Widzew ŁódźWidzew Łódź
3 : 1
Polonia BytomPolonia Bytom
95'

Koniec spotkania! Pewne zwycięstwo Widzewa! Polonia w trudnej sytuacji coraz bliżej spadku.

94'

Widzew dobija Polonie! Oziembała wyszedł sam na sam z Juszczykiem, najpierw trafił w słupek, ale dobitka była już celna!

91'

Zapowiada się oblężenie bramki Widzewa.

91'

Groźna wrzutka Bazika z prawej strony, ale żaden z kolegów nie doszedł do piłki.

90'

Cztery minuty doliczone, są jeszcze szanse Polonii.

87'

I schodzi z boiska Sernas. W jego miejsce Oziembała.

85'

Sernas nie potrafi się przełamać! Sam na sam z Juszczykiem przegrywa pojedynek. Za chwilę chyba zostanie zmieniony.

85'

Panka odegrał do Budki na prawą stronę, ten wrzucił w pole karne a tam centymetrów zabrakło żeby Sernas strzelił szczupakiem. Chwilę później Budka znowu uderzał sprzed pola karnego, jednak znów Panu Bogu w okno.

83'

Budka marnuje kolejną świetną szansę Widzewa. Był niepilnowany na 15 metrze, jednak uderzył wysoko ponad bramką.

82'

Dobra akcja Widzewa, jednak zabrakło celnego strzału. Grzelczak do Sernasa, ten z pierwszej piłki do Panki, który jednak został zablokowany przez Radzewicza będąc sam na sam z Juszczykiem.

79'

Budka daleko w pole karne, tam głową zgrał Grzelczak i Panka w zamieszaniu zdołał oddać strzał. Za lekko jednak by pokonać Juszczyka, który bez problemu złapał piłkę.

78'

Sernas walczył w polu karnym, ale poślizgnął się i stracił piłkę. Wywalczył jednak wrzut z autu.

77'

Widzew teraz musi pilnować tyłów, a Polonia złapała wiatr w żagle. Raz po raz próbuje wrzucać piłkę w pole karne, ale na razie pewnie obrońcy.

74'

Z rzutu wolnego z 40 metrów potężnie uderzył Radzewicz. Mielcarz popełnia błąd i odbija piłkę przed siebie, tam dobija ją Telichowski. Polonia ma jeszcze szansę!

73'

Bazik w miejsce Chomiuka.

72'

Radzewicz prawą stroną wdarł się w pole karne i uderzył po ziemi, pewnie jednak broni Juszczyk.

71'

Druga zmiana w Widzewie, schodzi Dzalamidze, w jego miejsce Grzelczak.

70'

Daleka wrzutka w pole karne Widzewa, ale na spalonym Radzewicz.

67'

Próbuje się jeszcze poderwać Polonia. Zza pola karnego uderzał Radzewicz, ale piłka minęła słupek.

67'

Stałe fragmenty są mocną stroną Widzewa w tym spotkaniu. Na razie gol z karnego i wolnego i łodzianie blisko zwycięstwa.

65'

Dudu z rzutu wolnego umieszcza piłkę w samym okienku. Próbował interweniować Juszczyk, ale ta odbiła się od słupka i jego głowy, wpadając do bramki.

63'

W międzyczasie zmiana. Ostrowski za Nakoulmę

63'

W odpowiedzi atak Widzewa. Dzalamidze do Nakoulmy, ten oddaje do Panki, który jest faulowany przed polem karnym. Będzie groźnie.

63'

Radzewicz lewą stroną, zdecydował się na wrzutkę, ale piłka w rękach Mielcarza.

62'

Budka atakował prawą stroną i wywalczył wrzut z autu. Chwilę później faulowany z boku szesnastki Dzalamidze. Dudu zdecydował się na strzał i piłka przeszła nad poprzeczką.

60'

Dobra piłka do Dzalamidze, ale Gruzin minimalnie na spalonym.

58'

Dudu padł prze polem karnym, jednak sędzia nie wahał się ani przez chwilę i ukarał Dudu żółtą kartką. Tym samym zawodnik nie będzie mógł zagrać w prestiżowym spotkaniu Widzewa z Legią.

55'

Widzew ciągle w ataku, jednak ataki są przekombinowane. Polonia nie potrafi się przebić pod pole karne.

52'

W odpowiedzi Serna wywalczył rzut rożny. Wrzucał Budka, ale w polu karnym faulował Panka.

51'

Barcik tańczył z piłką na prawej stronie, oddał w końcu do Kobylika który ładnie wrzucił w pole karne. Tam do piłki dobrze wyskoczył Podstawek i oddał celny strzał, jednak był na spalonym.

49'

Barcik w pole karne z rzutu wolnego, ale po raz kolejny wybijają obrońcy. Polonia bije głową w mur.

48'

Sernas znalazł się z piłką przed polem karnym, huknął potężnie, ale piłka przeszła obok słupka. Było blisko.

47'

Radzewicz próbował konstruować akcję ofensywną, ale sam nic nie zdziałał. Piłka w rękach Mielcarza.

46'

Nakoulma lewą stroną, ale powstrzymany przez dwójkę obrońców.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście.

46'

Kobylik za Tymińskiego

46'

Radzewicz w pola karne, piłka wybita głową i ostatni gwizdek w pierwszej połowie.

46'

Podstawek faulowany na połowie Widzewa. Będzie ostatnia wrzutka w pole karne.

45'

Minuta doliczona.

45'

Rzut rożny dla Polonii, wrzuca Radzewicz, piłka wybita przez pole karne, uderza po ziemi Tymiński, ale piłka przechodzi przez pole karne i mija dalszy słupek bramki.

44'

Nakoulma ofiarnie wraca do obrony. Widzew nie chce stracić bramki do szatni.

43'

Leży na boisku Panka i musi zostać zniesiony z murawy. Przerwa w grze.

42'

Nakoulma walczył z Kilarem o piłkę w polu karnym, ale faulował.

40'

Dzalamidze fauluje Telichowskiego na lewej stronie. Barcik wrzuca z wolnego w pola karne, niezła wrzutka ale Bieniuk wybija piłkę głową.

38'

Większą ilością piłkarzy próbuje zaatakować Polonia, ale idzie jej to jak "po grudzie".

35'

Widzew próbuje iść za ciosem, Polonia nie potrafi się pozbierać po stracie bramki.

33'

Dudu wrzucał piłkę z lewej strony, najpierw uderzać próbował Budka, ale został zablokowany, dobitka Panki była bardzo niecelna.

31'

Nakoulma długo zwlekał, ale pewnie pokonał Juszczyka.

30'

Nakoulma faulowany w polu karnym przez Hricko. Rzut karny.

28'

Nakoulma wdarł się w pole karne z lewej strony między dwoma obrońcami, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją Juszczyk.

27'

Barcik zagrał długą piłkę w pole karne, ale tam czekał na nią tylko Mielcarz.

25'

Dzalamidze lobem zagrał do Nakoulmy, ale napastnika Widzewa uprzedził Juszczyk. Dzalamidze rozgrywa świetne zawody.

23'

Panka świetnie prostopadle zagrał do Nakoulmy, ten naciskany przez obrońców uderzył z ostrego konta i tylko boczna siatka.

20'

Dzalamidze rozegrał piłkę z Sernasem, ten przypadkowo ją odegrał i Gruzin zdecydował się na strzał. Zamysł dobry, ale strzał niecelny.

19'

Szybka kontra Widzewa, Dzalamidze holował piłkę od połowy, dograł prostopadle do Sernasa, ale piłka przejęta przez obrońcę.

18'

Barck rozpoczął akcję prawą stroną, jednak koledzy zmarnowali jego wysiłki.

15'

Po kwadransie bez większych emocji. Polonia nie oddała jeszcze strzału na bramkę. Widzew próbował dwa razy.

14'

Rzut rożny dla Widzewa. Dudu wrzucał, ale wybili obrońcy.

12'

Zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale przeszkadzali sobie Poloniści i nie zdołali oddać celnego strzału.

10'

Nakoulma walczył o piłkę w polu karnym i zdołał oddać strzał, jednak ponad bramką.

9'

Wrzutka do Podstawka, główka na bramkę i broni Mielcarz. Napastnik Polonii i tak był na spalonym.

8'

Gra toczy się w środku pola, piłka raz w posiadaniu jednej, raz drugiej drużyny.

5'

Po szybkim ataku z pierwszej piłki uderzał Prejuce Nakoulma, jednak za słabo i broni Juszczyk.

4'

Budka znalazł się z piłką w polu karnym, próbował odegrać do Sernasa, ale przecięli podane obrońcy.

3'

Dzalamidze dryblował na prawej flance, ale wywalczył tylko aut. Po wznowieniu Budka wrzucił w pole karne, ale za mocno. Dudu walczył jeszcze o piłkę, ale został nabity i od bramki Juszczyk.

2'

Dudu faulowany przez Tymińskiego w środkowej strefie. Od wolnego Widzew.

2'

Podstawek naciskał Mielcarza, który ratował się dalekim wybiciem w aut.

1'

Długie zagranie do Podstawka, ale za mocne i piłka w rękach Mielcarza.

1'

Początek spotkania. Rozpoczęli gospodarze.

16:59

Zespoły wychodzą już na boisko wyprowadzane przez trójkę sędziowską.

16:50

Widzew zagra w czerwonych, a Polonia w białych strojach.

16:48

Stadion już się zapełnia, jednak więcej kibiców jest jeszcze przed stadionem. Na sektorze gości są już pierwsi kibice.