Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
93'

Piast remisuje bezbramkowo z Dolcanem.

92'

Ostatnie minuty to słaba, bezbarwna gra obu zespołów. W tym marnym widowisku goście przeważają.

90'

4 minuty doliczone

90'

Koniec spotkania coraz bliżej i chyba koniec kariery trenera Brosza w Gliwicach też. Pora budować nową drużynę na przyszły sezon.

88'

Świerblewski wychodzi sam na sam z bramkarzem i tylko ofiarną interwencją Szmatuła ratuje swój zespół

82'

Ostatnia zmiana w Dolcanie.

82'

Pomocnik Piasta uderza zza pola karnego minimalnie obok słupka.

78'

Mniej niż kwadrans do końca spotkania. Czy Piast się obudzi a może Dolcan sprawi niespodziankę?

75'

Biskup dośrodkowuje w pole karne i Gamla uderza za słabo.

72'

Ostatnia zmiana w drużynie Piasta

67'

Schodzi z boiska Chałas.

65'

Jeden z obrońców Piasta ratuje zespół z Gliwic przed utratą bramki po akcji znanego z występów w Chorzowie i Bielsku Białej Świerblewskiego.

64'

Strzał Świerblewskiego. Dolcan zaczyna odważniej atakować.

62'

Druga zmiana w drużynie z Gliwic.

58'

Świerblewski wywalczył rzut rożny.

57'

Chałas na spalonym.

53'

Zmiana w Dolcanie

47'

Udanie Misztal po akcji pod swoją bramką.

46'

Gramy

46'

Wreszcie można rzecz.

16:53

Piast gra kolejny mecz beznadziejnie, bez pomysłu na rozbicie obrony outsidera pierwszej ligi. Naprawdę z taką grą do Ekstraklasy nie mają się po co pchać piłkarze z Gliwic.

45'

Koniec. Nareszcie. Zapraszamy za 15. minut

44'

Koniec pierwszej połowy coraz bliżej. To chyba najlepsza wiadomość dla kibiców zgromadzonych przy Bogumińskiej

42'

Na spalonym Biskup

39'

Chylaszek z 20. metrów uderza niecelnie

36'

Anemicznie Iwan uderza głową. Pewnie Misztal.

34'

Beznadziejny poziom meczu. Na boisku dużo niedokładności, wolnej gry. Wydawało się, że po chwilowym wzmocnieniu natarcia w wykonaniu gospodarzy przyniesie to efekt bramkowy. Niestety teraz gra wróciła do swojego poziomu. Wcale na boisku nie widać różnicy punktowej dzielącej oba zespoły.

31'

Doświadczenie Ciesielskiego pomaga mu w kolejnej walce z Mayconem

27'

Chylaszek jednak uderza w mur.

26'

Akcja Kosiorowskiego i po faulu tuż przed polem karnym Urbana w dobrej okazji goście.

26'

Fatalnie przyjął piłkę Smektała w polu karnym po akcji Iwana. Zawodnik, który odchodzi po tym sezonie do Ruchu wiosnę w Gliwicach ma fatalną!

23'

Dzieje się teraz sporo przy Bogumińskiej. Znów przed szansą Maycon ale zbyt daleko wypuszcza sobie piłkę.

21'

Piłka w siatce po uderzeniu Lewczuka ale niestety sędzia chyba słusznie odgwizdał pozycję spaloną.

20'

Krzycki z 5. metrów głową trafia w bramkarza! To druga stuprocentowa sytuacja dla gospodarzy.

17'

Dolcan próbuje kontrować ale wszystkie akcje kończą się na połowie Piasta.

15'

Fatalnie Maycon z 5. metrów uderza na bramkę!! To była 100% okazja!!

15'

Rzut rożny dla Piasta po zablokowanym strzale w wykonaniu Maycona.

13'

Pierwszy strzał Urbana. Broni Misztal

13'

Smektała w dobrej okazji był przed bramkarzem ale uderzył fatalnie w boczną siatkę.

9'

Jak do tej pory tempo spotkania...wakacyjne. W Gliwicach są potrzebne zmiany!

8'

Aktywnie rozpoczął znów Maycon ale jest osamotniony z przodu i traci piłkę

5'

Kontra Dolcanu, obrona gospodarzy jednak przerywa akcję

4'

Groźnie zaczął Piast. Najpierw Biskup a potem Smektała uderzają na bramkę gości. Jedyna korzyść jednak to rzut rożny

1'