KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 0
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
19:59

To nie był dobry mecz - tak krótko można podsumować zawody w Ostrowcu. Mecz potwierdził, że ostatnie porażki zespołów z faworytami nie były dziełem przypadku. Forma jest po prostu słaba.

92'

A tymczasem sędzia Rafał Greń kończy zawody. I całe szczęście.

91'

Jest i druga kartka. Tym razem ukarany Michał Stachurski

90'

Pierwsza kartka w tym meczu dla Ricardinho za niesportowe zachowanie.

89'

Drugi nieuznany przez sędziego gol dla KSZO! Wszystko zaczęło się od strzału Trzeciakiewicza, później dobiłaj Nawrocik i strzelił gola. Napastnik gospodarzy był jednak według arbitra na pozycji spalonej.

85'

Tym razem Prusak musiał już interweniować po celnym strzale Bzdęgi.

84'

Z dużą dozą fantazji uderzał teraz Wolański, ale jego lob mija bramkę Prusaka.

76'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Mąka wchodzi za Gevorgyana.

72'

Kolejny rzut wolny dla gości i kolejny strzał broni Dymanowski. Uderzał Mariusz Zasada

70'

Miloseskiego, który przed chwilą strzelał, zmienia Adrian Paluchowski.

69'

Celny strzał Miloseskiego z dużej odległości z rzutu wolnego.

67'

Nawrocik zmienia Kanarskiego w KSZO

58'

Gol... nie, sędzia jednak go nie uznał. Po strzale Karda, lot piłki zmienił Bzdęga, który był na pozycji spalonej. Piłka wpadła do siatki, ale sędzia gola nie uznał.

49'

Z dużym trudem Prusak wybija piłkę za boisko po strzale Krystiana Kanarskiego.

47'

Efektowny strzał Ricardinho, ale jednak niecelny.

46'

Za Cieciurę wchodzi Michał Stachurski.

46'

Zaczynamy drugą połowę. jest zmiana.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez goli i bez wielkich emocji w Ostrowcu. Odrobinę lepsi piłkarze gości.

45'

Bzdęga dośrodkował w pole karne, a strzelał Vahan Gevorgyan. Mało brakło.

40'

Dymanowski broni uderzenie Mariusza Zasady z rzutu wolnego.

32'

Bardzo groźnie pod bramką gospodarzy. Pierwszy strzał Tomasza Nowaka był zablokowany, a dobitkę wybronił Dymanowski. Mogło być 1:0.

26'

Bardzo groźny strzał Pawła Kaczmarka. Niecelny, ale tym razem zabrakło naprawdę niewiele.

23'

Niecelny strzał Tomasza Bzdęgi.

22'

Kolejna próba Bartoszewicza, strzał znów niecelny.

20'

Kolejny stały fragment gry wykonywał Cieciura. W polu karnym do piłki dopadł Radosław Kardas. Strzelił, ale niecelnie. Było dość groźnie.

19'

Pierwsza od kilku minut akcja piłkarzy gości. Zakończył ją strzał Radosława Bartoszewicza, ale niestety bardzo niecelny.

13'

Dośrodkowanie Cieciury z rzutu rożnego pada łupem Prusaka.

8'

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Uderzał Piotr Nowosielski.

5'

Spokojny początek meczu w Ostrowcu. Inicjatywę próbuje przejąć zespół Mirosława Jabłońskiego.

1'

Zaczynamy mecz. Pierwszy gwizdek sędziego Rafała Grenia.

18:01

W Ostrowcu są kibice gości, którzy tradycyjnie wywiesili flagę “W Łęcznej jest tylko Górnik”.

18:00

Oba zespoły są już na boisku. Przed meczem będzie jeszcze minuta ciszy ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej.