Koniec. Remis po emocjonującej końcówce.

Ależ emocje!!! Dawid Kubowicz trafił do siatki w zamieszaniu!

89'

Ostatnia zmiana

88'

GKS znów prowadzi. Pech Ciosa, który najpierw zdobył gola dla swojego zespołu a potem być może niefortunną interwencją zapewnił 3 punkty gościom

84'

Pitry ze środka zagrał na prawo do Olkowskiego, ten dośrodkował w pole karne gdzie wracający Cios wślizgiem wpakował piłkę do własnej bramki.

81'

Kontuzjowany Jacek Kowalczyk leży w środkowej strefie boiska

79'

Druga zmiana

78'

Jacek Gorczyca pewnie interweniuje poza polem karnym.

76'

Zmiana wśród gospodarzy

74'

Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Zostało około 15 minut.

71'

Znów Łukasz Cichos zatrzymany przez Jacka Gorczycę

70'

Cichos sam na sam z Gorczycą trafia w bramkarza!

67'

Pierwsza zmiana

66'

Gorczyca piąstkuje piłkę po wrzutce z wolnego gospodarzy.

61'

Cholerzyński przerywa akcję gospodarzy w swoim polu karnym.

59'

Przepięknym uderzeniem Janusz Dziedzic wyrównuje stan meczu. Wcześniej Kowalczyk trafił w poprzeczkę!

59'

Przemysław Pitry uderza z wolnego ale trafia w Arkadiusza Mysonę.

56'

Janusz Dziedzic w narożniku pola karnego wywalczył rzut wolny

54'

GKS próbuje odzyskać kontrolę ale gospodarze grają ostro i nadzwyczaj konsekwentnie. Zachowawcza gra gości została skarcona.

54'

Losy spotkania odwróciły się! Teraz to GKS musi walczyć o bramkę bo niespodziewanie przegrywa w Niecieczy.

51'

Szałęga na spalonym

47'

Mamy niespodziankę. Były gracz Odry zakręcił na 13 metrze dwoma obrońcami i pokonał Gorczycę!

48'

Oba zespoły rozpoczęły drugą połowę bez zmian

46'

Goście rozpoczęli drugie 45 minut

45'

Zapraszamy za 15 minut. Do przerwy 1:1.

45'

Minuta doliczona

44'

Cichos nie dochodzi do dobrze bitej piłki z wolnego

44'

Pierwsza połowa zbliża się do końca. Po dobrym początku gospodarzy, goście strzelili pierwsi bramkę ale Termalica zdołała wyrównać.

42'

Za faul na Szczoczarzu

40'

za wybicie piłki po gwizdku

38'

Wystarczył jeden błąd przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego i misterny plan gości legł w gruzach.

37'

Pitry uderzył po ziemi i wywalczył pierwszy korner w tym meczu dla swojej drużyny.

35'

Goście jednak dali się zaskoczyć!! Jan Cios świetną główką po dośrodkowaniu Szałęgi umieszcza futbolówkę w bramce.

34'

Mądrze grają teraz goście, Pozwalają pograć miejscowym sami czekając na kontry.

30'

Dariusz Pawlusiński uderza zaskakująco zza pola karnego. Jacek Gorczyca broni jednak to uderzenie.

27'

Łukasz Cichos ostro potraktował bramkarza GKS ale bez konsekwencji kartkowych.

26'

Po 25 minutach to goście prowadzą po fatalnym błędzie bramkarza. Zastanawiać może fakt czy rezerwowi bramkarze Termalicy są jeszcze słabsi bo to przecież nie pierwszy błąd Budki.

23'

Nieudane uderzenie Arkadiusza Barana z dystansu.

21'

Rybski dośrodkowuje do Szczoczarza ale doświadczony Jacek Kowalczyk skutecznie interweniuje.

20'

Kolejny raz bramkarz gospodarzy popełnia błąd, interweniuje poza polem karnym źle i podaje piłkę do Janusza Dziedzica jednak potem wracając do bramki naprawia swój błąd.

18'

Najbardziej aktywny Łukasz Szczoczarz uderzył zaskakująco na bramkę Jacka Gorczycy ale doświadczony golkiper poradził sobie z tym uderzeniem.

14'

Gospodarze zdecydowaną przewagę mają w ... rzutach rożnych ale w spotkaniu to Gieksa prowadzi 1:0.

10'

Łukasz Szczoczarz w odpowiedzi uderza nad bramką Gorczycy.

7'

Po rozegraniu z Zielińskim były gracz Górnika Zabrze uderzył z 20 metrów i piłka po błędzie bramkarza wpadła do siatki!!

5'

Dwa rzuty rożne pod rząd dla gospodarzy ale bez zagrożenia dla bramki gości.

3'

Łukasz Szczoczarz uderza na bramkę ale słabo i w nogi obrońców. Pierwszy celny strzał jednak odnotowany.

3'

Pierwszą składną akcję przeprowadzili goście ale Arkadiusz Baran doskonale interweniuje wybijając piłkę.

1'

Rozpoczęli gospodarze

16:45

Kwadrans pozostał do rozpoczęcia spotkania, emocje coraz większe.

16:19

Pogoda do gry idealna. Czy piłkarze także dopasują się poziomem? Przekonamy się już wkrótce. Początek spotkania za trzy kwadranse.

12:07

Niezwykle ważne spotkanie głównie dla gospodarzy dziś w Niecieczy. Termalica jest w strefie spadkowej, a z GKS zagra już pod wodzą nowego trenera. Piotr Wrześniak liczy na swój zespół. Dotychczasowy szkoleniowiec bramkarzy po rezygnacji Mirosława Hajdo został pierwszym trenerem.