Koniec spotkania! GKP przegrało z KSZO 1:2!

Strzał Ciacha głową, ale fantastycznie broni Dymanowski!

90'

Strzał Pawła Grocholskiego przeszedł centymetry obok słupka!

88'

Dymanowski starł się z Ciachem na linii bramkowej, a wcześniej piłka trafiła ponownie w słupek!

87'

Żółta kartka dla Łudzińskiego.

87'

GOOOLLLL!!! 2:1 dla KSZO!! Piłka po rykoszecie wpadła do bramki bezradnego Ulmana, który rzucił się w drugi róg!

81'

Po zdobyciu bramki, piłkarze z Gorzowa wyraźnie uwierzyli w zwycięstwo. Coraz mocniej naciskają na piłkarzy KSZO.

79'

Kontra prawą stroną przyjezdnych. Gevorgyan dośrodkował do Wolańskiego, lecz piłka za bardzo mu odskoczyła po przyjęciu na klatkę.

75'

GOOOLLL!!! 1:1!! Po rzucie rożnym w zamieszaniu do wyrównania doprowadził Daniel Ciach!

74'

Łudziński za Markowskiego.

74'

Po rzucie wolnym Łuszkiewicza piłka w zamieszaniu spadła pod nogi Drozdowicza, który z 5 metrów uderzył prosto w bramkarza!

72'

Tym razem żółta kartka dla Banasiaka.

70'

Po raz kolejny zablokowany Drozdowicz.

68'

Kartką upomniany Stachurski.

68'

Nawrocik za Pavlovicia.

67'

Nowosielski złamał akcję do środka, przymierzył w samo okienka. Sporo jednak zabrakło do celu.

65'

Strzelec jedynej bramki ukarany żółtą kartką.

63'

Górski przewrócił się polu karnym. Sędzia niewzruszony. Potężne gwizdy na trybunach.

61'

Długa piłka zagrywana na środek, jeden obrońca minął się z piłką, a drugi przegrał pojedynek bark w bark z napastnikiem. Na końcu piłka minęła jeszcze Ulmana, a z samej linii do siatki wpakował ją Pavlović.

61'

GOOOOLLLL!! Igor Pavlović zdobywa bramkę dla KSZO!

60'

Na uderzenie z 35 metrów zdecydował się Łuszkiewicz, z trudem na róg piłkę wybił Dymanowski.

58'

Bomba Drozdowicza zablokowana ofiarnie przez Trzeciakiewicza.

56'

Spadło tempo spotkania. Dużo walki w środkowej strefie.

53'

Piotr Nowosielski zastępuje Sambę Ba.

51'

Ładna wymiana piłki między Kaczmarczykiem, Górskim a Gołębiem. Ostatni z nich był już 5 metrów od bramki, jednak zdołali zablokować go obrońcy KSZO.

49'

Ilków-Gołąb o mały włos nie znalazł się przypadkiem sam na sam z Dymanowskim. Obrońcy przerwali akcję w ostatniej chwili.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Bez zmian w obu zespołach.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Strzał Adriana Łuszkiewicza niemal z narożnika pola karnego wylądowało na słupku!

38'

Goście coraz częściej zaczynają dochodzić do głosu.

37'

Najlepsza okazja w tym meczu! Piękne uderzenie szczupakiem Samby Ba, lecz jak struna wyciagnał się Ulman i wybił piłkę.

36'

Ilków-Gołąb ogląda żółtą kartkę.

33'

Michał Stachurski uderza z rzutu wolnego prosto w mur. Do piłki wybitej po rzucie rożnym dopadł Samba Ba, lecz uderzył z pierwszej piłki wysoko nad poprzeczką.

30'

Lekkie uderzenie Drozdowicza bez problemu obronił bramkarz.

28'

Groźna akcja GKP! Adam Banasiak wpadł w pole karne, lecz będąc 5 metrów przed bramką niepotrzebnie jeszcze podawał.

27'

Próba z dystansu w wykonaniu Janusza Wolańskiego prosto w Ulmana.

25'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gości zostało zakończone bardzo niedokładnym uderzeniem.

24'

Faul Jasińskiego na Trzeciakiewiczu. Skończyło się bez kartki.

22'

W ostatniej chwili zablokowany Michał Ilków-Gołąb. Po rzucie rożnym piłkarze GKP reklamowali zagranie ręką przez jednego z obrońców, ale sędzia nakazał grać dalej.

21'

Uderzenie na bramkę Nikoli Kolarova.

19'

Tym razem powstrzymany atakujący prawą stroną Michał Trzeciakiewicz.

18'

Świetny wślizg w destrukcji Pawła Grocholskiego. Tomasz Bzdęga ładnie wypuścił Vahana Gevorgyana, ale interwencja obrońcy GKP była bezbłędna.

16'

Od pierwszego gwizdka grę prowadzą gospodarze. W zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego najbardziej wysunięta tylko dwójka napastników.

15'

Goście próbują wykorzystać wzrost Igora Pavlovicia. Na razie obrońcy GKP dają sobie radę.

12'

Kontratak KSZO zatrzymał się na rękawicach Kamila Ulmana, który pewnie wyłapał wrzutkę.

11'

Pierwszy celny strzał na bramkę w tym spotkanie. Z ostrego kąta próbował Emil Drozdowicz, jednak na posterunku był Tomasz Dymanowski.

8'

Groźne krzyżowe podanie do Krzysztofa Kaczmarczyka, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

6'

Dobrze wygląda w początkowej fazie spotkania gra gorzowian. Zawodnicy GKP długo utrzymują się przy piłce i prowadzą grę.

4'

W odpowiedzi za głębokie dośrodkowanie do Igora Pavlovicia.

3'

Seria dośrodkowań w pole karne w wykonaniu gospodarzy. Wszystko zakończyło się przewinieniem w ofensywie.

1'

Rozpoczynamy.

15:36

Za kuluarami w Gorzowie Wielkopolskim mówi się, że dzisiejsze spotkanie będzie ostatnim w pierwszej lidze dla zespołu GKP. Niezależnie od końcowego rezultatu, zawodnicy mają złożyć wnioski o rozwiązanie kontraktów z klubem.

15:35

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

15:32

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zajmuje obecnie przedostatnią pozycję w pierwszoligowej tabeli. Każda kolejna strata punktów przybliża widmo spadku z zaplecza Ekstraklasy. Tydzień temu hutniczy klub jedynie zremisował u siebie z zespołem z Kluczborka 2:2, choć dwukrotnie prowadził.

15:32

Dla piłkarzy Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego dzisiejszy mecz będzie pierwszym od 16 kwietnia, kiedy to, GKP zremisowało, po zaciętym spotkaniu, u siebie z drużyną GKS-u Katowice 3:3. W ostatniej kolejce gorzowianie nie grali, oddali walkowerem wyjazdowe spotkanie z ŁKS Łódź.