Koniec spotkania.

90'

Trzy minut doliczone. Na gole się nie zanosi.

88'

Wrzutka Hajrapetjana w pole karne, jednak piłka wybita przez obrońców. Chwilę później Ormianin uderzył z dystansu i po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

86'

Okres walki w środkowej strefie boiska. Gra nie toczy się w szybkim tempie.

83'

Zmianę dokonuje również Tomasz Kafarski, w miejsce Buval'a pojawi się Deleu.

82'

Wracający po kontuzji Michal Gasparik, wchodzi w miejsce kolejnego kontuzjowanego zawodnika - Grzegorza Bonina.

81'

Tym razem Bonin opuszcza boisko na noszach.

78'

Kolejna akcja Jeża, jednak nie ma z kim ją rozegrać.

76'

Przechwyt Hajrapetjana w środku pola, po czym podanie prostopadłe nie trafia do adresata.

74'

Zawodnik z numerem 20 Lewon Hajrapetjan jest wychowankiem HSV Hamburg.

74'

Hajrapetjan wybija piłkę wślizgiem po czym zostaje faulowany.

72'

Ormianin Levon Hajrapetjan zmienia Kamila Poźniaka.

70'

Dośrodkowanie Nowaka wyłapuje Stachowiak.

69'

Doskonałe dośrodkowanie Marciniaka trafia wprost na głowę Sikorskiego, który uderza piłkę obok bramki.

68'

W środku pola faulowany Lukjanovs.

67'

Po ponad godzinie gry wciąż utrzymuje się wynik bezbramkowy.

66'

Strzał Bonina z ostrego konta trafia w boczną siatkę.

64'

Robert Jeż próbował podcinką wrzucić piłkę w pole karne.

63'

Po raz kolejny Gdańszczanie grają na czas, co mogłoby oznaczać, że Tomaszowi Kafarskiem remis w tym spotkaniu wystarcza.

61'

Dawidowski zmienia Traore, który bardzo spokojnie opuszcza plac gry.

59'

Niecelne podania w środku pola z obu stron.

58'

Kolejny zawodnik leży na boisku. Tym razem jest to Mariusz Jop, były zawodnik Wisły Kraków.

58'

Po kilku minutach ataków Górnika, ofensywne akcje rozpoczęła Lechia.

57'

Jednak ostatecznie zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej traci piłkę.

56'

Rzut rożny krótko rozegrany przez Poźniaka i Traore.

55'

Po rzucie wolnym Poźniaka, Górnicy wybijają piłkę.

54'

Kamil Poźniak zamiast wykonać rzut wolny, wiąże sznurowadła co bardzo denerwuje kibiców zebranych w dniu dzisiejszym na Roosevelta.

54'

Fatalny błąd Przybylskiego, który naprawia błąd by ponownie tracić piłkę.

52'

Kolejne prostopadłe podanie Jeża marnuje Sikorski.

52'

W drugiej połowie atakuje wyłącznie Górnik.

52'

Wspaniałe uderzenie Roberta Jeża prosto w okienku bramki, jednak Paweł Kapsa wybija piłkę, po pięknej interwencji.

50'

Vucko wybija piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego.

49'

Prostopadłe podanie Roberta Jeża nie trafi do adresata.

49'

Faul w kole środkowym na Pawle Nowaku.

49'

Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie padną wreszcie bramki.

47'

Zmiennik w Górniku Zabrze oddał strzał z 18 metrów nad bramką.

46'

Widzimy, że w przerwie trener Zabrzan Adam Nawałka nakazał atakować od pierwszej minuty drugiej połowi.

45'

Agresywnie rozpoczął Górnik Zabrze.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

21:01

Zawodnicy wrócili na boisko.

20:58

Dzisiejsi rywale w przypadku remisu wraz z Legią Warszawa znajdą się na 3. miejscu mając 32 punkty.

20:56

W tym sezonie drużyny te spotkały się dwukrotnie i żaden mecz nie zakończył się podziałem punktów.

20:55

Tradycyjnie w przerwie meczu w Zabrzu sześcioro wylosowanych kibiców strzela rzuty karny rezerwowemu bramkarzowi Sławikowi.

20:51

Lekarz Górnika Zabrze - Zbigniew Kwiatkowski miał bardzo pracowitą pierwszą połowę.

20:49

Bardzo wyrównana pierwsza połowa. Mimo braku bramek mecz całkiem interesujący.

20:48

W przerwie meczu ponownie wystąpi orkiestra dęta.

47'

Paweł Gil kończy pierwszą połowę.

46'

Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

45'

Strzał Jeża z 2 metrów trafia prosto w Pawła Kapsę.

45'

Błąd Bembena naprawia Mariusz Jop wybiciem piłki.

45'

Wydawało się że Bemben dośrodkowywał zbyt mocno, jednak do strzału doszedł Marciniak, którego zablokowali obrońcy Lechii.

43'

Już druga zmiana w pierwszej połowie Adama Nawałki, z powodu kontuzji schodzi Banaś, w jego miejsce pojawia się 23-letni Adam Danch.

41'

Adam Banaś schodzi z boiska kontuzjowany.

40'

II rzut rożny Poźniaka, który czeka z wykonaniem. Na boisku leży kapitan, Adam Banaś.

40'

Dośrodkowane Traore z prawej strony zablokowane.

39'

Za 5 minut zakończy się regulaminowy czas pierwszej połowy.

39'

Lukjanovs leży na boisku. Sędzia nie dopatruje się faulu, mimo to Michael Bemben wybija piłkę zgodnie z zasadą fair play.

38'

Piłka po rzucie rożnym w wykonaniu Kamila Poźniaka leci ponad polem karnym i przyjmuje ją zawodnik Górnika.

36'

Lukjanovs wdarł się w pole karne, lecz jego podanie zablokowane przez Jopa.

36'

Bemben podaje z prawego skrzydła do Marciniaka, który strzela obok bramki Pawła Kapsy.

34'

Gabriel Nowak, który pojawił się kilka minut temu jest wychowankiem Energetyka ROW Rybnik, drużyny której kibice przyjaźnią się z kibicami Górnika Zabrze.

33'

Bedi Buval oraz Adam Stachowiak zderzyli się przed polem karnym, Francuz dopiero podniósł się i z boku boiska jeszcze konsultuje się z lekarzami.

31'

Prawdopodobnie z powodu kontuzji z boiska już w pierwszej połowie schodzi Zahorski. W jego miejsce pojawia się Gabriel Nowak.

29'

Strzał Sikorskiego nad bramką.

28'

Strzał Jeża z dystansu minimalnie obok bramki.

28'

Jest to 28 spotkanie między tymi drużynami.

26'

W środku boiska Jop fauluje Kamila Poźniak, byłego zawodnika Bełchatowa.

26'

Po groźnej akcji Buvala i Traore obrońcy Górnika wybijają piłkę.

25'

Poźniak prostopadle do Nowaka, którego dośrodkowanie mija pole karne.

24'

W ofensywie Buval fauluje Adama Banasia.

22'

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Robert Jeż.

20'

Samotny rajd Sikorskiego, jednak nie dobiegł do piłki, którą wygarnął bramkarz Lechii.

18'

Do tej pory lepiej spisuje się Górnik Zabrze.

17'

Strzały Jopa, a następnie Banasia zablokowane z odległości kilku metrów.

17'

Groźna akcja Zabrzan, dośrodkowywał Bonin, ponownie od rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

16'

Dośrodkowanie zawodników Lechii wybił Adam Banaś.

15'

Podanie z autu Bembena nie trafia do Bonina.

14'

Strzał zawodników Górnika trafia w poprzeczkę.

13'

Dośrodkowywał Bemben, jednka piłka nie trafiła do partnera, od rzutu rożnego Magiera.

12'

Mocny strzał z dystansu Pawła Nowaka, jednak broni Stachowiak.

11'

Doping na trybunach nie ustaje.

10'

Spalony Daniela Sikorskiego.

8'

Długa piłka w stronę Zahorskiego, jednak nie trafia do adresata.

8'

Jeż faulował Nowaka.

5'

Z 20 metrów strzelał Andruskevicius, jednak nad bramką.

4'

Dośrodkowanie Bembena z prawej strony zablokowane.

3'

Złe wybicie Pawła Kapsy. Przy piłce Zabrzanie.

2'

Strzał w wykonaniu Magiery ląduje w rekach bramkarza Lechii.

1'

Od rzutu wolnego Górnicy.

1'

Sędzia spotkania rozpoczął mecz!

19:59

Jak zawsze wspaniała atmosfera na trybunach w Zabrzu. Stadion wypełniony.

19:59

Zawodnicy już wyszli na boisko.

19:51

Orkiestra dęta zagrzewa w dniu dzisiejszym kibiców przed pojedynkiem 4. drużyny z 5.

19:50

Natomiast w drużynie gości na ławce rezerwowych znajdują się Małkowski - Airapetian, Deleu, Dawidowski, Janicki, Popielarz, Bajić.

19:49

Po kontuzji wracają Słowak Michal Gasparik oraz Mariusz Przybylski.

19:44

Na ławce rezerwowych Górnika zasiądą dzisiaj Sławik - Gierczak, Wodecki, Przybylski, Danch, G. Nowak, Gasparik.

19:40

Witamy ze stadionu przy ulicy Roosevelta w Zabrzu gdzie miejscowy Górnik podejmie Lechię Gdańsk.