Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
93'

Ostatecznie bramkę zapisano Wolańskiemu. Po ogromnym zamieszaniu po rzucie rożnym Wolański wepchnął piłkę do bramki.

93'

Koniec spotkania!! KSZO w ostatniej minucie doprowadziło do wyrównania!

90'

Kartka dla Sochy.

86'

Jarosiewicz zastąpiony przez Mężyka.

83'

Bardzo niebezpieczny strzał wprowadzonego Persony!! Niewiele zabrakło do szczęścia przyjezdnym.

79'

Nieporozumienie Cichego z Zarychtą, do piłki doszedł Pavlović i końcem buta uderzył nad poprzeczką.

76'

Bo dłuższym przestoju w grze obu zespołów, Madejski przymierzył niemal w okienko, lecz bardzo dobrze ustawiony był Dymanowski, który pewnie złapał futbolówkę.

75'

Skórnicki obejrzał żółtą kartkę za faul.

73'

Tomasz Persona wchodzi na boisko. Zastępuje Trzeciakiewicza.

69'

Tomasz Ciećko wchodzi za Bastę.

64'

Mimo prowadzenia, gospodarze wyraźnie spuścili z tonu. Grę prowadzi zdecydowanie KSZO, które stwarza sporo dogodnych sytuacji. Czy wyrównanie jest tylko kwestią czasu?

62'

Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi ustawionego na 16 metrze Skórnickiego. Pomocnik KSZO zdecydował się na błyskawiczne uderzenie. Bardzo niedokładnie.

61'

Było bardzo groźnie!! Rzut wolny Gevorgyana trafił na głowę Pavlovicia, który lekko przedłużył piłkę.... słupek!! Cóż za szczęście gospodarzy!

57'

Gryźlak dobrym podaniem obsłużył Sochę, którego strzał na raty wybronił Dymanowski.

52'

Znakomita okazja dla KSZO! Tomasz Bzdęga pozostawiony bez opieki na 5 metrze nie wiedział co ma zrobić z piłkę i ostatecznie Kolejarz ciągle na prowadzeniu.

48'

Na 17 metrze faulował Niane. Do piłki podszedł Pavlović, uderzył potężnie, lecz prosto w mur.

46'

Marcin Stefanik zastąpił Rado.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

16:50

Po kontrowersyjnym rzucie karnym, Kolejarz po pierwszej połowie prowadzi z KSZO 1:0.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Olbrzymi błąd Niane, który niecelnym podaniem wypuścił sam na sam jednego z zawodników KSZO. Jednak Cichy w ostatniej chwili wrócił i naprawił błąd kolegi.

43'

W ostatnich minutach więcej z gry mają przyjezdni. Kolejarz usatysfakcjonowany prowadzeniem cofnął się na własną połowę.

41'

Kolejna żółta karta. Gryźlak za wcześnie wybiegł z muru.

39'

Brzydki faul po gwizdku Trzeciakiewicza.

37'

Wolański ukarany za dyskusje z arbitrem.

34'

Po rzucie rożnym dla KSZO, zderzyli się w polu bramkowym Zarychta i Niane.

32'

Mógł być remis!!! Zarychta fatalnie wyrzucił piłkę, która trafiła wprost pod nogi Janusza Wolańskiego. Pomocnik KSZO mógł zapytać bramkarza w który róg ma strzelić, jednak uderzył z 16 metrów niecelnie.

26'

GOOOOLLL!!! 1:0!! Socha pewnym uderzeniem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

26'

Gryźlak faulowany w polu karnym. Rzut karny!

23'

Ależ było groźnie!! Michał Trzeciakiewicz zdecydował się na strzał niemal z lewego narożnika, piłkę zmierzającą prosto w okienka wybił z trudem bramkarz gospodarzy.

20'

Płaskie uderzenie z dalszej odległości Pavlovicia pewnie chwycił Marcin Zarychta.

18'

Akcja Madejskiego, który niemal z linii końcowej posłał piłkę w pole karne, tam najszybszy był jednak Dymanowski.

16'

Gryźlak posłał piłkę z lewego skrzydła, w polu bramkowym Dymanowski niefortunnie zderzył się z Kolarovem. Potrzebna będzie pomoc służb medycznych.

13'

KSZO jak na razie broni się na własnej połowie, od czasu do czasu wyprowadzając nieśmiałe kontry.

10'

Aktywny Gryźlak dograł dokładnie do stojącego w polu karnym Bartłomieja Sochy. Zawodnika Kolejarza uprzedził jednak obrońca, który tą interwencją o mało nie zaskoczył własnego bramkarza. Szczęśliwie dla KSZO skończyło się tylko na rzucie rożnym.

6'

Kamil Rado dośrodkował na 11 metr do Cichego, który próbował uderzenia piętą, ale zbyt lekko. Piłka zmierzające w światło bramki ugrzęzła w gąszczu nóg.

5'

W odpowiedzi niecelna próba uderzenia z dystansu Igora Pavlovicia.

4'

Powinno być 1:0!! Michał Gryźlak pociągnął na prawej flance i dośrodkował do Piotra Madejskiego, który nie spodziewał się, że obrońca gości nie trafi w piłkę. Jednak uderzenie pomocnika Kolejarza przeszło tuż obok słupka.

3'

Potężne uderzenie Witolda Cichego z rzutu wolnego przeszło nad bramką.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

15:53

Frekwencja nie sprzyja, mając na uwadze, że mamy środek tygodnia, a dodatkowo w niedaleko położonym Nowym Sączu gra miejscowa Sandecja.

15:52

W Stróżach iście piknikowa atmosfera. Na obiekcie jak na razie około 50 osób.

15:50

Znamy już wyjściowe jedenastki.

15:44

Pogoda do gry w piłkę idealna. Miejmy nadzieję, że atmosfera sennego popołudnia nie uśpi piłkarzy obu zespołów i będziemy świadkami ciekawego widowiska.

15:43

Witamy w relacji ze stadionu w Stróżach, gdzie za niecałe 15 minut rozpocznie się niezwykle ważny w kontekście utrzymania pojedynek pomiędzy miejscowym Kolejarzem a KSZO Ostrowiec.