Niedziela, 17 kwietnia 2011, godz. 17:15
Korona KielceKorona Kielce
2. połowa0 : 1
90'

93'

Końcowy wynik spotkania 0:1 W dniu dzisiejszym zakończyła sie piękna passa nieprzegranego spotkania WKS-u Śląska Wrocław

90'

Na murawie leży piłkarz Korony Kielce ale pilke z okolicy 35 m będzie wznawiał Sląśk Wrocław z rzutu rożnego

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do II połowy

90'

Rzut wolny dla Śląska Wrocław - Mila w pole karne ale Fojut niecelnie

89'

Kolejna zmiana w drużynie gości

88'

Co za piękne uderzenie Mili za pola karnego Małkowski szczęśliwie na razy wybija piłke z linii bramkowej

85'

Śląsk atakuje ale Korona zamurowała swoją bramkę dalej mamy 0:1

86'

Faul na Gikiewiczu.

85'

Kontra Śląska - celny lecz za lekki strzał w światło bramki Korony. Małkowski pewnie łapie

83'

Edi Andradina w środkowej części boiska fauluje Dudka Piłkę wznawia do gry Keleman

82'

Rzut rożny dla Śląska Wrocław - Mila pięknie zagrał w pole karne ale Madej lekko niecelnie

82'

Kartonik dla zawodnika Korony Kielce

80'

Mila bardzo niecelnie

80'

Dobra akcja WKS-u ale Dudek stracił piłkę

78'

III zmiana

78'

Podwójna zmiana w Śląsku

78'

Za dyskusje z arbitrem

77'

Madej fauluje zawodnika Korony Kielce - Golańskiego

72'

Zamieszanie pod bramką Śląska Wrocław - Keleman wypuszcza piłkę z rąk do niej dochodzi Stano i 0:1 dla Korony

73'

Rzut rożny dla Korony Kielce

71'

Co za wyście Niedzielana obrończy myśleli że jest na pozycji spalonej ale było inaczej Napastnik Korony sam na sam z Kelemanem piłka mija bramkę

69'

Celeban blisko zdobycia pierwszej bramki ale Małkowski wybija piłkę

68'

Dirceu na boisku, zszedł Korzym.

67'

Pierwsza zmiana w drużynie Śląska Wrocław

67'

Faulował Kaźmierczak. Edi rozpoczyna grę z rzutu wolnego, ale tym razem Korona próbowała rozgrywać piłkę. Nie udało się i strata.

66'

Niedzielan na lewej stronie przerzucił piłkę przez całą szerokość boiska. Nie było tam kolegów. Bardzo niedokładnie.

65'

Kolejne podanie do Niedzielana, tym razem po ziemi, uprzedził go jednak Socha podając wślizgiem do Kelemena.

62'

Kilka podań między sobą wymienili stoperzy Śląska, nie mając chyba pomysłu na rozegranie akcji. Jak tak dalej będzie to wyglądać, to goli dziś we Wrocławiu nie będzie.

61'

Od bramki Małkowski. Dalekie podanie i przejmuje je... Madej. Takie podanie na dwa uda... albo się uda albo się nie uda.

60'

Faul Śląska na połowie rywali. Dalekim wykopem rozpoczęła Korona. Takie długie podania na oślep to najwyraźniej taktyka gości.

58'

Żółta karta dla Sztylki za uderzenie Ediego bez piłki.

58'

Szybkie wyjście Korony z własnej połowy. Niedzielan oddał piłkę do Ediego, a ten ładnie z dystansu w kierunku okienka bramki Śląska. Łapie piłkę Keleman. To był zbyt duży dystans na taki mierzony techniczny strzał.

57'

Dośrodkowanie Madeja w pole karne wybijają obrońcy, dobijał sprzed pola karnego Sztylka. Mocną piłkę Stano musiał wybić na rzut rożny.

56'

Ćwieląg przetrzymał piłkę w polu karnym, strzelił mimo asysty obrońcy, ale niecelnie i w groźnej sytuacji piłka poszybowała nad poprzeczką.

55'

Małkowski rozpoczął akcję dalekim wykopem, ale szybko piłkę od zawodników Korony wyłuskali gospodarze.

54'

Rzut rożny dla Śląska. Wrzuca Mila, ale ponownie korner. Powtórka Mili i tym razem łapie Małkowski.

53'

Akcja Niedzielana, ale zakończona przypadkowym strzałem Lecha i od bramki Kelemen.

50'

Kibice Korony dopiero przed chwilą w komplecie weszli na stadion. Ożywił się doping.

48'

Brutalny faul Golańskiego na Madeju, ale sędzia nie sięga po kartonik.

46'

Początek drugiej części gry. Od razu dobrą okazję miał Edi, ale od bramki Kelemen.

47'

Koniec pierwszej połowy. Spotkanie w miarę wyrównane, ale co najgorsze bez bramek oraz sytuacji bramkowych do zobaczenia za 15 minut

45'

Sędzie techniczny dolicza 1 minutę do pierwszej połowy

43'

Madej w środkowej częsci boiska fauluje Korzyma

41'

Mila lekko i kombinacyjnie do Diaza ale napastnik Sląska nie dochodzi do piłki

41'

Tym razem Golański do Niedzielana ale sędzia techniczny podnosi chorągiewkę - spalony

39'

Rzutka w pole karne Tomasza Lisowskiego ale Edi Andradina na spalonym grę wznawia Marian Kelemen

37'

Kolejny rzut rożny dla WKS-u Mila w pole karne ale Kazimierczak mija się z piłką

36'

Na pozycji spalonej Paweł Golański

34'

Z około 35 metrów strzela Przemysław Kaźmierczak mocno ale nie celnie

32'

Rzut rożny dla Sląska - tym razem rozegrany krótko

30'

Śląsk Wrocław wyszedł z groźną kontrą ale Ćwielong minimalnie przenosi piłkę nad bramką Korony

29'

Edi Andradina z rzutu wolnego nie zrozumiał sie z Golańskim piłka opuszcza pole gry

27'

Pawelec ostro potraktował Korzyma, ale piłka karze grać dalej

26'

Mila w pole karnę ale do za mocne do piłki nie doszedł Diaz

23'

Ostrzeżenie sędziego Jarząbka dla Lisowskiego za ostre wejście

20'

Ćwielong celnie ale strzał za słaby aby mógł zaskoczyć Zbigniewa Małkowskiego

19'

Rzut rożny dla gospodarzy

17'

Dłużej przy piłkę aktualnie drużyna Śląska Wrocław ale brakuje sytuacji bramkowych

14'

Edi Andradina długi podaniem chciał otworzyć sytuację bramkową Niedzielanowi ale piłka w rękach Mariana Kelemena

11'

Na spalonym Tadziu Socha

9'

Madej wyszedł z kontrą Śląska ale niedokładnie podał do Diaza - mogło być groźnie

7'

Markiewicz wrzuca piłkę w pole karne Sląska ale górą obrońcy WKS-u

7'

W okolicy 30 metra Ćwielong fauluje Lisowskiego

4'

Aktualnie gra toczy sie przeważnie w środkowej części boiska - bez wskazania na przewagę jakiejkolwiek drużyny

2'

Niedzilean fauluje Pawelca . Fojut wznawa grę

17:16

Zaczyna zespół gospodarzy Mila do Diaza ... gramy

17:14

Oba zespoły na murawie Śląsk zagra w tradycyjnych zielonych stronach - Korona w swoich żółto czerwonych

17:10

Witam za kilka minut rozpocznie się ostatnie spotkanie w ramach 22 kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Korona Kielce Zapraszam wszystkich na relację LIVE z Wrocławia .....