Widzew ŁódźWidzew Łódź
0 : 0
Ruch ChorzówRuch Chorzów
93'

Koniec spotkania. Remis w meczu przyjaźni, nie tylko na trybunach, ale także na boisku. Grający z przewagą dwóch graczy Widzew nie zrobił krzywdy gościom.

92'

Jeszcze niemrawa próba ataku Widzewa. Nawet z przewagą dwóch graczy Widzew nie ma jednak pomysłu na bramkę.

91'

Żółta kartka dla Dzalamidze za próbę wymuszenia karnego.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Żółta kartka również dla Madery.

86'

Ruch gra w "9"! Druga żółta kartka dla Djokicia za faul. Wcześniej dostał kartkę za dyskusję po... czerwonej kartce Grzyba!

85'

Strzał Ostrowskiego z dystansu minimalnie minął słupek. Perdijić odetchnął z ulgą.

84'

Jeszcze próba wrzutki w pole karne Ruchu, ale piłka ląduje za linią końcową. Piłkarze grają z dużą niedokładnością.

82'

I zmiana w Ruchu. Abbott za Jankowskiego.

80'

Ostatnia zmiana w Widzewie. Ostrowski za Sernasa.

38'

Za dyskusję ukarany także Djokić.

76'

Janoszka ostro w pole karne do Jankowskiego, jednak niecelnie. Coś zaczyna się dziać.

75'

Uderzenie Brozia jednak niecelne. Ale próba była!

73'

Grzelczak znalazł się w dobrej okazji, jednak po rykoszecie obronił Perdijić.

70'

Na boisku prawdziwe piłkarskie szachy. Widzew ma przewagę, jednak zupełnie nie widać, że gra z przewagą jednego zawodnika.

68'

Grzelczak za Riskiego.

67'

Janoszka dobrze wybiegł zza pleców obrońców i z kilku metrów uderzył z pierwszej piłki na bramkę Mielcarza. Bardzo niecelnie. Widać nie chciał zrobić krzywdy.

63'

Sielankowa atmosfera na stadionie w Łodzi. Kibice chyba nawet nie bardzo zwracają już uwagę na to co dzieje się na boisku, bo tak na prawdę nie dzieje się tam praktycznie... nic ciekawego.

60'

Z boiska schodzi bezbarwny Komac, w jego miejsce Lisowski.

56'

Bardzo niecelne uderzenie Malinowskiego. Chyba naprawdę nikt nie chce tu nikomu zrobić krzywdy. Nawet Ben Radhia sam spowodował swoją kontuzję.

55'

A na trybunach pełna zgoda. Kibice gości z klatki wpuszczeni... do młyna Widzewa. To się nazywa przyjaźń.

54'

Czesław Michniewicz, który ogląda mecz w budynku klubowym na pewno żałuje, że nie może zmotywować swojego zespołu z linii bocznej boiska.

53'

Próby ataków Widzewa ciągle są rozbijane przez defensywę Ruchu. Jednym słowem - nuda.

50'

Teraz dobra akcja gospodarzy. Sernas odegrał w pole karne do Dzalamidze, ale dośrodkowanie wzdłuż bramki tego ostatniego przecięli obrońcy.

49'

Na razie bardzo spokojny początek drugiej połowy. Wygląda to na prawdziwy mecz przyjaźni nie tylko na trybunach. Widzew nie chce chyba zrobić krzywdy gościom.

46'

Piecha zmienia Zieńczul

46'

Ben Radhia, który w pierwszej połowie doznał urazu został już odwieziony do szpitala.

46'

Początek drugiej połowy.

47'

Jeszcze dobra szansa Sernasa. Niewykorzystana i przerwa.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Widzew jakby onieśmielony grą w przewadze wcale jej nie wykorzystuje.

40'

Czerwona kartka dla Grzyba wydaje się nie być zasłużona. Niemniej przed Ruchem trudne zadanie, wybronić rezultat w osłabieniu.

38'

Za dyskusję ukarany także Grodzkicki.

38'

Wojciech Grzyb próbuje wymusić rzut karny i dostaje drugą żółtą kartkę. Trochę na wyrost, ale Ruch gra w osłabieniu.

37'

Kartka dla Malinowskiego.

35'

I jest wymuszona zmiana w Widzewie. Zigajews za kontuzjowanego Ben Radhię.

32'

Ben Radhia szarżował prawą stroną, jednak zbyt długo holował piłkę i w efekcie ją stracił, przy okazji doznając urazu.

30'

Żółta kartka dla Grzyba za faul na Dudu.

28'

Kolejny rzut wolny dla Widzewa. Dobra, ostra wrzutka w pole karne z lewej strony, jednak Panka nie zdołał oddać groźnego strzału.

25'

Cały czas w ataku Widzew. Ruch na razie jednak daje radę się bronić.

23'

Po raz kolejny Widzewowi brakuje szczęścia. Po rzucie wolnym do prostopadłej piłki doskonale wyszedł Sernas, jednak sam na sam z Perdijiciem trafił prosto w niego. Tylko rzut rożny.

22'

Bez zagrożenia po wrzutce, W odpowiedzi kontra Ruchu, jednak Jankowski daje sobie odebrać piłkę.

20'

Riskii wywalczył rzut rożny dla Widzewa.

17'

Tradycyjnie w pole karne wrzucał Komac, jednak Widzew radzi sobie bez problemu z górną piłką.

16'

Rzut rożny dla Ruchu wywalczył Jankowski.

15'

Janoszka próbował wyjść do prostopadłego podana, ale piłkę zdołał wybić mu sprzed nosa Madera.

14'

Na trybunach atmosfera przyjaźni. A na boisku leżał opatrywany Djokić, który musi na chwilę opuścić boisko.

13'

Dzalamidze dobrze wrzucił piłkę w pole karne do Riskii, ale w ostatniej chwili na rzut rożny wybija piłkę wślizgiem Djokić.

12'

Próby ataków Ruchu nie przynoszą efektu. Jak na razie goście biją głową w szczelny łódzki mur.

9'

Panka dobrze wyłożył piłkę Ben Radhii przed pole karne, a ten uderzył ponad bramką. Groźna akcja Widzewa, który dobrze rozmontował obronę Ruchu.

7'

Ruch konstruuje atak pozycyjny, jednak radzą sobie obrońcy Widzewa.

5'

Ależ szansa Widzewa. Dzalamidze wyszedł świetnie do prostopadłego podania, jednak sam na sam z Perdijiciem uderzył obok długiego słupka.

3'

Pierwszy niecelny strzał na bramkę Widzewa. Od bramki Mielcarz.

2'

Początek spotkania spokojny. Piłka od bramki do bramki, bez zagrożenia z obu stron.