Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
90'

Śląsk pewnie wygrywa z Wisłą 2:0, humory gospodarzom zepsuć może jedynie groźny uraz Gikiewicza

90'

Uderzenie Małeckiego pewnie broni Kelemen

90'

Fatalnie wyglądającej kontuzji doznał Gikiewicz, być może doszło do złamania nogi w kostce

89'

Soboty wrzucił piłkę do Mili ten jednak nie zdołał oddać strzału

87'

Źle zachował się Madej, który nie wykorzystał idealnej sytuacji. Zamiast strzelać ten chciał okiwać całą obronę gości

86'

Łukasz Madej zastępuje Marka Gancarczyka

85'

Gikiewicz znalazł się na spalonym , którego jak się okazało nie było!

85'

Fatalne podanie Soboty do nadbiegających kolegów

84'

Jaeliens faulowany w środku pola

84'

Sobota wchodzi w miejsce Ćwielonga

83'

Rios wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

82'

Sobolewski doskonale zatrzymuje podanie Gikiewicza do Ćwielonga

82'

Rios nie zdołał dojść do podania Riosa

82'

Wisła może się nadziać na groźne kontrataki gospodarzy

80'

10 minut do końca wiadomo, że Wisła nie wygra już tego spotkania

79'

Uderzenie Kaźmierczaka broni Pareiko

79'

Faul Gikiewicza na Chavezie

78'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska, jednak bez korzyści bramkowych

76'

Wisła ma ogromną przewagę w posiadaniu piłki i co z tego?

75'

Do końca spotkania pozostaje zaledwie kwadrans

74'

Wisła jeszcze raz próbuje zdobyć chociaż jednego gola

73'

Socha wybija piłkę na rzut rożny

72'

Nie widziałem dzisiaj dokładnego, celnego dośrodkowania Meliksona, który jest przecież z tego znany

71'

Kirm w doskonałej sytuacji jeszcze raz nie potrafił zdobyć bramki, broni Kelemen!

70'

Trener Wisły stawia wszystko na jedną kartę

69'

Garguła zmienia bezproduktywnego dzisiaj Jirsaka

69'

Rios wchodzi za Cikosa

68'

Uderzenie Mili mija bramkę Wisły

68'

Pareiko wygrywa pojedynek sam na sam z Ćwielongiem

67'

Żurawski wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

66'

Rios pojawi się za chwilę na boisku

66'

Kirm potyka się o własne nogi

65'

Wisła naciskała, Wisła atakowała a bramkę zdobywają gospodarze

64'

Rafał Gikiewicz wykorzystuje cudowną kontrę swojego zespołu!

63'

Kolejny rzut rożny dla gości

62'

Fatalne zagranie Jirsaka, który gra dzisiaj naprawdę słabo

61'

Obrona Częstochowy w wykonaniu zawodników Śląska czy przyniesie skutki?

60'

Uderzenie Meliksona pozwolę sobie pozostawić bez komentarza

59'

Gikiewicz wchodzi w miejsce Spahicia

59'

Małecki trafia wprost w... Macieja Żurawskiego

58'

Ćwielong powinien zdecydowanie popracować po tej akcji nad grą lewą nogą

57'

Ćwielong w doskonałej sytuacji posyła piłkę obok bramki Wisły

57'

Wisła próbuje atakować, jednak gospodarze bronią się dziś bardzo mądrze

56'

Ostry faul Mili na Meliksonie, za który pomocnik Śląska otrzymał żółtą kartkę

54'

Dośrodkowanie Mili trafia do Ćwielonga, później piłka trafia do Spahicia, jednak jego strzał broni Pareiko

53'

Mila rusza z kontrą jednak Jaeliens bardzo szybko zabrał mu piłkę

52'

Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Wisły

52'

Uderzenie Żurawskiego zostało zablokowane z kolei poprawkę Jirsaka wybili defensorzy z Wrocławia

51'

Dośrodkowanie Małeckiego trafiło idealnie na głowę Kirma a ten w nieprawdopodobny sposób przeniósł piłkę nad bramką

50'

Moim zdaniem Śląsk za mocno cofnął się pod swoje pole karne, prędzej czy później może się to skończyć tragicznie

49'

Sobolewski nie zdołał dojść do dośrodkowania jednego ze swoich kolegów

49'

Ostro Łukasiewicz oraz Spahić odebrali piłkę Wiśle

48'

Łukasiewicz wybija piłkę na aut, Wisła cały czas przeważa nad swoim rywalem

47'

Płaskie dośrodkowanie Kirma łapie bez problemów Kelemen

46'

Rzut rożny dla Wisły

46'

Dośrodkowanie Meliksona jeszcze raz niedokładne wprost na głowę Celebana

46'

W miejsce Siwakowa wchodzi Żurawski

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

45'

Jak na razie Śląsk prowadzi z Wisłą 1:0 po bramce samobójczej Radosława Sobolewskiego

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy tego spotkania

45'

Siwakow zostaje zablokowany rzut rożny dla Wisły

44'

Dośrodkowanie a raczej uderzenie Kirma broni bez zarzutów Kelemen

44'

Paljić faulowany tuż obok pola karnego Śląska o mały włos a mielibyśmy "11"

43'

Groźne nieporozumienie obrońców Śląska z Marianem Kelemenem obyło się bez straty bramki

42'

Śląsk stara się wciągnąć Wisłę na swoją połowę

40'

W doskonałej sytuacji znaleźli się Małecki oraz Kirm i nie wiedzieć dlaczego nie zdobyli bramki

40'

5 minut pozostaje do końca pierwszej połowy tego spotkania

39'

Sporo fauli w ostatnich minutach, mało składnych akcji, strzałów itd

37'

Wisła jak na razie faulowała 6 razy zawodnicy Śląska zaledwie trzykrotnie przekraczali przepisy

36'

Faul Siwakowa w ataku poszkodowanym w tej sytuacji był Fojut

35'

Wisła moim zdaniem jak na razie nie ma kompletnie pomysłu na konstruowanie akcji

34'

Niecelne uderzenie Mili zza pola karnego

34'

Socha ostro walczył z Chavezem jednak faulu nie było

32'

Ćwielong faulowany w środku pola przez Małeckiego

31'

Bardzo ładny strzał Jirsaka z 30 metrów broni Kelemen

31'

Wisła radzi sobie dobrze ale jedynie 30 może 40 metrów od bramki Śląska później jest już zdecydowanie gorzej

30'

Tempo gry nieco spadło w ostatnich minutach

29'

Uderzenie Sobolewskiego zza pola karnego została zablokowane

29'

Rzut wolny dla Wisły Paljić faulowany

28'

Do dośrodkowanie Cikosa o mały włos nie doszedł Kirm

28'

Na spalonym znalazł się Przemysław Kaźmierczak

27'

Mila przegrywa pojedynek biegowy z obrońcami Wisły

26'

Niebezpieczna zabawa Jaeliensa pod swoją bramką na jego szczęście bez konsekwencji

25'

Dośrodkowanie Małeckiego minęło wszystkich zawodników stojących w polu karnym

25'

Uderzenie Kirma z linii bramkowej wybija jeden z obrońców Śląska

24'

Dobre wyjście Pareiki ratuje Wisłę

23'

Jaeliens spokojnie do tyłu cofa piłkę i jeszcze raz Wisła atakie pozycyjnym stara się ukąsić rywala

23'

Kibice na trybunach bawią się naprawdę doskonale, wielkie brawa należą się sympatykom obu klubów!

22'

Niemal wszyscy zawodnicy gospodarzy są teraz na swojej połowie boiska

22'

Dobra interwencja Celebana, który wybija groźne dośrodkowanie Maora Meliksona

21'

Fatalne zagranie Łukasiewicza z cyklu do nikogo

20'

Niecelny strzał Gancarczyka

17'

Paljić niedokładnie zagrywał w kierunku Meliksona

16'

Wisła po stracie bramki jest zdecydowanie lepsza od Śląska jednak na razie nic z tego nie wynika

16'

Płaskie dośrodkowanie Meliksona nie znalazło żadnego z jego kolegów stojących w polu karnym Śląska

16'

Niedokładne dośrodkowanie Jirsaka

15'

Dla Pawelca za faul na Małeckim

15'

Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie Mili, ostatecznie uderzenie Gancarczyka broni Pareiko

13'

Przy okazji lekko obił się o słupek golkiper Śląska, jednak wszystko jest z nim w porządku

13'

Dośrodkowanie Cikosa zamieniło się w groźny strzał, jednak doskonale spisał się Kelemen

12'

Niedokładne dośrodkowanie Śląska w pole karne Wisły

11'

Siwakow fauluje Gancarczyka w środku pola, Białorusin otrzymuje ustne ostrzeżenie od Pawła Gila

11'

Na spalonym został złapany Marek Gancarczyk, rzut wolny dla Wisły

10'

Dośrodkowanie Siwakowa zostaje wybite przez obrońców Śląska, zza pola karnego uderzał Paljić jednak uczynił to niedokładnie

9'

Dośrodkowanie Mili pewnie łapie Pareiko

9'

Gancarczyk faulowany przez Chaveza, rzut wolny dla gospodarzy

9'

Kirm próbował podawać do Małeckiego ale ten nie miał szans w starciu z niemal całą linią defensywną Śląska

8'

Spahić wznawia grę od autu, gospodarze wyraźnie wolą czekać na swoje okazje z kontrataku

7'

Dośrodkowanie Maora Meliksona wybijają zawodnicy Śląska

7'

Melikson próbował zwieść Pawelca, ten jednak zachował się doskonale w destrukcji

6'

Niedokładne podanie Łukasiewicza do kolegów, goście konstruują spokojnie atak pozycyjny

6'

Dośrodkowanie Mili trafiło do Ćwielonga, ten jednak źle zachował się w polu karnym. Mogło być już 2:0 dla gospodarzy

5'

Rzut wolny dla gospodarzy, nieco ponad 30 metrów od bramki Pareiki

5'

Dośrodkowanie Kirma pada łupem Kelemena, dobra interwencja Słowaka

4'

Kirm przegrywa pojedynek z obrońcami Śląska, Wisła nie schodzi od momentu straty bramki z połowy rywala

4'

Za mocne podanie do Ćwielonga, którego uprzedza Pareiko

3'

Doskonały początek gospodarzy i piłkarza marca naszej ekstraklasy, to będzie prawdziwy test dla Wisły

2'

Kaźmierczak wykorzystał nieporozumienie w zespole z Krakowa i po rykoszecie od nóg Sobolewskiego zdobywa bramkę, którą jednak przypisano Sobolewskiemu

1'

Gancarczyk leży na boisku po ostrym wejściu Chaveza

1'

Na razie spokojnie goście, jednak nieudane podanie do skrzydłowych i mamy aut dla Śląska

1'

Spotkanie rozpoczynają goście z Krakowa

20:04

Uroczystości uhonorowania piłkarza oraz trenera miesiąca za nami wyróżnieni zostali Orest Lenczyk oraz Przemysław Kaźmierczak

20:02

Na trybunach mamy dzisiaj mecz przyjaźni na boisku o sentymentach nie będzie już mowy

20:02

Obie ekipy wychodzą właśnie na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Pawłem Gilem na czele

19:57

Minuty dzielą nas od początku tego spotkania

19:39

Obu ekipom zwycięstwo jest dzisiaj niezbędne w kontekście dalszej walki w tym sezonie. Wisła chcąc utrzymać przewagę nad drugą Jagiellonią musi pokonać Śląsk z kolei zespół z Wrocławia również potrzebuje dziś 3 punktów aby nadal liczyć się w walce o podium