Małkowski faulowany w obrębie swojego pola bramkowego.

Gol miał setkę..i w swoim stylu jej nie wykorzystał.

Radović za Żyrę.

67'

Janczyk za Ediego

60'

Jest statystyka gdzie Legia zdecydowanie prowadzi..rzuty rożne Legia sześć, Korona - zero. Szkoda, że takich emocji nie ma na boisku...

59'

trzy kolejne rzuty rożne z rzędu dla Legii, bez rezultatu.

56'

Hernani, za zatrzymanie kontry Legii.

55'

Legia miała piłkę około trzech minut..jak na ten mecz to szacunek..nic z tego nie wynikło.

51'

Ci którzy liczyli na poprawę gry po przerwie, mocno się zawiedli.

49'

Zaczynamy II połowe

49'

koniec I połowy.

47'

Manu dośrodkowuję, Cabral głową pakuję bramkę "do szatni" Koronie.

47'

1:1 Cabral

42'

szansa Manu, który w ostatniej fazie akcji mija się z piłką.

41'

Legia nie może przedostać się pod pole karne Korony. Cabral próbował strzału z 35 metrów, niecelnie.

37'

Aktywny Gol próbował strzału głową..bez korzyści.

34'

Granie na remis Legii się zemściło szybka kontra i mamy pierwszą bramkę..może teraz coś ruszy.

34'

Nareszcie!

33'

Może umilicie ten nudny fragment meczu, jakimiś komentarzami..oczywiście z pełną kulturą. Liczę na Was :)

29'

Nikt się nie spieszy, tempo meczu przypomina majowego grilla, chyba zadowoliłby remis oba zespoły.

27'

Piłkarze nas na pewno nie rozpieszczają...mecz bardzo monotonny.

25'

Mocne dośrodkowanie Manu z lewej strony, broni bramkarz Korony.

23'

nareszcie ktoś zdecydował się na indywidualną akcje - Michał Żyro strzela, ale w bramce pewnie Małkowski.

21'

Ładny strzał Ediego o pół metra mija spojenie bramki.

20'

Niedzielan faulowany na 17 metrze..będzie okazja.

19'

Janusz Gol zdobywa bramkę...ale sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy z Kielc. Mamy rzut wolny.

18'

Brak kibiców zauważalny jest i na boisku..nie ma atmosfery , nikt nie próbuję podjąć ryzyka.

17'

Pierwsza wrzutka Manu z prawej flanki, bez zagrożenia.

14'

Gra w środku obu zespołów nie przynosi żadnych korzyści.

11'

Fatalny strzał Gola z 20 metrów, dosłownie "Panu Bogu w okno"

10'

Edi faulowany we własnym polu karnym, przerwane oblężenie..

8'

Strzał Kiełbowicza bez zagrożenia bramki Korony.

8'

Na 20 metrze faulowany Manu.

3'

Z dobrej strony pokazał się Korzym. Po wrzucie z auto przyjął piłkę na klatkę i uderzył błyskawicznie z ostrego kąta. Na posterunku Wojciech Skaba.

2'

Dobra piłka do Niedzielana, ale napastnik Korony źle przyjął piłkę.

1'

Goście w tradycyjne żółto czerwone pasy, legioniści na biało-czarno.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Adama Lyczmańskiego. Zaczynają piłkarz Korony.

20:02

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę. Niestety bez akompaniamentu śpiewających kibiców.

19:55

Na ławce gości: Grzegorz Szamotulski, Artur Cebula, Jakub Bąk, Sander Puri, Dawid Janczyk, Maciej Tataj, Vlastymir Jovanović

19:55

Na ławce rezerwowych Legii: Marijan Antolović, Maciej Rybus, Miroslav Radović, Jakub Wawrzyniak, Sebastian Szałachowski, Dejan Kelhar i Felix Ogbuke

19:46

W pierwszym składzie Korony dziś strzech byłych Legionistów: Paweł Golański, Aleksandar Vuković i Maciej Korzym. A na ławce rezerwowych są jeszcze Grzegorz Szamotulski i Dawid Janczyk. Zobaczymy jak się zaprezentują na Łazienkowskiej.

19:42

A Maciej Skorża zaskoczył dziś składem. W ataku zobaczymy młodziutkiego Michała Żyro. Do obrony wraca Tomek Kiełbowicz, a na środku defensywy zagra Ivica Vrdoljak, który świetnie na tej pozycji spisał się w finale Pucharu Polski.