Lech PoznańLech Poznań
0 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
90'

Lech po bardzo słabym spotkaniu remisuje 0:0 z GKS-em Bełchatów, za uwagę dziękuje już Piotr Bąk

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy tego spotkania

90'

Ostatnia minuta tego spotkania właśnie się rozpoczęła

89'

Bardzo brzydki faul Jakuba Wilka, choć powinna być żółta kartka

88'

Kuświk wchodzi na boisko w miejsce Żewłakowa

88'

Beznadziejna wrzutka Murawskiego

86'

Uderzenie Wilka po ziemi broni Sapela

86'

Lech miał piłkę meczową! Wilk dośrodkowywał jednak Artjmos Rudnevs źle trafił w piłkę i nie sprawił większych problemów Sapeli

85'

Niecelne uderzenie z dystansu Bociana

84'

Arboleda blokuje dośrodkowanie Nowaka

83'

Rudnevs minął jednego obrońcę, na drugim niestety dla kibiców Lecha się zatrzymał

82'

Uderzenie Fonfary na raty, ale jednak łapie Kotorowski

81'

Gra obu zespołów nie powala na kolana. Lech gra źle, GKS fatalnie

80'

Minimalnie niecelne uderzenie Macieja Mysiaka

79'

Da Silva wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

78'

Bocian wchodzi na boisko w miejsce Komołowa

78'

Trener Bakero wykorzystał już komplet zmian

77'

W miejsce Kriwca na boisko wchodzi Mateusz Możdżeń

76'

Do wejścia na boisko szykuje się Możdżeń

75'

Do końca spotkania pozostaje zaledwie 15 minut

74'

Marcus Da Silva zmienia Cetnarskiego

73'

GKS Bełchatów pozostaje nadal bez celnego uderzenia- ŻE-NA-DA!

72'

Rudnevs trafia zaledwie w boczną siatkę

71'

Ni to strzał ni to dośrodkowanie Kriwca z rzutu wolnego łapie Sapela

70'

Uderzenie Kriwca kapitalnie broni Sapela było bardzo blisko

69'

Niecelne uderzenie Jakuba Wilka głową

69'

Dla Mysiaka za faul na Wojtkowiaku

68'

Kolejne złe zagranie Murawskiego, tym razem do Wilka

66'

Uderzenie Stilicia z rzutu wolnego pewnie broni dobrze ustawiony Sapela

65'

Mysiak fauluje Wilka tuż przed polem karnym Sapeli

65'

Murawski doskonale podaniem znalazł Rudnevsa ten jednak fatalnie przyjął piłkę

64'

Wojtkowiak wyjechał z piłką poza pole gry

63'

Grę od własnej bramki wznawia Sapela

63'

Dośrodkowanie Kriwca z rzutu rożnego na strzał niecelny zamienił Arboleda

62'

Murawski faulowany, rzut wolny dla gospodarzy tego spotkania

62'

Fatalne zagranie Murawskiego do kolegów

61'

11 razy faulował jak na razie GKS Lech zaledwie 7

60'

Wilk będzie grał na prawym skrzydle, czyli pozycji, na której grał Kiełb

59'

Wilk wchodzi na boisko w miejsce Kiełba

59'

Żewłakow odepchnął podczas walki o piłkę Wołąkiewicza

58'

Uderzenie Cetnarkiego zostaje zablokowane

58'

Stilić doskonale znalazł Murawskiego, ten jednak posyła piłkę minimalnie obok bramki

57'

Za głębokie dośrodkowanie Kiełba, pewnie piłkę łapie Sapela

56'

Na boisku nie dzieje się absolutnie nic ciekawego, najbardziej emocjonującym momentem drugiej połowy były zmiana Ubiparipa na Rudnevsa

54'

W boczną siatkę uderzył Jacek Kiełb

54'

W miejsce Ubiparipa na boisko wchodzi Rudnevs

52'

Stilić uwikłał się w walkę z dwoma obrońcami GKS-u i co oczywiste stracił piłkę

52'

Sapela ratuje swój zespół przed rzutem rożnym wybijając piłkę na aut

51'

Masa niedokładnych podań zarówno ze strony Lecha jak i GKS-u

50'

Kiełb uprzedzony, aut dla Lecha

50'

Rzut rożny dla przyjezdnych

48'

Początek drugiej połowy podobny do pierwszych 45 minut, dużo walki w środku pola, mało akcji o strzałach nie wspominając

47'

Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Artjoms Rudnevs

46'

Oba zespoły rozpoczynają drugą połowę bez zmian

46'

Drugą połowę tego spotkania rozpoczynają gospodarze

45'

Sędzia kończy słabą pierwszą połowę tego spotkania

45'

Dośrodkowanie Sawali wybija Wołąkiewicz na aut

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Niecelne uderzenie głową Szymona Sawali

44'

Fonfara wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

43'

Dośrodkowanie Kriwca mija wszystkich zawodników i wychodzi poza boisko

42'

Dośrodkowanie Mysiaka pada łupem Manuela Arboledy

42'

Do dośrodkowania Komołowa nie zdołał dojść Żewłakow

41'

Szymon Marciniak upomina słownie Stilicia oraz Sawalę

41'

Wołąkiewicz wywalczył aut dla Lecha

39'

GKS cały czas bez celnego strzału na bramkę Kotorowskiego

39'

Stilić przekładał piłkę z jednej nogi na drugą, jednak został zablokowany. Dobitkę Kiełba pozostawię bez komentarza

37'

Rzut wolny dla gości, jednak chwilę później przez Żewłakowa faulowany był Injac

36'

Coś mi się wydaje, że po przerwie na boisku pojawi się Artjoms Rudnevs

35'

Murawski był dobrze blokowany przez Mate Lacicia

34'

Henriuqez nie zdołał opanować piłki kolejny aut dla przyjezdnych

33'

Dośrodkowanie Cetnarskiego, spadło na głowę Sawali, którego uderzenie wybił na rzut rożny Wojtkowiak

33'

Rzut rożny dla gości po interwencji Arboledy

32'

Na boisku niestety wieje nudą...

31'

Centra Semira Stilicia zamieniła się w uderzenie, z którym bez problemów radzi sobie Sapela

30'

Stilić faulowany przez Barana, rzut wolny dla gospodarzy

30'

Sawala wywalczył rzut z autu dla swojego zespołu

29'

Aut dla Lecha wywalczył Dimitrije Injac

28'

Gospodarze osiągnęli zdecydowaną przewagę

27'

Kiełb trafia prosto w Łukasza Sapelę, dobra interwencja golkipera GKS-u

26'

Za wysokie dośrodkowanie Fonfary, do piłki nie zdołał dojść Marcin Żewłakow

25'

Jak na razie brak Bartosza Bosackiego w linii defensywnej Lecha jest kompletnie niewidoczny

25'

Kiełb nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę Sapeli

23'

Świetna akcja Wojtkowiaka, jednak Lech wznowi grę od rzutu rożnego

23'

Lech próbuje rozmontować dobrze zorganizowaną dzisiaj obronę gości

22'

Fonfara pada na murawę faulu jednak nie było

21'

Kibice Lecha głośnym dopingiem wspierają swoich zawodników, GKS nie oddał jeszcze ani jednego celnego strzału na bramkę Lecha

20'

Stilić uderza "Panu Bogu w okno"

20'

Żewłakow zdaniem arbitra znalazł się na spalonym, którego jednak absolutnie nie było

19'

Swoją drogą murawa wygląda dzisiaj fatalnie

18'

Niecelne uderzenie Kriwca, który miał jednak zdecydowanie za dużo wolnego miejsca

17'

Kontra Lecha, jednak Stilić zwolnił ten atak

17'

Za mocne zagranie Murawskiego do Ubiparipa, piłkę pewnie łapie Sapela

16'

Brakuje celnych strzałów, jeśli oba zespoły zechcą już uderzyć to próby te są niecelne

15'

Niecelne uderzenie Stilicia zza pola karnego

15'

Gospodarze zamknęli GKS na jego połowie boiska, jednak kolejne dośrodkowanie Kriwca zostaje wybite

14'

Arboleda faulowany przez Żewłakowa, który jest osamotniony w ataku swojej drużyny

14'

Spokojniejszy fragment gry, oba zespoły nie kwapią się do huraganowych ataków

12'

Aut dla Lecha na wysokości pola karnego GKS-u Bełchatów

12'

Stały fragment gry dla przyjezdnych, dośrodkowanie Cetnarskiego nie sprawiło problemów gospodarzom

11'

Świetna akcja Lecha Ubiparip odegrał piętą do Stilicia, ten zostawił ją Murawskiemu, którego strzał został zablokowany

10'

Niezłe dośrodkowanie Stilicia, jednak Drzymont doskonale blokuje próbującego dojść do piłki Arboledę

10'

Stilić faulowany- rzut wolny dla Lecha

9'

Komołow podaje piłkę pytanie tylko do kogo, bo chyba nie do Żewłakowa

8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Stilicia wybija poza swoje pole karne Sapela

8'

Lacić wypchnął ze swojego pola karnego Ubiparipa

7'

Sędzia słownie upomina Henriqueza za faul na Cetnarskim

7'

Rzut wolny dla Lecha, goście coraz agresywniej atakują swojego rywala

6'

Henriquez dośrodkowuje fatalnie, chwilę później Lech odzyskał piłkę i uderzenie Stilicia broni doskonale Sapela

5'

Strata Wojtkowiaka, który nie poradził sobie z defensorami GKS-u Bełchatów

5'

Dalekie, jednak przy okazji bardzo niedokładne podanie Łukasza Sapeli do kolegów

4'

Uderzenie Kriwca spadło pod nogi Ubiparipa, który jednak nie zdołał odnaleźć się w trudnej sytuacji

3'

Henriquez wybija piłkę na aut, spokojnie rozgrywają piłkę obrońcy z Bełchatowa

2'

Dośrodkowanie Siergieja Kriwca wybija na aut Grzegorz Fonfara

2'

Spokojna interwencja Wojtkowiaka, tempo gry na początku spotkania nie powala na kolana

1'

Pierwszy aut dla GKS-u od razu goście ruszają z atakiem

1'

Spotkanie rozpoczynają goście z Bełchatowa

19:14

Oba zespoły wychodzą właśnie na murawę prowadzone przez trójkę sędziowską z Szymonem Marciniakiem na czele

19:11

Frekwencja na stadionie nie jest dzisiaj imponująca, wpływ na taki stan rzeczy na pewno mają święta wielkanocne

19:09

W meczu rundy jesiennej bieżącego sezonu GKS pokonał na własnym stadionie Lecha 1:0

18:50

Lech mierzył się do tej pory z GKS-em Bełchatów w ekstraklasie 17 razy. "Kolejorz" odniósł 5 zwycięstw, odnotowano 9 wyników remisowych oraz 3 zwycięstwa GKS-u Bełchatów

18:49

W Lechu na szpicy zagra dzisiaj Vojo Ubiparip, na ławce mecz rezerwowych rozpocznie Artjoms Rudnevs

18:45

Lecha i GKS dzielą od siebie zaledwie dwa punkty. Jeśli gospodarze pokonają dzisiaj zespół z Bełchatowa wskoczą na trzecie miejsce w ligowej tabeli