Wisła KrakówWisła Kraków
3 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Arbiter kończy mecz. Wisła pewnie wygrywa z GKS-em. Świetny mecz rozegrał Melikson. Krakowianie umacniają się na prowadzeniu w lidze. Po dzisiejszym zwycięstwie mają już 44 punkty i wyprzedzają o 9 drugą Jagiellonię, która gra jutro w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem. Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Ekstraklasa.net!

90'

Koniec spotkania.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

90'

Brud zmienia Meliksona. Kibice skandują nazwisko Izraelczyka.

88'

Kolejny rzut rożny dla Wisły. Garguła posyła piłkę w pole karne. Bełchatowianie wyjaśniają sytuację.

21:48

"Que sera, sera, Wisełka trzy punkty ma" - śpiewają kibice.

85'

Kuświk zmienia Żewłakowa.

85'

83'

Garguła, były zawodnik GKS-u, wchodzi za Jirsaka.

83'

Pareiko broni strzał Komołowa! W odpowiedzi Rios próbuje przelobować Sapelę. Nieskutecznie. Świetna akcja została zmarnowana.

80'

FATALNY BŁĄD SAPELI! Jirsak rozgrywa dwójkową akcję z Meliksonem. Zawodnik z Izraela dośrodkowuje, piłka wypada Sapeli z rąk, a w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie znalazł się Wilk.

78'

Małkowski na posterunku. Przeciął podanie do Kirma.

78'

Nikt nie zamyka dośrodkowania Paljicia.

21:38

Jeżeli GKS oglądał spotkanie Wisły z Koroną, to doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że może zdobyć chociaż jeden punkt. Tydzień temu krakowianie zremisowali w Kielcach, tracąc gola w doliczonym czasie gry.

75'

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

73'

Świetna interwencja Pareiki! Po rzucie rożnym wyłuskuje piłkę spod nóg Żewłakowa.

72'

Rios zastępuje kontuzjowanego Genkowa.

70'

Komołow zastępuje Cetnarskiego.

69'

Rzut wolny z bardzo ostrego kąta. Melikson wrzuca piłkę w pole karne, Lacić wybija.

21:30

Jeżeli krakowianie nie przegrają dzisiejszego spotkania, przedłużą passę nieprzegranych ligowych spotkań. Na razie notują 10 meczów bez porażki.

66'

Drzymont przerywa groźne podanie Cikosa do Genkowa.

65'

Melikson dośrodkowuje z rzutu rożnego. Bełchatowianie wyjaśniają sytuację. Od bramki Sapela.

61'

Za Jarmuża wchodzi Nowak.

61'

GKS NIE SKŁADA BRONI. Cetnarski dośrodkowuje z rzutu rożnego, a w polu karnym najsprytniejszy okazuje się Lacić.

21:21

Bełchatowianie po raz ostatni wygrali ligowe spotkanie z Wisłą w sezonie 2006/2007. Na Reymonta było 2:4 dla GKS-u.

58'

Kirm powinien podwyższyć. Otrzymał świetne prostopadłe podanie z głębi pola, wyprzedził obrońców, lecz strzelił niecelnie.

58'

55'

2:0 DLA WISŁY! Krakowianie świetnie rozpoczynają drugą połowę! Cwetan Genkow wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego.

53'

Melikson dośrodkowuje z prawej strony, ale nikt nie zamknął akcji. Piłka przelatuje tuż obok słupka.

51'

Sivakov zostaje sfaulowany przez Małkowskiego. Sędzia pokazuje żółtą kartkę.

50'

Wróbel brutalnie fauluje Meliksona i wylatuje z boiska.

48'

WISŁA OBEJMUJE PROWADZENIE! Jirsak podaje z rzutu wolnego do Meliksona, który strzela w środek bramki. Sapela przepuszcza piłkę między nogami.

47'

Melikson dośrodkowuje z rzutu rożnego. Obrońcy GKS-u niefortunnie wybijają piłkę, którą przejmuje Sivakov, lecz jego strzał został zablokowany.

46'

Piłkarze GKS Bełchatów rozpoczynają drugą część gry.

45'

Koniec pierwszej połowy. Po słabym początku piłkarze wyraźnie się rozkręcili i byliśmy świadkami całkiem niezłego widowiska.

45'

Świetnego dośrodkowanie Małkowskiego z lewego skrzydła nie wykorzystuje Marcin Żewłakow.

43'

Wilk po rzucie rożnym uderzył dobre 5 metrów nad poprzeczką.

43'

Wreszcie ożywił się Izraelczyk. Tym razem wrzucał niecelnie, ale wcześniej na skrzydle ładnie zwiódł rywala.

38'

Melikson w niezłej sytuacji nie trafił w światło bramki.

35'

Moment brzydszej gry w środku pola.

31'

Ależ pięknie zagrali Wiślacy! 5 podań z klepki po czymSiwakow był oko w oko z Sapelą 5 metrów od bramki, ale ten trafił wprost w golkipera!

30'

Jirsak zablokowany. Trwa ofensywa Białej Gwiazdy.

29'

Cikos dośrodkował, Drzymont zagrywa ręką w polu karnym, ale nie widzi tego arbiter!

27'

Centarski będąc około 20 metrów przed bramką zdecydował się na uderzenie. Było ono słabe i niecelne.

21'

Genkow bliski otwarcia wyniku spotkania! Długie podanie Jaliensa, błąd popełnia Lacić, Bułgar mija Sapele, ale w ostatniej chwili Drzymont wślizgiem wyłuskał futbolówkę spod nóg napastnika!

20'

Kirm prostopadle starał się zagrać do Genkowa, który nie opanował jednak piłki. Mogła być dobra okazja.

17'

W ostatnich minutach to Bełchatów uzyskał optyczną przewagę. Gra toczy się na połowie miejscowych.

13'

Wilk z dystansu - daleko od bramki.

12'

Gorąco było pod bramką Wisły. Najpierw Żewłakow dośrodkował, obrońcy wybili piłkę za pole karne, gdzie był jeden z bełchatowian. Jego uderzenie dość asekuracyjnie odbił Pareiko.

10'

Ładne dośrodkowanie Słoweńca, jednak żaden z jego kolegów nie starał się tego wykorzystać.

6'

Niesygnalizowany strzał Kirma z okolic narożnika boiska pewnie łapie Sapela.

5'

Pierwsze 5 minut minęło bez zagrożenia pod którąkolwiek z bramek.

2'

Na początku na boisku w Krakowie duży chaos, piłkarze umiejscowili się w środku pola i tam starają się wygrać walkę z rywalem.

1'

Mecz zaczynają gospodarze.

20:01

Obie ekipy wychodzą na płytę boiska, prowadzone przez trójkę sędziowską na czele z Marcinem Szulcem z Warszawy.

19:32

Na rezerwie w zespole Wisły zasiądą Jovanć, Garguła, Branco, Rios, Kowalski, Brud i Żurawski. W zespole gości natomiast rezerwowymi będą Budziłek, Nowak, Komolov, Kuśiwk, Tanewski, Bocian i Da Silva.