Koniec spotkania!

90'

Ostatnia żółta kartka w tym spotkaniu dla Górala.

90'

4 minuty doliczone. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

85'

Pewnym egzekutorem okazał się Tomasz Copik!! Ponownie mamy remis w Ostrowcu!

85'

Rzut karny dla gości!

83'

A Hober, Nitkiewicza.

83'

Niziołka zastępuje Góral.

80'

2:1 dla KSZO!!! Tomasz Copik nie upilnował Igora Pavlovicia, który mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi!

79'

Kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Czarnecki.

77'

Kaczmarek za Glanowskiego.

68'

A także bramkarz Kluczborka.

68'

Ukarany Łatkowski.

67'

Pavlović zastępuje Kanarskiego.

65'

Świetna parada Świtały, który nie dał się pokonać Wolańskiemu!

65'

Jedenastka dla KSZO!

64'

Mamy remis!!! Niziołek doprowadził do wyrównania!

63'

Przycisnął w tym momencie MKS. Patryk Tuszyński zacentrował do Tomasza Kazimierowicz, który z najbliższej odległości przeniósł piłkę nad bramką.

58'

Nitkiewicz nie zdołał opanować idealnej piłki, zamiast sytuacji sam na sam, w sytuację wmieszali się obrońcy.

53'

Gospodarze cały czas bronią korzystnego rezultatu. Zamieszanie w polu karnym KSZO wyjaśnił zdecydowanym wybiciem Radosław Kardas.

48'

Uderzenie z pola karnego Janusza Wolańskiego przeszło obok bramki.

46'

Łatkowski w miejsce Bzdęgi.

46'

Początek drugiej części.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Po stracie Nitkiewicza w środku pola gospodarze ruszyli z kontrą. Asystą z prawej strony popisał się Tomasz Bzdęga.

44'

1:0!!! Vahan Gevorgyan wyprowadza KSZO na prowadzenie!

38'

Jeszcze bardziej spadło tempo spotkania. Zero sytuacji pod bramkami obu zespołów.

33'

Kolejna groźna akcja miejscowych. Piłka po strzale Vahana Gevorgyana przeszła tuż obok słupka.

30'

KSZO stara się odgryzać stałymi fragmentami. Szczęścia próbował Nowosielski, lecz piłka w znacznej odległości minęła bramkę Grzegorz Świtały.

24'

Tym razem powinno już być 1:0 dla Kluczborka! W polu karnym Rafał Niziołek minął rozpaczliwie interweniującego bramkarza, lecz nie trafił do pustej bramki!

23'

Mocny strzał Tomasza Kazimierowicza z około 12 metrów z najwyższym trudem obronił Tomasz Dymanowski!

19'

Krystian Kanarski znalazł się w polu karnym MKS-u, lecz nie był w stanie oddać celnego strzału. Otwierającym podaniem popisał się Piotr Nowosielski.

16'

Po odważniejsze grze w pierwszym kwadransie, przyjezdni nie atakują już tak zdecydowanie. Przy piłce dłużej utrzymują się podopieczni Czesława Jakołcewicza, jednak na razie niewiele z tego wynika.

12'

Żółtą kartką ukarany Mąka.

9'

Pierwszą składną akcję przeprowadzili gospodarze, jednak uderzenie Janusza Wolańskiego przeszło wysoko nad poprzeczką.

8'

Bardzo brzydki faul Tomasza Kazimierowicza na Mateuszu Mące.

7'

Kolejna szansa Nitkiewicza. Pomocnik MKS-u wpadł w pole karne i przewrócił się w starciu z jednym z obrońców. Zdaniem sędziego, nie ma mowy o rzucie karnym.

4'

Tomasz Copik posłał dobrą piłkę do Kamila Nitkiewicza, ale zawodnik gości nieczysto trafił w futbolówkę.

3'

Bardzo spokojny początek. Poczynania swojej drużyny na stadionie w Ostrowcu przygląda się ekipa 10 osób z Kluczborka.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy spotkanie.

13:45

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

13:35

W lepszej sytuacji są goście, którzy mają trzy punkty przewagi nad strefą spadkową, jednak tabela ligi znacznie się spłaszczyła i utrzymanie wcale nie jest pewne. KSZO na chwilę obecną zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i do bezpiecznej lokaty traci pięć punktów.