Koniec spotkania. Jaga pewnie pokonuje okrojone Zagłębie.

110'

żółta kartka dla Kascelana.

110'

Essomba poszukał znowu długiego rogu w sytuacji sam na sam, ale znakomicie obronił Isailovic

110'

Debiut w Zagłębiu: Bartków za Błąda.

106'

Kascelan za Seratlicia.

105'

Ależ Abwo jest ambitny, biega za każdą piłką, naprawdę... pozytywny bohater dzisijeszego meczu.

101'

Bryła ukarany zółtą kartkąa za faul taktyczny.

100'

Essomba po długim rogu, ale dobrze interweniuje Isailovic.

97'

Essomba za dobrze grającego Kupisza

90'

Oficjalna wersja: spotkanie przedłużone zostało o 23 minuty!

77'

Nie mówię hop...ale chyba wracamy do gry, więc co...chyba 77 minuta i gramy dalej.

21:05

Oświetlenie wraca...powoli, ale wraca.

83'

Z informacji jakie krążą na trybunach wychodzi, że prądu nie ma w całym Lubinie.

82'

Najpierw kibice, później wykluczenia, teraz brak światło. Ja liczę na jakieś 20 doliczonych minut w tym meczu.

79'

Powoli oświetlenie wraca, Ciekawe czy uda się za pierwszym podejściem. ... W chwili pisania...światło ponownie zgasło!

77'

No i jeszcze na domiar złego zabrakło prądu na Dialog Arenie. Kabaret!!!

74'

I jeszcze Kijanskas w poprzeczkę. Nie widzę ratunku dla Zagłębia w tym meczu.

74'

Zagłębie samo stwarza sobie groźne sytuacje, teraz Błąd o mały włos nie pokonał Isailovica.

72'

Kocot wylatuje z boiska za faul na Kupiszu i drugą żółtą kartkę

70'

Jak na dłoni widać brak Dąbrowskiego. Jagiellolnia w najprostszy sposób mija teraz obrońców Zagłebia, czasami nawet obrońcy sami zagrywają do białostoczan.

68'

Bryła za Dinisa.

66'

Burkhardt za Frankowskiego.

65'

Seratlić przerywa podanie Reiny do Horvatha i wychodzi sam na sam z Isaloviciem. Oczywiście nie myli się i mamy 2:0.

63'

Isailovicx spokojnie interweniuje po wolnym wykonywanym przez Lato.

61'

Czerwona kartka dla Dąbrowksiego, za faul na wychodzącym na pozycję sam na sam Kupiszu.

58'

Skerla ukarany za faul na Błądzie.

55'

Kocot ukarany żółtą kartką za faul sprzed dwóch minut.

53'

Wracamy na boisku, a tu sporo niedokładności, z jednej jak i z drugiej strony.

52'

Teraz głośne "Zagłębie Lubin". Miejmy nadzieję, że to prawdziwy poczatkek drugiej połowy.

51'

I sytuacja ponownie ma miejsce,kolejny serpentyny lądują na boisku. Karygodne zachowanie kibiców.

50'

I mamy chyba kolejny konflikt na lini kibice Zagłębia - kibice Zagłębia!

50'

No to teraz dali popis lubinscy kibice! Rzucają co chwilę kolejne porcje serpentyn na boisko, przez co spotkanie zostało przerwane, Miejmy nadzieję, ze ta sytuacja zaraz przeminie.

46'

Druga połowa bez kibiców gospodarzy? Wszystko na wskazuje.

45'

Koniec pierwszej części meczu.

41'

Kijanskas po ziemi, do rogu, chyba najtrudniejsze uderzenie do obrony. I mamy jednobramkowe prowadzenie gości.

40'

Horvath chcąc wybić piłkę, trafił w nogi Seratlicia.

40'

Rzut karny dla Jagi!

38'

Dobry okres gry Zagłębia, najpierw o minimetry pomylił się traore, a później w sporym zamieszaniu Zagłębie wywalczyło rzut rożny.

37'

Za Wilczka Ekwueme.

35'

Zaraz gotowy do wejścia będzie Ekwueme. Czyżby Jan Urban tak szybko zdecydował się na zmianę?

29'

Zagłębie obronna ręką wyszło z opresji i teraz to oni budują atak.

28'

Jaga zamknęła teraz Zagłębie na swoim polu karnym.

25'

Trochę zamieszania wkradło się w szyki obronne lubinian. Najaktywniejszy z przodu w Jagiellonia jka narazie Kupisz.

21'

Kupisz zmienił tor lotu dośrodkowywanej piłki, ale znakomicie ustawiony był Isailović i wybronił to uderzenie.

18'

Kocot na głowę Traorę, niecelny strzał Traore, ale jest rożny.

16'

Znakomite dogranie Dąbrowskiego do Hanzela, ten jednak nie zdołał uderzyć w światło bramki ze słabszej, lewej nogi.

14'

Dośrodkowanie Kijanskasa przed siebie wybija Isailović, ale Kupisz chyba nie chciał wykorzystać tego prezentu.

11'

Nic z tego i kontra Jagi zakończona strzałem Seratlicia - niestety niecelnym.

10'

Jak na razie lepiej prezentuje się Zagłębia, częściej gości pod bramką Jaegiellonii, dotychczas bez groźniejszych sytuacji...choć teraz rzut wolny.

7'

Wilczek główką skierował piłkę wzdłuż linii bramkowej, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał dołożyć nogi.

4'

Zagłębie nie pozostaje dłużne, wysoko, presingiem. Zapowiada nam się ciekawe spotkanie. Widać, że oba zespoły myślą, tylko o zwycięstwie.

1'

Jagiellonia gra wysoko, stara się atakować zawodników z Lubina już na ich połowie. Agresywnie Frankowski i Seratlić.

1'

Zaczęli gospodarze.

19:08

Na tą chwilę dostrzegam około 100 kibiców Jagiellonii w sektorze gości.

18:53

W wyjściowym składzie białostoczan zabrakło miejsca dla Burkhardta - strzelca zwycięskiego gola w meczu z Arką.

18:49

Witam państwa z Lubina. Dziś Zagłębie Lubin podejmować będzie u siebie Jagiellonię Białystok. Mocno okrojony skład Zagłębia. Kontuzje, wykluczenia, zawieszenia. Jan Urban na pewno miał ogromny problem z doborem zawodników na pozycje w tym meczu.