MKS jeden, ŁKS jeden. Mecz w Kluczborku zakończyłem się remisem

Seweryn zmienił Kujawę

89'

Ukarany Nizołek

88'

Półchłopek wykorzystał zamieszanie pod bramką ŁKS i strzałem w długi róg pokonał Wyparłę

87'

Półchłopek! Remis w Kluczborku!

85'

A Góral swoje. Zamiast strzelać lub podawać... dryblował. I na koniec źle podał

83'

Góral przedryblował nawet siebie na lewym skrzydle. A mógł podać...

82'

Mączyński po raz kolejny strzelał z wolnego. Tym razem dla odmiany trafił w mur

80'

Romańczuk... niecelnie. Więcej komentarza nie trzeba

78'

Świtała spokojnie poradził sobie z dośrodkowaniem Mączyńskiego

76'

Golański uderzył celnie, ale Świtała był tam gdzie powinien i pewnie złapał piłkę

76'

I druga część zmiany - Półchłopek w miejsce Ulatowskiego

75'

Góral za Kazimierowicza - pierwsza część podwójnej zmiany w MKS

74'

Na boisku nudno, więc zaglądamy na trybuny. A tam rywalizacja na doping między fanami obu ekip. Na pewno ciekawsza niż druga połowa spotkania

72'

Golański zagrywał za wysoko, aby Bykowski mógł sięgnąć piłkę głową

70'

Niziołek przyjął piłkę, wpadł w pole karne i,.. przewrócił się. O karnym nie było mowy

69'

Nie wiem co musiałby zrobić, aby dojść do podania Kaczmarka

67'

Fani z Łodzi nie zapomnieli, aby pozdrowić PZPN. Wiadomo jakimi słowami...

66'

Z wolnego groźnie strzelił Tuszyński, bo piłka przeleciała tuż nad bramką ŁKS

66'

Golański zbyt wcześnie wybiegł z muru i dostał "żółtko"

64'

Mowlik ukarany za faul tuż przed własnym polem karnym

62'

Kujawa za bardzo wypuścił sobie piłkę i gracze MKS łatwo sobie z nim poradzili

62'

Golański zmienił kontuzjowanego Koseckiego, który rozegrał dobry mecz

61'

Kosecki... siedzi na boisku. I za chwilę zostanie zmieniony

57'

Na boisku mamy dwóch Kaczmarków. W MKS gra Krzysztof, a w ŁKS Marcin. I obaj mają na koszulkach - 25

56'

Wyparło wybijał piłkę nogą, a poza tym na drugą połowę golkiper ŁKS ubrał sobie czapkę, bo gra pod słońce

54'

Kibice z Łodzi zdjęli właśnie wspomniany transparent. A warto też dodać, że w przerwie spiker ostrzegał fanów gości, że jeśli Ci nie usuną transparentu, to klub może ponieść karę

52'

Tuszyński powinien wyrównać, ale z kilku metrów strzelił prosto w Wyparłę

52'

Krzysztof Kaczmarek strzelił groźnie, bo piłka dostała kozła przed bramkarzem ŁKS i Wyparło na raty złapał futbolówkę

50'

Wykonanie jednak koszmarne przez Koseckiego

50'

Koseckiego strzał zablokowany i kolejny rożny dla łodzian

49'

Rzut rożny wykonywali goście, ale gospodarze tym razem nie dali się zaskoczyć

48'

Kaczmarek na dzień dobry dostał żółtą kartkę za faul na Łabędzkim

46'

Kaczmarek zmienił w przerwie Nitkiewicza

46'

Łodzianie rozpoczęli drugą połowę

46'

Gol Mowlika dzieli obie drużyny

46'

Gieraga nie zdołał opanować zbyt mocnego podania i aut dla MKS pod własną bramką w końcówce pierwszej połowy

43'

MKS wyszedł z kontrą czterech na dwóch i skończyło się na tym, że Nitkiewicz ledwo utrzymał piłkę w boisku, a potem jego dośrodkowanie łatwo złapał Wyparło

41'

Wilusz na rożny po dośrodkowaniu Koseckiego

40'

Dobry powrót Kaczmarka, który wybił piłkę na rzut rożny. A centra po dośrodkowaniu z narożnika boiska padła łupem Wyparły

37'

Ulatowski strzelił po ziemi, ale bardzo niecelnie. Piłka miała bliżej na aut niż do bramki

36'

Dobra interwencja Wilusza, który przeciął prostopadłe podanie do Koseckiego

34'

A fanów z Łodzi do Kluczborka przyjechało 550

33'

Strzał Kłusa lekki i w środek bramki. Ale przynajmniej celny

31'

Drugi celny strzał łodzian w meczu przyniósł im gola

31'

Mowlik wykorzystał dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego i pokonał głową Świtałę

30'

Mariusz Mowlik strzela pierwszego gola w mecz!

30'

Kłus i Mączyński napili się - najprawdopodobniej - wody przy ławce rezerwowych i posłuchali kilku rad od trenera Pyrdoła

29'

Copik zagrywał głową do Świtały po wrzutce łodzian w pole karne MKS

27'

Dośrodkowanie Stawowego zostało zablokowany, a wcześniej piłkarze obu drużyn nie potrafili wymienić kilku podań z kolegami, ale za to z rywalami wychodziło im to całkiem okazale

23'

Kazimierowicz strzelił celnie, ale Wyparło złapał pewnie tez strzał. A cała akcja rozpoczęła się od prostej straty w środkowej strefie przez Łabędzkiego

22'

Faulowany Stawowy i wolny dla Kluczborka, po którym łodzianie próbowali wyjść z kontrą, ale dobiegli jedynie do 30. metra od swojej bramki

20'

Kosecki cały czas szaleje na prawym skrzydle. Przed momentem jego groźnego zagrania wzdłuż bramki nie sięgnął Kujawa

19'

Patryk Tuszyński w odpowiedzi trafił w słupek! Wyparło nie miałby szans na obronę, gdyby piłka leciała w bramkę

18'

I jest! Pierwszy celny strzał w meczu, a jego autorem Kosecki. Krzywdy gospodarzom jednak nie zrobił

18'

Fani ŁKS wywiesili transparent z hasłem- Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy kibice - nawiązując do ostatnich wydarzeń i zapowiedzi walki z chuliganami...

15'

Kazimierowicz bez trudu ograł Mączyńskiego przy linii bocznej i kolejna ofensywna akcja ŁKS skończyła się szybciej niż zaczęła

12'

Niziołek podawał do Tuszyńskiego, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem ŁKS, ale ten nie wpadł, że kolega z drużyny tak rozwiąże tę akcję

11'

Wyparło nie zastanawiał się długo i wybił piłkę na aut, bo rywal leżał na boisku. Gracze MKS za chwilę oddali futbolówkę rywalom, zgodnie z zasadą fair-play

9'

Bykowski dostał piłkę pod nogi po wybiciu przez defensywę gospodarzy, strzelił jednak mocno i bardzo niecelnie

7'

Stawowy bardzo źle dośrodkowywał w szesnastkę łodzian

7'

Na stadionie w Kluczborku gości potężna grupa kibiców z Łodzi, którzy wypełnili cały sektor dla nich przeznaczony. Kibiców gospodarzy jest tylko nieco więcej...

5'

Miękka wrzutka Koseckiego na piąty metr i grający pod słońce Świtała wypiąstkował futbolówkę

5'

Niepewnie wybijał nogą piłkę Świtała i na jego szczęście ŁKS wywalczył tylko aut

4'

Strzał Romańczuka lewą nogą zza linii pola karnego obok słupka bramki MKS

4'

Długie podanie Orłowicza do przodu, jednak za mocne i piłka wylądowała na aucie

2'

Rożny dla gości. Kosecki... trafiony piłką. Nie wiadomo co chcieli zrobić łodzianie z tym stałym fragmentem gry

2'

Faulowany Romańczuk na środku boiska, ale z rzutu wolnego łodzianie nic nie zdziałali pod bramką MKS

15:58

Rozpoczęli gospodarze

15:58

MKS gra u siebie w tym sezonie skutecznie, bo przegrał zaledwie jedno spotkanie. Ale ŁKS równie dobrze radzi sobie na wyjazdach, gdzie dał się ograć tylko jeden raz

15:57

W tej sytuacji punkty są potrzebne obu drużynom i na boisku walki nie powinno zabraknąć. Żeby tylko obok tej walki znalazło się też miejsca dla futbolu

15:57

MKS natomiast ma zamiar wciąż grać w pierwszej lidze i do tej pory jest bliżej osiągnięcia celu niż dalej. Piłkarze z Kluczborka plasują się w środku stawki, ale od spadku dzielą ich zaledwie trzy „oczka”

15:49

Obie ekipy walczą różne cele. ŁKS ma już dość gry w pierwszej lidze i chce awansować do Ekstraklasy. Po wczorajszym remisie Podbeskidzia, łodzianie w przypadku wygranej będą mieli dwa punkty przewagi nad bielszczanami

15:48

Witamy ze stadionu w Kluczborku. MKS zagra dziś ŁKS Łódź i to goście są zdecydowanym faworytem tego meczu