywną grę w osłabieniu.

83'

W sytuacji oko w oko z Skorupskim nie udało się zdobyć bramki Ostalczykowi. dobra interwencja bramkarza Cidrów.

79'

Sypią się kartki, tym razem ukarany Świątek.

78'

Brzydki faul Kowalskiego, który po drugiej żółtej kartce opuści plac gry.

78'

Lewą stroną na przebój ruszył Dawid Jarka, jednak uderzył Panu Bogu w okno.

74'

Mamy też zmianę w drużynie gości, za Bodzionego Chi Fon.

71'

Ostatnia zmiana w Ruchu, za Rockiego wchodzi Gajewski.

70'

Kolejny rzut rożny dla Ruchu, jednak po raz kolejny nie udaje się wykorzystać tego stałego fragmentu gry.

68'

Z dystansu uderzał Paweł Giel, groźne uderzenie obok słupka bramki Floty.

65'

Dobre zawody rozgrywa Piotr Rocki, tym razem jego podania na bramkę nie zdołał zamienić blokowany Świątek. Rzut rożny.

65'

Kolejne próby gospodarzy, jednak brakuje wciąż ostatniego podania bądź strzału. W tej rundzie to duży problem Ruchu.

63'

Zmiana w Ruchu. Świątek za Balata.

58'

Za protesty wobec decyzji arbitra żółtą kartką ukarany Kowalski.

57'

Wybuch radości na stadionie Ruchu po tym jak piłkę w siatce umieścił Kowalski, jednak zawodnik Ruchu strzelał ze spalonego.

57'

Często gra przenosi się z pod jednej pod drugą bramkę, jednak obu drużyną brakuje chyba pomysłu na wykończenie akcji.

54'

Niemal z zerowego kąta głową uderzał Mak, mimo tego, że dobrze trafił w piłkę to uderzenie nie miało szans powodzenia.

53'

Leżał przez krótki czas na środku boiska Paweł Giel, jednak pomocnik Ruchu będzie mógł kontynuować grę.

50'

Długa piłka do Nwaogu, Nigeryjczyk na spalonym.

47'

I ponownie w ataku gospodarze, tym razem w polu karnym Floty z piłką minął się Michał Mak.

46'

Obie jedenastki z powrotem na murawie. Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

17:59

Bramka Charlesa Nwaogu z szóstej minuty spotkania jest już siedemnastym trafieniem utalentowanego Nigeryjczyka w tegorocznych rozgrywkach. Tym samym napastnik Floty jest już bardzo blisko zdobycia korony króla strzelców.

46'

W tym momencie sędzia Małyszek kończy pierwszą część spotkania. Drużyny schodzą do szatni.

44'

Atak floty, nie zdołał jednak oddać strzału ze skraju pola karnego dobrze pilnowany Nwaogu.

44'

Utrzymują się na połowie rywala przy piłce żółto - czarni, Flota usatysfakcjonowana jednobramkowym prowadzeniem czyha na kontrę

39'

Zablokowany strzał Foszmańczyka z 18. metrów. Wciąż przy piłce gospodarze.

37'

Wciąż w natarciu gospodarze, będzie kolejny rzut rożny.

30'

Zasłużenie żółtą kartką za faul na aktywnym Foszmańczyku ukarany Krajanowski.

29'

Ładnie wyłożył piłkę przed pole karne Nwaogu, tam powstrzymany Arifović będzie rzut rożny dla Floty.

27'

Kolejny raz dośrodkowywał z prawej strony Mak, jednak tym razem nie poradził sobie z opanowaniem piłki Foszmańczyk.

23'

Na spalonym złapany Jarka. Gospodarze dążą do wyrównania.

22'

Kolejna składna akcja Ruchu, dośrodkowanie Maka wybite na rzut rożny. Po nim blisko zdobycia bramki Tomasz Rzepka.

21'

Za ostry faul na Niedzieli żółtą kartką ukarany kapitan Ruchu- Tomasz Foszmańczyk.

19'

Świetne zagranie Foszmańczyka do Rockiego, jednak jeszcze lepsza interwencja Żukowskiego. Wciąż 0:1.

16'

Dobry zwód Rockiego i uderzenie z dystansu nad poprzeczką.

14'

Długa piłka do Rzepki wybita przez obrońców Floty. Będzie rzut rożny.

10'

Po raz kolejny dośrodkowywał z lewej strony Niedziela, tym razem jednak od bramki zacznie Skorupski.

7'

Fatalnie dla gospodarzy rozpoczęło się to spotkanie. Za kontuzjowanego Przybeckiego wchodzi Michał Mak.

6'

Mamy bramkę dla gości. Kolejne dośrodkowanie z lewej strony, tym razem golkipera Ruchu uprzedził Charles Nwaogu.

4'

Dośrodkowanie niedzieli wyłapuje Skorupski.

1'

Pierwsza groźna akcja Ruchu, do prostopadłej piłki zagrywanej z środka pola nie doszedł, uprzedzony przez Żukowskiego Jarka.

1'

Rozpoczynają gospodarze.

16:58

Witamy na murawie obie jedenastki wraz z trójką sędziowską, jeszcze losowanie stron i zaczynamy.

16:53

Pierwsze spotkanie między drużynami Floty i Ruchu zakończyło się domowym zwycięstwem 4:2 piłkarzy z północy kraju.

16:47

Na stadionie Ruchu trwa rozgrzewka, zapraszamy do zapoznania się z składami w jakich obie drużyny rozpoczną spotkanie.

16:47

Na ławce Floty: Wesołowski, Chi Fon, Dylewski, Mickiewicz, Misan.

16:46

Na ławce rezerwowych Ruchu: Suchański, Kaciczak, Gajewski, Mak, Cieluch, Mak, Świątek.

16:45

Witamy ze stadionu w Bytomiu-Stroszku, gdzie Ruch Radzionków za niecałe 15 minut rozpocznie spotkanie z Flotą Świnoujście. Wyspiarze cały czas liczą się w walce o awans i mają dziś nadzieję wykonać kolejny krok do celu, ale na własnym boisku Radzionków rozprawiał się już z niejednym faworytem.