Matras strzelał głową nad bramką

89'

Kowalczyk nad bramką zza szesnastki

89'

Smektała źle podawał w polu karnym gości, a gdyby zrobił to dobrze, pustą bramkę miałby Macycon

87'

Szeliga za Janicia

86'

Klepczyński dobrze interweniował tuż przed własnym polem karnym

84'

Buryan za Podgórskiego

82'

Płaski strzał Biskupa z trudem odbił na rzut rożny Kozioł

82'

Dobre podanie Janicia w pole karne i minimalnie minął się z piłką Aleksander

80'

Janić z dystansu, ale wysoko nad bramką

79'

Z wolnego dośrodkowywał Kukol, ale to piłkarze Piasta wygrali pojedynek w polu karnym i wybili futbolówkę

76'

Nieporozumienie Smektały i Maycona, w wyniku którego gliwiczanie łatwo oddali piłkę

75'

Kowalczyk za Kukola

73'

Kozioł wyszedł z bramki, najpierw złapał piłkę, potem ją wypuścił na koniec wybił pod linię boczną

73'

Ale okazja Podgórskiego! Piłkarz Piasta dostał piłkę w prezencie na siódmym metrze, miał czas, ale strzelił nad bramką

69'

Smektała za Pietronia

68'

Kukol do Makucha, ale ten strzelił zdecydowanie za słabo i w dodatku w rywala

67'

Makuch zablokował groźny strzał Maycona

65'

Iwan do Sielewskiego, który nie doszedł do piłki. To było podanie "na zapalenie płuc"

62'

Kozioł piąstkował na szesnasty metr, gdzie źle trafił w piłkę Zganiacz i Piast nie stworzył zagrożenia pod bramką gości

62'

Woźniak za faul

61'

Straszna kopanina w środku pola. Obie drużyny grają bez pomysłu, stosując taktykę - kopnij, biegnij, kopnij

58'

Trochim za Gawęckiego

58'

Karany dla Sandecji! Ale sędzia tego nie widział. Indywidualna akcja Kukola, którego faulował Szary

56'

Aleksander wrócił do tyłu i wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

55'

Iwan za Kaszowskiego

54'

Sielewski skosił równo z trawą Kukola. Czemu sędzia nie dał kartki? Wcześniej za takie zagrania była żółta kartka

53'

Na początku drugiej połowy obie drużyny grają chaotycznie i niedokładnie. Sporo start, nieprzemyślanych zagrań. Tak jakby piłkarze zostali myślami w szatni

51'

Makuch wyciął Zganiacza i dostał żółta kartkę

50'

Łatwo stracili piłkę piłkarze Piasta po podanie na aut Podgórskiego

46'

Sandecja i Piast mają 45 minut, aby zapewnić sobie trzy punkty i... spokojne święta

45'

Do przerwy Piast remisuje z Sandecją

45'

Rzut rożny mieli gospodarze, ale nic nie zdziałali

44'

Maycon wyszedł sam na sam z Koziołem, ale jego uderzenie odbił bramkarz Sandecji

42'

Ale błąd w przyjęciu Aleksandra, który mógł się znaleźć w sytuacji sam na sam

42'

Paskudnie spudłował Podgórski z szesnastu metrów

40'

Strzelał płasko i celnie Maycon, ale Kozioł pewnie obronił

40'

But Woźniaka zatrzymał się na... plecach Zganiacza. Piłkarz Piasta już gra

38'

Dobre wyjście Kozioła na piąty metr i bramkarza Sandecji przechwycił dośrodkowanie Podgórskiego

37'

Na czternastym metrze piłkę przyjął sobie Zganiacz i miał doskonałą okazję, by oddać mocny strzał. Tak też zrobił, tyle że nie trafił w bramkę

36'

Macyon wygrał pojedynek z Woźniakiem, ale źle wycofał piłkę

35'

Próbował swojego szczęścia Zganiacz, ale nie trafił w bramkę

33'

Klepczyński do Szmatuły, a ten próbując wybijać piłkę trafił w Aleksandra

31'

Dośrodkowanie Janicia z wolnego prosto w ręce Szmatuły

31'

Klepczyński za faul taktyczny na Janiciu

30'

Jakub Biskup ukarany żółtą kartką

29'

Strzał Podgórskiego z wolnego obok słupka

27'

Maycon mocnym strzałem z dystansu zaskoczył Kozioła

26'

Remis! Maycon pokonał Kozioła

23'

Kozioł dobrze wyszedł na piąty metr i złapał piłkę

22'

Fatalny błąd w tej sytuacji popełnił Szmatuła, który chciał przyjąć piłkę i ta mu odskoczyła, trafiając prosto pod nogi Janicia

21'

Sandecja prowadzi po bramce Lukasa Janicia

20'

Niepewne interwencja Kozioła po strzale z dystansu, ale na jego szczęście piłkarze Piasta nie zdołali wykorzystać okazji

17'

Aleksander strzelał głową, ale obok bramki

15'

Mateusz Matras za faul

15'

Maycon minął się z piłką na piątym metrze, a mogło być groźne jakby doszedł

11'

Marcin Chmiest za faul ukarany żółtą kartką

11'

Strzelał Maycon i piłka minęła słupek bramki Sandecji o centymetry

9'

Sędzia pokazał, że z autu wznowią gospodarze, a z taką decyzją nie zgadzają się zawodnicy Sandecji

7'

Jakub Szmatuła piąstkował po strzale Aleksandra. Uderzenie było nieczyste ale sprawiło sporo problemów bramkarzowi Piasta.

4'

Spalony po akcji Piasta. Na razie oba zespoły dość spokojnie.

1'

Atakuje Sandecja. Już w pierwszej minucie strzał na bramkę Piasta.

1'

Zaczynamy mecz w Wodzisławiu!

17:33

Obie jedenastki są już na boisku.

17:31

Na ławce gości: Mariusz Różalski, Sebastian Fechner, Tomasz Midzierski, Maciej Kowalczyk, Bartosz Szeliga, Konrad Cebula, Wojciech Trochim

17:30

Ale Urbana nie ma dziś w pierwszym składzie "Piastunek", a nawet na ławce rezerwowych. Na niej zasiedli: Krzysztof Kozik, Jan Buryan, Paweł Gamla, Łukasz Krzycki, Mariusz Muszalik, Bartosz Iwan, Jakub Smektała

17:26

W Gliwicach gra Rudolf Urban, były piłkarz Sandecji. - Między zespołami nie ma dużej różnicy. Decydująca może być jedna bramka - zapowiada piłkarz na Sandecja.pl

17:23

Piast i Sandecja to sąsiedzi w ligowej tabeli. Zajmują odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Oba zespoły wciąż mają szanse na awans do Ekstraklasy, a marzy o tym najbardziej zespół z Gliwic.

17:21

Za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Piasta z Sandecją. Znamy już składy obu zespołów.