Tomasik faulowany przez Rogalskiego. Będzie ostatnia okazja.

Zajac ukarany za sprzeczanie się z arbitrem.

1:1!! Zaremba płaskim uderzeniem doprowadził do wyrównania!

Gospodarzy wyraźnie wyczekują końcowego gwizdka.

85'

Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy.

82'

Więcej z gry cały czas moją zawodnicy z Bielska-Białej. Czy Flota wytrzyma napór przyjezdnych?

80'

Chi Fon zastępuje zmęczonego Bodzionego.

76'

Cóż za szczęście Floty! Po raz kolejny niepewnie zachował się po rzucie rożnym Żukowski, błąd bramkarza starał się wykorzystać Dancik, który z kilku metrów nie trafił w światło bramki.

75'

Spadło wyraźnie tempo spotkanie. Wszystko za sprawą gospodarzy, którzy usatysfakcjonowani prowadzeniem, rzadko goszczą pod polem karnym Podbeskidzia.

74'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Krzysztof Zaremba dostaje swoją szansę.

72'

Do piłki wysoko wyskoczył Tomasz Ostalczyk, jednak uprzedził go bramkarz Górali.

69'

Fantastyczny strzał Kołodzieja z rzutu wolnego w prawy dolny róg bramki! W świetnym stylu wybił piłkę Żukowski!

66'

Także zmiana w Podbeskidziu. Kołodziej za Łatkę.

65'

Damian Misan zastępuje strzelca jak na razie jedynej bramki - Nwaogu.

62'

Gospodarze wyraźnie cofnęli się i "postawili autobus" we własnym polu karnym. Natomiast gra gości nie jest na tyle składna, by stworzyć dogodną sytuację bramkową.

60'

Do strzału doszedł ponownie Dancik, ale piłka przeszła znacząco nad poprzeczką.

59'

Faulował tuż przy linii pola karnego Tomasik.

57'

Z rzutu wolnego z 20 metrów strzelał Rogalski... prosto w mur!

54'

Dwójkowa akcja Ostalczyka z Arifoviciem, jednak w ostatniej fazie tej akcji zbyt mocno oddawał piłkę Bośniak.

52'

Teraz w polu karnym Floty znalazł się doskonale Juraj Dancik, jednak słowacki stoper uderzył dobre 2 metry obok prawego słupka.

50'

Dośrodkowanie Metelki wyłapał Żukowski. Goście jeszcze nie otrząsnęli się po stracie gola.

47'

Bardzo blisko obrony był Richard Zajac, który miał już piłkę na rękawicy.

47'

1:0!!! Niezawodny Nwaogu wyprowadza Flotę na prowadzenie uderzeniem w prawy róg!

47'

Będzie rzut karny! Faulował Bartłomiej Konieczny!

46'

Druga część rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Słabe uderzenie Ziajki bez problemu złapał Żukowski.

42'

Prawdopodobnie do obrony przesunięty zostanie Dariusz Łatka.

41'

Na murawie melduje się Maciej Rogalski.

40'

Obrońca Podbeskidzia nie może kontynuować swojego występu. Co zrobi Robert Kasperczyk, który na ławce nie ma żadnego nominalnego obrońcy?

39'

Kapitan gości, Sławomir Cienciała musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

38'

Z olbrzymimi problemami broni się Podbeskidzie! Dancik do spółki z Zajacem zapobiegli utracie gola po uderzeniu Mazurkiewicza. Będzie zaledwie rzut rożny.

34'

Walkę o górną piłkę przegrał jednak Ivan Udarević.

33'

Sporo fauli z obu stron. Tym razem ucierpiał Bartłomiej Niewiada. Będzie kolejny już rzut wolny w okolicach pola karnego.

28'

Flota teraz zamknięta przez własnym polu karnym. Niepewną interwencją bramkarz gospodarzy dość szczęśliwie zażegnał teraz niebezpieczeństwo.

26'

Bardzo nerwowe i niecelne uderzenie z dalszej odległości w wykonaniu Sebastiana Ziajki.

23'

Kąśliwe uderzenie Marka Sokołowskiego z rzutu wolnego w niewielkiej odległości minęło słupek bramki strzeżonej przez Żukowskiego.

22'

Pierwszą żółtą kartkę ogląda Sławomir Mazurkiewicz, który powalił urywającego się Piotra Malinowskiego.

20'

Ależ blisko był Piotr Tomasik! Potężną bombę byłego zawodnika Polonii Bytom wybił przed siebie Zajac!

18'

Z rzutu wolnego z 25 metrów mocno uderzał Frantisek Metelka, ale bita po ziemi piłka utknęła w gąszczu nóg w polu karnym gospodarzy.

15'

Była okazja! Piłka doszła do Tomasza Ostalczyka, ale sędzia wrócił do wcześniejszej sytuacji, gdy Arifović przyjął piłkę ręką.

12'

Richard Zajac pewnie wyłapał próbę strzału Damiana Krajanowskiego. Gromkie oklaski na stadionie w Świnoujściu.

10'

Charles Nwaogu dzięki swojej waleczności wywalczył pierwszy korner dla Floty.

8'

Obie drużyny stawiają na ofensywny, otwarty futbol. Miejmy nadzieję, że pierwsza bramka jest tylko kwestią minut.

6'

Flota ma w tym fragmencie niewielką optyczną przewagę. Wszystkie próby dośrodkowań w pole karne Górali, skutecznie wybijane przez defensorów.

3'

Pierwsza interwencja Krzysztofa Żukowskiego, który od razu uruchomił Ensara Arifovicia, we wszystko wmieszał się jednak bramkarz gości.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

16:16

Znamy już wyjściowe jedenastki. Najskuteczniejszy strzelec gości - Adam Cieśliński, nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na to spotkanie.

16:00

W Świnoujściu idealna pogoda do gry w piłkę, termometr wskazuje 16 stopni. Liczymy, że oba zespoły stworzą dzisiaj dobre widowisko.

15:58

Z kolei Flota dzięki trzem zwycięstwom z rzędu wyprzedziła w tabeli gliwickiego Piasta i ma przynajmniej matematyczne szanse na ekstraklasę. Drużyna prowadzona przez Petra Nemeca obecnie traci do wicelidera 6 punktów, a bezpośredni pojedynek jest doskonałą szansą na odrobienie połowy strat.

15:58

Zespół z Bielska-Białej po ostatnich dwóch bezbramkowych remisach roztrwonił część przewagi nad grupą pościgową. Podopieczni Roberta Kasperczyka pechowo nie awansował do finału Pucharu Polski (prowadząc 2:0 z Lechem do 76. minuty) i teraz dla Podbeskidzia liczą się tylko pierwszoligowe rozgrywki.