Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
2 : 1
Inter MediolanInter Mediolan
22:38

W drugiej połowie poza golem Motty Inter nie zagroził specjalnie bramce Neuera, gospodarze kontrolowali mecz i gol Hoewedesa był niejako kropką nad i. Dziękujemy za wspólne śledzenie meczu i zapraszamy na następne transmisje live!

91'

Koniec! Schalke znów lepsze od Interu i to podopieczni Ralfa Rangnicka są w półfinale!!!

90'

Sędzia dolicza 1 minutę.

90'

Akcja prawą stroną Papadopoulosa i faul Ranocchi, który zostaje ukarany żółtą kartką.

88'

Faul Schmitza na Maiconie i żółta kartka dla Schmitza.

87'

Strzał Pandeva zza pola karnego bez trudu broni Neuer.

86'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, Schmitz za Jurado.

85'

Faul Motty na Draxlerze, rzut wolny dla Schalke.

81'

GOOOLLL!!!!!!Hoewedes wychodzi sam na sam po kapitalnym zagraniu Raula i płaskim strzałem po ziemi nie daje szans Cesarowi!!!!

80'

Zmiana w Interze, Sneijdera zastępuje Coutinho.

79'

Kolejny rzut rożny dla Interu, ale Matip wybija daleko piłkę.

78'

Kolejna zmiana w Schalke, Charisteas za Edu.

75'

Groźny strzał z wolnego Sneijdera, minimalnie koło prawego słupka.

74'

Eto'o faulowany około 30 metrów przed bramką Neuera.Rzut wolny dla Interu.

73'

Draxler za Baumjohanna.

70'

Inter uzyskuje optyczną przewagę, ale bez zagrożenia bramki Neuera.

68'

Milito strzela,z linii pola karnego, ale wysoko nad bramką

66'

Papadopoulos po dośrodkowaniu z rzutu rożnego atakuje wślizgiem Cesara i otrzymuje żółtą kartkę.

66'

Edu dośrodkowuje z prawej strony i Maicon wybija piłkę na rzut rożny.

65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Baumjohanna i Matip strzela tuż nad bramką.

65'

Jurado w polu karnym, ale Lucio na rzut rożny wybija piłkę.

62'

Eto'o strzela głową nad bramką.

61'

Hoewedes z bliska trafia do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale spalony.

59'

Taktyczny faul w środku pola Motty na Jurado i Motta ukarany żółtą kartką.

59'

Dośrodkowanie Baumjohanna z prawej strony wprost na głowę Papadopoulosa, ale ten strzela nad bramką.

56'

Milito próbował przedrzeć się w pole karne, ale sytuację wyjaśnia Hoewedes.

56'

Akcja Baumjohanna, próa dośrodkowania w pole karne, ale Cesar łapie piłę.

54'

Inter próbuje iść za ciosem ,ale jak na razie obrona Schalke gra pewnie.

49'

GOOOl!!!!!Lucio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zgrywa do Motty, a ten z bliska głową pokonuje Neuera!

48'

Strzał Sneijdera z wolnego, ale bez zagrożenia bramki Neuera.

45'

W przerwie pierwsza zmiana: Pandev za Stankovicia.

45'

Zaczynamy drugie 45 minut!

21:35

Za nami pierwsza połowa, Inter z czasem przejmował inicjatywę, ale poza strzałem Stankovicia nie zagroził poważnie bramce Neuera. Gdy wydawało się, w pierwszej połowie nic się już nie wydarzy, to świetne podanie Jurado do Raula i hiszpański supersnajper pokonał bramkarza Interu. Teraz goście nie mają już nic do stracenia, muszą postawić wszystko na jedną kartę. Tak więc emocji w drugiej połowie nie powinno zabraknąć, zapraszamy po przerwie!

46'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie, czas na przerwę.

46'

GOOOOOL!!!!Akcja Jurado i prostopadłe podanie do Raula, który będąc sam na sam mija Cesara i spokojnie strzela do pustej bramki!!!!!!!

42'

Faul na Sneijderze, żółta kartka dla Raula.

42'

Strzał Eto'o tuż zza pola karnego, jednak obrońcy Schalke blokują piłkę.

39'

Znów rzut wolny dla Interu, tym razem około 30 metrów od bramki, zagranie do Maicona na prawe skrzydło, jednak Brazylijczyk uderza bardzo niecelnie.

38'

Dośrodkowanie Stankovicia w pole karne, jednak Neuer łapie piłkę.

36'

Kąśliwe uderzenie z około 20 metrów Stankovicia, ale świetna parada Neuera.

36'

Inter próbuje przejąć inicjatywę i atakować, jednak nie potrafi zbliżyć się z piłką bliżej bramki Neuera.

34'

Rzut wolny dla Interu z około 40 metrów na wprost bramki Neuera, strzał Sneijdera trafia w mur, a dobitka Nagatomo nad bramką.

33'

Hoewedes blokuje strzał Milito z prawej strony boiska.

31'

Raul uderzony przez Lucio w środkowej strefie boiska, Lucio dostaje kartkę jednak za dyskusje z arbitrem.

29'

Rajd Jurado, który minął na linii pola karnego 2 obrońców, ale znów Lucio wyjaśnia sytuację.

28'

Tym razem rzut wolny dla Schalke, Jurado dośrodkowuje w pole karne, ale Lucio wybija piłkę.

27'

Wrzutka Sneijdera w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

26'

Akcja prawą strona Baumjohanna, ale gracz Schalke szybko traci piłkę.

24'

Metzelder fauluje Milito i rzut wolny dla Interu z około 40 metrów.

23'

Kolejny rzut rożny dla Interu, tym razem z prawej strony.

22'

Błąd Uchidy na lewej stronie i piłkę dośrodkowuje Eto,o, kolejny rzut rożny dla Interu.

20'

Strzał Edu z rzutu wolnego wprost w mur.

19'

Papadopoulos faulowany tuż przed polem karnym, rzut wolny dla Schalke.

18'

Raul na pełnej szybkości wpada w pole karne, ale zagubił się w dryblingu i obrońcy wybili piłkę.

17'

Dośrodkowanie Jurado i strzał głową Raula, ale piłkę pewnie łapie Cesar.

16'

Gra jak na razie toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

13'

Kolejna próba z dystansy Sneijdera, ale tym razem piłka przechodzi obok prawego słupka.

12'

Zakotłowało się w polu karnym Schalke, jednak obrońcy wybijają piłkę.

11'

Strzał Motty po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale wysoko nad bramką.

11'

Pierwszy korner dla Interu.

10'

Dośrodkowanie z prawej strony Maicona, ale piłka ląduje nad bramką Neuera.

7'

Raul źle przyjmuje piłkę w polu karnym, sytuacje wyjaśniają obrońcy Interu

4'

Atak pozycyjny Interu, strzał Sneidera zza pola karnego, ale wprost w środek bramki.

2'

Pierwszy rzut rożny dla Schalke po akcji Jurado.

2'

Atak pozycyjny Schalke, ale piłkę sprzed pola karnego wybija Lucio

1'

Damir Skomina rozpoczyna spotkanie!

20:42

Piłkarze wychodzą już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

20:36

Gracze Interu stają przed nie lada wyzwaniem: jak wygrać 4 bramkami i awansować do półfinału? Zarówno trener Leonardo jak i piłkarze wierzą w taki scenariusz. A jak będzie? Już za moment się przekonamy!

20:31

Zapraszamy do śledzenia transmisji LIVE z rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen a Interem Mediolan. Zapowiada się ciekawe i interesujące widowisko!