MKS KluczborkMKS Kluczbork
0 : 0
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

Koniec meczu. Flota grając pół godziny w osłabieniu zagrała mądrze, rozważnie i dzięki temu wywozi jeden punkt. Gospodarze zagrali kompromitująco jeżeli chodzi o skuteczność. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

93'

Półchłopek marnuje 100% sytuację na kilka sekund przed końcem.

90'

Udarević blokuje Ulatowskiego.

90'

3 minuty doliczone

89'

Nwagou, najlepszy strzelec ligi wchodzi na boisko

86'

Kaczmarek sam na sam z Żukowskim fatalnie pudłuje! WSTYD!!

86'

Jeżeli MKS Kluczbork nie wygra tego spotkania uczyni to na własne życzenie!!!!

84'

Stawowy wrzuca piłkę w pole karne ale dobrze piąstkuje Żukowski

82'

Druga zmiana

82'

Arifović na spalonym. Było groźnie.

81'

Żukowski leży na murawie. A cenne sekundy uciekają gospodarzom.

79'

Krzysztof Kaczmarek z bliska nad bramką Żukowskiego!!

77'

Copik przegrywa walkę o piłkę po dośrodkowaniu z rożnego Tuszyńskiego.

76'

Ostatnia zmiana w MKS

76'

15. minut do końca gry. MKS jest dramatycznie nieskuteczny!!

72'

Patryk Tuszyński po pięknym rajdzie uderzył na bramkę ale brak skuteczności jest porażający!!

70'

Krzysztof Kaczmarek w ostatniej chwili uprzedzony przez Udarevica. Było groźnie.

69'

Marek Karkut nie szczędzi dziś kartoników

68'

Niedziela prostopadle do Arifovica ale Copik wybija piłkę na róg.

66'

Druga zmiana wśród gospodarzy

65'

Pruchnik do Niedzieli na lewym skrzydle podaje do Ostalczyka ale Światała popisuje się poprawnym wyjściem z bramki.

63'

Arifović głową minimalnie obok słupa. Goście nie zamierzają się poddać.

62'

Rzut rożny dla gości po niefortunnym zagraniu Copika

60'

zmiana

59'

Brutalny faul Falisiewicza na Glanowskim i goście grają ostatnie 30. minut w 10.

57'

kartka

57'

Tomasz Kazimierowicz fauluje Pruchnika. Wolny ze środka boiska

55'

Akcja MKSu ale zawodnicy trenera Okaja są bardzo niedokładni i z kontrą wychodzą goście.

52'

Nitkiewicz głową strzela w prawy róg bramki Żukowskiego ale Żukowski kapitalnie broni.

51'

Ulatowski przed polem karnym uderza ale zbyt słabo aby zaskoczyć Żukowskiego.

50'

Znów świetnie strzał Radosława Pruchnika broni Świtała.

50'

Tomasz Jagieniak świetnie powstrzymuje Arifovica przed własnym polem karnym.

48'

Nitkiewicz sam na sam z Żukowskim ale broni bramkarz ze Świnoujścia.

47'

Damian Misan faulowany i zaczyna Krajanowski.

46'

Zmiana w przerwie

46'

gramy

45'

Zapraszam za 15. minut

45'

Minuta doliczona

45'

Znów Pruchnik i znów nad poprzeczką.

43'

Pruchnik z 16. metrów uderza na bramką MKSu ale piłka przelatuje około 1,5 metra nad bramką.

42'

Arifović płasko w pole karne ale obrońcy wybijają piłkę, kontra MKSu ale Tuszyński znów traci piłkę.

40'

Piotr Stawowy z autu na wysokości pola karnego gości. Patryk Tuszyński zbyt długo jednak przetrzymuje piłkę i znów nic z akcji nie wychodzi.

38'

Gra się odrobinę uspokoiła. Do końca pierwszej części około 8 minut.

36'

Kamil Nitkiewicz musi uważać, ponieważ znów wg sędziego próbował wymusić rzut wolny.

35'

Patryk Tuszyński w polu karnym zrobił o jedno kółeczko za dużo i spokojnie zaczyna Żukowski.

33'

Tylko umiejętności 26-letniego Grzegorza Świtały ratują gospodarzy przed utratą bramki po strzale Arifovica. To powinna być bramka!

31'

Radosław Pruchnik zaczyna z wolnego po faulu na Arifovicu.

31'

Pół godziny gry za nami. Spotkanie jak na razie głównie toczy się w środku pola oba zespoły starają się stworzyć dogodną sytuację strzelecką ale zagrożenia pod bramkami wielkiego jak do tej pory nie odnotowaliśmy.

29'

Rafał Niziołek strzela z 30. metrów ale około 2. metry nad poprzeczką bramki.

28'

Strzał Misana Świtała wypuszcza z rąk.

25'

Arifović leży na boisku. Faulował Nitkiewicz, który ma już żółtą kartkę.

24'

Piotr Stawowy wrzuca piłkę w pole karne ale Kazimierowicz sobie nie radzi i spokojnie łapie piłkę Żukowski.

24'

Brzydki faul na Nitkiewiczu

23'

Adam Orłowicz zablokowany przez obrońców gości, Tuszyński traci także piłkę. Z kontrą ruszają goście ale Ostalczyk zwalnia akcję.

22'

Tomasz Copik lepszy w walce o piłkę w polu karnym z Ensarem Arifovicem.

21'

Kamil Nitkiewicz próbuje wymusić faul przed polem karnym.

19'

Niesamowity rajd Tomasza Copika, mija 3. obrońców Floty ale źle dogrywa piłkę do Nitkiewicza.

18'

Niedziela strzela z daleka ale piłka przelatuje wysokoooo nad bramką Świtały.

16'

Ensar Arifović płaskim strzałem próbuje zaskoczyć Grzegorza Świtałę ale bramkarz dobrze złapał piłke.

15'

Znów Nitkiewicza uprzedzają obrońcy gości.

15'

Kamil Nitkiewicz brzydko fauluje Tomasza Ostalczyka ale sędzia Karkut jeszcze kartek nie wyciąga.

14'

Świetnie interweniuje Żukowski, który uprzedził Kamila Nitkiewicza.

13'

Flota przeważa ale gospodarze dobrze się bronią.

10'

Arifović walczy w polu karnym gospodarzy ale obrońcy sobie z tą akcją poradzili

9'

Patryk Tuszyński podaje do Kamila Nitkiewicza ale ten ostatni nie zrozumiał zamiarów kolegi

8'

Ostalczyk niecelnie do Krzysztofa Bodzionego i mamy rzut z autu

8'

40. metrów przed bramką Świtały wolny dla Floty. Wykonawcą będzie Sławomir Mazurkiewicz

5'

Kazimierowicz wybija piłkę na aut bo na murawie leży jeden z jego kolegów. Flota oddaje piłkę gospodarzom.

4'

Nitkiewicz...traci buta w starciu z Udarevicem. Piłka dla gości.

3'

Patryk Tuszyński przed wielką szansą ale Ivan Udarević pięknie wygarnia piłkę zawodnikowi MKS-u.

3'

Niedziela na połowie gospodarzy walczy z trójką obrońców ale doświadczony Ulatowski wybija mu piłkę.

1'

W bieżącym sezonie piłkarze gospodarzy u siebie przegrali zaledwie raz zatem Flota nie będzie miała łatwo.

0'

Pierwsza akcja gospodarzy i pierwszy spalony. Zaczyna Żukowski

1'

Zaczynają gospodarze.

16:58

Piłkarze na boisku, za moment początek spotkania.

16:56

Flota na czerwono, gospodarze na biało-niebiesko.

16:46

Arbitrem głównym będzie Pan Marek Karkut z Warszawy.

16:44

Kwadrans do rozpoczęcia meczu. Emocje coraz większe. Czy Flota wygrywając zwiększy swoje szanse na włączenie się do walki o awans? Dodajmy, dość niespodziewane włączenie się.

16:38

Poznaliśmy składy obu zespołów. W zespole gości brak w pierwszej "11" najlepszego snajpera pierwszej ligi Charlesa Nwagou.