Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
2 : 0
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
94'

Koniec meczu! Dolcan już nie ma raczej szans uratować się przed spadkiem, a Górnik przełamał złą passę i odniósł ważne zwycięstwo, które uspokoi sytuację w zespole.

91'

Ricardinho zmieniony przez Pielacha.

91'

Świętujący gola Ricardinho ukarany kartką za zdjęcie koszulki.

90'

Miloseski podaje w pole karne do Nicardinho, ten zwodem mija obrońcę i strzela w długi róg bramki.

90'

Doliczone cztery minuty.

86'

Korkuć ukarany żółtą kartką za faul.

82'

Z wolnego uderzył Kosiorowski, problemy ze złapaniem piłki miał WIerzchowski ale obronił.

81'

Uderzał Nildo z 16 metrów, ale bez efektu.

80'

Zasada przechwytuje piłkę na połowie boiska, zagrywa do Ricardinho, ale ten nie dochodzi do piłki.

76'

Żółta kartka dla Pesira.

75'

Nowak prostopadle do Nildo, ten mając na plecach Wróbla wychodzi sam na sam przez pół boisko i trafia w Misztala. Dobitka Miloseskiego również prosto w Misztala. Dwie stuprocentowe sytuacje niewykorzystane!

71'

Druga zmiana w Górniku. Miloseski za Kaczmarka.

69'

Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne, Misztal wypuszcza prostą piłkę z rąk, ta spada na nogę Pesira, która strzela na pustą bramkę. Drugi gol z rzędu Pesira.

69'

Nastąpiła ostatnia zmiana w Dolcanie. Chałas za Piesia.

69'

66'

Zmiana w Dolcanie. Robaszek za Zapaśnika.

66'

Nowak uderzył z dystansu ale niecelnie.

65'

Kolejna wrzutka z rożnego. Misztal uprzedza Magdonia.

64'

Z rzutu rożnego dośrodkował Nowak, Nildo na krótkim słupku główkował, ale odbiła się od obrońcy i rożny.

60'

Zmiana w Dolcanie. Koziara za Chylaszka.

57'

Żółta kartka dla Zapaśnika za faul na Nowaku.

55'

Z dystansu uderzył Chylaszek z 25. metrów, piłka przeleciała obok słupka a Wierzchowski nawet nie drgnął.

53'

W polu karny Górnika w zamieszaniu Magdoń strąca piłkę pod nogi Świerblewskiego, który zwlekał i Wierzchowski wygarnął mu piłkę.

51'

Ricardinho podaje do Nildo, a ten uderza minimalnie obok słupka.

49'

Zasada w pole karne, ale Magdoń na 5. metrze uderza głową obok słupka.

48'

Nildo dostał piłkę w pole karne i na 5. metrze strzela nożycami, ale Misztal intuicyjnie nad poprzeczką. Fantystyczny strzał!

46'

Na trybunach pojawił się Marek Jóźwiak. Wydaje się, że jedynym zawodnikiem, którego może obserwować dyrektor sportowy Legii, jest Ricardingo.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Zmiana zawodnika w przerwie. Paluchowski zmieniony przez Nildo.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Kibice gości dobrze się bawią. Właśnie zdjęli koszulki. Mają też transparent "W Łęcznej tylko Górnik", solidaryzujący z fanami gospodarzy.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

43'

Najlpepsza akcja w meczu. Kaczmarek w pole karne do Paluchowskiego, ten na 6 metrze niekryty uderza w nogi Misztala. 200% szansa.

42'

Nowak zagrywa prostopadłą piłkę do Paluchowskiego, ale wyjściem Misztal uprzedza zawodnika gospodarzy i wybija w trybuny.

41'

Pesir podaje do Nowaka, ale Nowak uderzył po ziemi obok słupka.

39'

Doping rozpoczęli kibice Dolcanu. Gospodarze w ramach protestu wobec zmiany nazwy nie dopingują zespołu z Łęcznej.

38'

Z 20 metrów uderzał Pesir, ale niecelnie.

37'

Zasada wychodził z akcją, ale faulował go Ciesielski i został ukarany żółtą kartką.

36'

Ciesielski dostał dobre dośrodkowanie w pole karne, przyjął piłkę i uderzył z woleja, ale Wierzchowski bajeczną paradą sparował jedną ręką na rzut rożny.

33'

Pojawiło się na stadionie około 50 kibiców Dolcanu.

32'

Nowak zagrał z rzutu rożnego, piłka minęła pole karne i rożny z drugiej strony. Dośrodkowuje Kaczmarek i Nowak nie trafia głową w piłkę. Poszła kontra Dolcanu, zakończona strzałem Kosiorowskiego w Wiechowskiego.

25'

Rzut rożny dla Górnika.

23'

Z lewej strony Chylaszek wygrywa pojedynek z Ricardinho, dośrodkowuje z linii końcowej na długi słupek, ale Zasada uprzedza Zapaśnika, który był bliski wpakowania piłki do bramki.

20'

Górnik cały czas przeważa, ale Dolcan dobrze kontruje. Goście próbują grać długie piłki na Buśkiewicza i Piesia.

18'

Zapaśnik szarżował prawą stroną i z narożnika pola karnego uderzył nad poprzeczką. Zaskakujący i groźny strzał.

15'

Na trybunach około 600 osób. Słaba frekwencja w Łęcznej.

14'

Błąd Magdonia, piłkę przejął przypadkowo Piesio i kolanem uderzył obok słupka.

10'

Zasada uderza z rzutu wolnego, ale trafia prosto w mur.

9'

Ricardinho faulowany przez Chylaszka po rajdzie. Żółta kartka.

7'

Walka w środku pola, więcej z gry ma Łęczna, ale na razie bez zagrożenia pod bramką rywali.

4'

Po rzucie wolnym Korkuć podał do Chylaszka, który uderzył obok słupka.

2'

Po rzucie rożnym uderzał Bartoszewski, ale w obrońców.

1'

Lewą stroną Zasada, dośrodkował do Pesira, ale Misztal przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1'

Początek spotkania!

17:01

Witamy ze stadionu w Łęcznej gdzie miejscowy GKS Bogdanka, lub jak też wolną nazywać klub kibice, stary dobry Górnik Łęczna podejmie czerwoną latarnię, Dolcan Ząbki.