0 : 0
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2. połowa0 : 0
20:53

Mimo dużej przewagi Bielszczan nie udało im się jednak pokonać Dymanowskiego, który bronił pewnie i skutecznie. Podbeskidzie w drugie zwłaszcza połowie mimo dużego naporu nie zdołało stworzyć sobie żadnej stuprocentowej okazji do zdobycia bramki.Dziękujemy za śledzenie transmisji i zapraszamy na kolejne mecze!

20:53

93'

Sędzia kończy spotkanie, mecz kończy się bezbramkowym rezultatem.

92'

dośrodkowanie Cienciały w pole karne, piłkę łapie Dymanowski.

91'

Sędzia dolicza 3 minuty.

91'

Strzał Sokołowskiego z linii pola karnego, blokują ponownie obrońcy.

90'

Mąka schodzi, wchodzi w jego miejsce Skórnicki.

87'

Sokołowski w pole karne do Cienciały,ale jego strzał z bliska broni Dymanowski.

85'

Bielszczanie atakują, jednak nie są w stanie wyrobić sobie stuprocentowej okazji do zdobycia gola.

83'

Chmiel w pole karne do Malinowskiego, ale ten uderza słabo i niecelnie.

82'

Uderzenie Stachurskiego z około 40 metrów, ale bardzo niecelne.

81'

Dośrodkowanie Chmiela z rzutu wolnego w pole karne KSZO i i Dymanowski wybija piłkę na róg.

80'

Próba strzału Patejuka, który jednak będąc w polu karnym nie trafia w piłkę.

78'

Napór Bielszczan znów się wzmaga.

76'

Strzał Chmiela zza pola karnego ponownie blokują obrońcy gości.

74'

Tym razem Osiński dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, znów górą Dymanowski.

73'

Po dośrodkowaniu Kanarskiego rzut rożny dla KSZO, ale Zajac wyłapuje dośrodkowanie z kornera.

73'

Malinowski za Ziajkę.

70'

Dośrodkowanie Dancika w pole karne, znów obrońcy KSZO wybijają piłkę.

20:27

Bielszczanie wciąż napierają , ale KSZO jak na razie broni się nad wyraz skutecznie.

67'

Strzał Cienciały po rzucie rożnym, ale znów piłka nad bramką Dymanowskiego.

66'

Dynamiczne wejście w pole karne Cienciały, ale tylko rzut rożny.

64'

Za Nawrocika wchodzi Kanarski.

63'

Wolański z rzutu wolnego nad bramką Zajaca, to był pierwszy strzał gości na bramkę Bielszczan w drugiej połowie.

62'

Faul na Bzdędze jakieś 30 metrów od bramki Zajaca i rzut wolny dla KSZO.

20:18

Bielszczanie zdecydowanie przeważają, goście bronią się coraz bliżej własnego pola karnego.

58'

Strzał tuż zza pola karnego Ziajki, broni jednak Dymanowski.

57'

Patejuk za Cieślińskiego.

56'

Chmiel dośrodkowuje w pole karne, ale Dymanowski uprzedza Demjana i łapie piłkę.

53'

Dośrodkowanie z prawej strony Sokołowskiego w pole karne i Demjan z około 5 metrów trafia piłka w słupek!

20:11

Podbeskidzie ruszyło z całym impetem do ataku, bramka wisi w powietrzu.

50'

Dośrodkowanie Sokołowskiego do Demjana, który z linii pola karnego z woleja strzela nad bramką.

49'

Podanie Chmiela z rzutu rożnego przed pole karne wprost pod nogi Sokołowskiego, który strzela tuż nad poprzeczką.

47'

Strzał głową Demjana po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale obok lewego słupka bramki Dymanowskiego.

45'

W przerwie 1 zmiana w drużynie Podbeskidzia: Chmiel zastąpił Kołodzieja.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

20:01

Piłkarze powoli wychodzą już na drugą połowę, jako pierwsi zameldowali się Bielszczanie.

19:50

Od momentu czerwonej kartki dla Trzeciakiewicza KSZO cofnęło się na swoją połowę i ogranicza się praktycznie tylko do obrony, jednak Bielszczanie nie zdołali póki co pokonać Dymanowskiego. Najczęściej próbował nękać go strzałami z dystansu Kołodziej, ale bez powodzenia.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Sędzia dolicza do 1 połowy 1minutę.

44'

Groźna kontra gości, Nowosielski podaje do Nawrocika i ten strzela zza pola karnego, ale Zajac broni.

42'

Akcja Sokołowskiego lewą stroną i dośrodkowanie w pole karne,ale strzał Metelki blokują obrońcy KSZO.

41'

Strzał Kołodzieja z rzutu wolnego wysoko nad bramką Dymanowskiego.

40'

Zagranie ręką Kardasa tuż przed polem karnym i rzut wolny dla gospodarzy!

37'

Strzał Ziajki z prawej strony boiska z około 20 metrów, ale wysoko nad bramką.

36'

Nowosielski wpada z piłką w pole karne i pada przewrócony przez Cienciałę, ale sędzia nakazuje grać dalej.

35'

Próba ataku KSZO, ale strzał Mąki z około 25 metrów wprost w obrońców rywali.

33'

Drużyna KSZO broni się już całą ekipą na swojej połowie, napór Bielszczan coraz większy.

31'

Strzał z około 25 metrów Koniecznego, ale wprost w Dymanowskiego i ten łapie piłkę.

30'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Ba, ale Zajac bez problemu łapie piłkę.

27'

Znakomite uderzenie Sokołowskiego, ale Dymanowski paruje na rzut rożny.

26'

Faul na Sokołowskim tuż przed linią pola karnego, znakomita okazja do zdobycia bramki!

25'

Drużyna z Bielska po czerwonej kartce dla Trzeciakiewicza coraz śmielej atakuje i zaczyna zdecydowanie przejmować inicjatywę.

23'

Zmiana w drużynie gości, Gevorgyana zastępuje Samba Ba. Ta zmiana została wymuszona czerwona kartką dla Trzeciakiewicza.

22'

W polu karnym piłkę przyjmuje Demjan, ale mając niewiele miejsca strzela bardzo niecelnie.

21'

Dośrodkowanie Sokołowskiego z prawej strony w pole karne, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.

19'

Znów rzut wolny dla Podbeskidzia z okolic pola karnego, ale Kołodziej tym razem nad bramką.

17'

Strzał Kołodzieja tuż zza pola karnego wprost w mur.

16'

Podanie Kołodzieja do Ziajki, który będąc sam przed bramkarzem jest faulowany przez Trzeciakiewicza i otrzymuje on czerwona kartkę!

15'

Podanie Kołodzieja do Demjana w pole karne, ale ten będąc na wprost bramki Dymanowskiego strzela z około 7 metrów lekko i wprost w bramkarza.

12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego lewej strony boiska Kołodzieja i kolejny rzut rożny dla Podbeskidzia.

10'

Znów próba gości z dystansu, tym razem próbował Gevorgyan, ale ponownie blokują obrońcy.

9'

Pierwszy rzut rożny dla Podbeskidzia po akcji skrzydłem Demjana.

9'

Atak gości, ale strzał Nowosielskiego z linii pola karnego blokują obrońcy.

6'

Dośrodkowanie Cienciały w pole karne, ale niedokładne i piłka wychodzi na aut.

5'

Rzut z autu na wysokości pola karnego dla Podbeskidzia, ale obrońcy gości wyjaśniają sytuację.

3'

Pierwszy strzał gości, ale Maka wysoko nad bramką.

3'

Stadion wypełniony prawie po brzegi, kibice bielscy żywiołowo dopingują swoją ekipę.

1'

Pierwszy atak KSZO, ale Zajac wyłapuje dośrodkowanie.

19:00

Zaczynamy!

18:58

Piłkarze już wychodzą na boisko, zaraz sędzie Krzysztof Jakubik zagwiżdże po raz pierwszy.

18:46

Pogoda do gry jest dobra, panuje przyjemny chłód po popołudniowych opadach deszczu.

18:45

Witamy z Bielska-Białej i zapraszamy na transmisję live z dzisiejszego meczu o mistrzostwo pierwszej ligi Podbeskidzie KSZO. Obie ekipy maja o co walczyć, Bielszczanie to lider tabeli z aspiracjami awansu do ekstraklasy, natomiast KSZO broni się przed spadkiem, więc również potrzebuje punktów. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie!