Odra przegrywa z Kolejarzem. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

Znów beznadziejnie uderza Stolpa...Tragedia...

90'

Zawiślan strzela, pewnie Buchalik

90'

Prawie wszyscy zawodnicy Odry na połowie gości ale piłka daleko od bramki Marcina Zarychty.

88'

Stolpa nie trafia do pustej bramki !!

87'

Uderzenie Bańczyka bez zagrożenia dla gości.

86'

Staniek wraca na boisko.

86'

Mężyk stanął przed szansą na bramkę ale świetnie broni Buchalik. Rzut rożny.

85'

Staniek opatrywany poza boiskiem. Goście w 10.

84'

Odra poza pierwszymi 20. minutami prezentuje się fatalnie a Kolejarz zadowolony już z prowadzenia nie forsuje tempa.

80'

Odra próbuje atakować ale gra gospodarzy wygląda beznadziejnie. Tym razem Bańczyk uderza i mamy rzut rożny.

77'

Schodzi niezwykle nieskuteczny Skrobacz

77'

ostatnie zmiany w zespołach

77'

Stolpa gdyby uderzał z pierwszej piłki byłaby większa korzyść dla zespołu a tak spokojnie broni Zarychta.

76'

Kwadrans do końca meczu. Kolejarz pewnie wygrywa na boisku Odry, która fatalnie się w tym meczu prezentuje. Szkoda patrzeć co się dzieje z zespołem, który przecież niedawno grał z najlepszymi w Ekstraklasie.

74'

73'

Stadiony świata !!! Uderzenie z 35. metrów w okienko!! Pogrom!

73'

Nganbe-Odunka-Stolpa-zapowiadała się ciekawa akcja ale sędzia odgwizduje spalonego.

71'

Optyczna przewaga Kolejarza Stróże. Odra prezentuje się źle, wydaje się, że nic nie może odebrać kompletu punktów gościom.

68'

Kontra Kolejarza i Łukasz Jarosiewicz uderza tuż nad bramką.

67'

W odpowiedzi Odunka w polu karnym ale skończyło się na strachu

67'

Stefanik próbuje uderzać bezpośrednio na bramkę z wolnego ale piłka leci bardzo wysoko nad bramką

65'

Gryźlak rozpoczyna kolejną akcję gości. Odra bije głową w mur.

63'

Rzut rożny dla Odry po akcji Marek-Caha

63'

Druga zmiana w zespole gości.

62'

Źle wszedł w mecz Adrian Marek.

61'

Walęciak na lewo podaje do Zawiślana ale obrońcy tym razem sobie poradzili dobrze z szybkim pomocnikiem ze Stróż.

60'

Za faul na Nganbe

59'

Nganbe dośrodkowuje w pole karne ale Szufryn świetnie wybija piłkę rozpoczynając kontrę ale pierwszy raz fatalnie zagrywa Rafał Zawiślan i akcja straciła na szybkości.

57'

Trenerzy stawiają wszystko na jedną kartę

57'

podwójna zmiana

57'

Znów fatalnie zagrywa Paweł Polak.

56'

Piotr Madejski lewą nogą zagrywa w pole karne ale w zamieszaniu najszybciej i najlepiej zachował się Buchalik.

54'

Będą zmiany w ekipie gospodarzy. Odunka powoli przygotowuje się do wejścia na boisko. A w środku pola rządzi Niane.

51'

Nganbe pięknie zgrywa do Łukasza Skrobacza ten wpada w pole karne ale zachowuje się fatalnie i z 7. metrów strzela wysoko nad poprzeczką! Wstyd!!

50'

Caha dośrodkowuje w pole karne, na 16. metrze znalazł się Sikorski ale...szkoda gadać.

47'

W przerwie bez zmian, co w przypadku gospodarzy może dziwić przy takim wyniku.

46'

45'

Bohaterem pierwszej połowy Rafał Zawiślan. Bramka+asysta i jego zespół prowadzi 2:0. Zapraszamy za 15. minut

45'

Za ściągnięcie koszulki z radości ;)

45'

Do przerwy jednak będzie 2:0 dla Kolejarza!! Po pięknym dośrodkowaniu Zawiślana Łukasz Jarosiewicz z 16. metrów z pierwszej piłki pięknym uderzeniem pokonał Buchalika.

45'

Piotr Madejski próbował strzałem z daleka zaskoczyć Michała Buchalika ale znów marnuje okazję.

45'

120 sekund doliczone do pierwszych 45. minutach

44'

Pierwsza część zbliża się do końca. Oglądaliśmy przewagę Kolejarza po której goście zasłużenie prowadzą 1:0.

44'

Rafał Zawiślan stracił piłkę w pojedynku z obrońcami.

42'

Łukasz Skrobacz próbuje uderzać ale dobrze blokuje go Niane!

41'

Zbyt długa piłka do Mariusza Mężyka od Szufryna i łapie Buchalik.

41'

Łukasz Jarosiewicz po otrzymaniu świetnej piłki od Gryźlaka fatalnie skiksował.

40'

Nganbe blokowany przez Marcina Stańka! To była dobra okazja dla gospodarzy.

40'

Bardzo słaby fragment tego spotkania. Brakuje sytuacji podbramkowych, dużo fauli i niedokładności.

37'

Łukasz Skrobacz wraca na boisko, podobnie jak chwilę wcześniej Tomasz Stolpa.

36'

Fragment meczu gdy najwięcej pracy mają masażyści gospodarzy.

34'

Piotr Madejski z rzutu wolnego wrzuca piłkę w pole karne z wolnego i Łukasz Jarosiewicz będąc tyłem do bramki uderzył źle. A była to dobra okazja.

32'

Za faul druga kartka

32'

Nganbe uderzył lewą nogą z 17. metrów niedokładnie ale przy uderzeniu był faulowany i Artur Radziszewski dyktuje rzut wolny.

30'

Bartłomiej Sikorski z rzutu rożnego dobrze dośrodkowuje, Niane wybija a Nganbe podaje wprost do Zarychty.

28'

Znów blisko szczęścia Rafał Zawiślan ale tym razem dobrze broni Michał Buchalik.

28'

Jarosław Skrobacz, ukarany przez PZPN odsunięciem od dwóch spotkań dziś z trybun ogląda spotkanie.

26'

Łukasz Jarosiewicz uderza głową centymetry obok lewego słupka. Kolejarz ma zdecydowaną przewagę.

24'

Kamil Rado próbuje przelobować Buchalika ale użył zbyt dużo siły w to uderzenie i piłka wysoko nad bramką przelatuje.

23'

Madejski podaje na długi słupek, próbuje zgrywać Dariusz Walęciak ale piłka wychodzi za końcową linię. Od bramki Michał Buchalik.

21'

Podręcznikowa kontra Kolejarza!!! Stolpa zablokowany w polu karnym gości przez Szufryna i po świetnym podaniu Madejskiego Zawiślan po długim rogu pokonał Michała Buchalika

19'

Mamy zmianę w Kolejarzu. Bardzo szybko Janusz Kubot dokonuje pierwszej zmiany.

17'

Zawiślan zamyka ładną akcję gości ale świetnie interweniuje Michał Brzozowski.

15'

Paweł Polak uderza z daleka ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

13'

Tanżyna zamyka akcję po dośrodkowaniu Sikorskiego ale czyni to niedokładnie i od bramki Marcin Zarychta.

12'

Nganbe dośrodkowuje do Skrobacza i było bardzo blisko bramki. Mamy rzut rożny!

11'

Rado ogrywa Brzozowskiego wystawia do Madejskiego niedokładnie i obrońcy sobie poradzili

8'

"Oderko tylko zwycięstwo" niesie się po trybunach, a akcję rozpoczyna Kolejarz

8'

Za brzydki faul na Kameruńczyku Nganbe

7'

Madejski zgrywa do Mężyka ale były gracz Polonii źle przyjmuje piłkę i kontra gospodarzy ale także niedokładne zagranie kończy tę akcję

6'

Zarychta pewnie łapie dośrodkowanie z wolnego i szybko rozpoczyna kontrę swojego zespołu. Zawiślan podaje do Madejskiego ale ten traci piłkę

5'

Nganbe przytrzymywany przez defensora gości ale sędzia nie reaguje

4'

Spotkanie jak na razie bez ciekawych akcji bramkowych

4'

Michał Brzozowski podaje do Skrobacza ale Niane dobrze sobie radzi i przerywa tę akcję.

2'

Dobra pierwsza akcja Kolejarza, aktywny Zawiślan faulowany na 35. metrze od bramki

1'

15:56

Za moment początek spotkania. Bartłomiej Socha w barwach Kolejarza jednak nie zagra.

15:44

3 punkty dzielą oba zespoły.O te właśnie 3 oczka więcej ma Odra. Jak będzie po tym spotkaniu?

15:38

Za 20. minut ważne spotkanie dla obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście walczą o ligowy byt i 3. punkty są na wagę złota.