Podział punktów w Szczecinie, który nikogo nie zadowala. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

Kolejną okazję zmarnowali goście. Smektała bardzo źle trafia w futbolówkę.

Petasz z daleka uderza z wolnego ale dobrze Szmatuła

88'

Kolejna kartka

87'

Coraz bliżej do końca meczu-czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

83'

Walka, walka, walka - to cechuje ten pojedynek

81'

Maycon przeskakuje nad Fabiniakiem po podaniu Krzyckiego

81'

Za faul na Smektale

80'

W tej chwili spotkanie wygląda tak, że akcje toczą się w odległości około 30,40. metrów od bramek. Środek boiska jest wolny.

77'

76'

Po szybkim początku drugiej połowy mamy chwilowy przestój w grze.

75'

Ostatnia zmiana w tym meczu

74'

Ostatnia zmiana

73'

Kartka

72'

Pogoń zamknięta na swojej połowie i liczy na kontry

69'

Urban dwukrotnie wrzuca piłkę w pole karne ale walkę w powietrzu wygrywa Fabiniak. Piast za grę w drugiej połowie zasłużył na bramkę.

68'

Kolejny róg po dośrodkowaniu Urbana

68'

Bardzo bliski szczęścia Iwan po centrze Urbana

68'

2 zmiana

67'

Za odpychanie Iwana

65'

2 zmiana

65'

Hrymowicz ratuje Pogoń !!!! Maycon sam na sam z bramkarzem, mija go ale nie trafia do siatki!!

62'

Bardzo dobre spotkanie oglądamy w Szczecinie!

59'

Ale się dzieje! Ogromne zamieszanie na polu karnym Piasta kilka strzałów zablokowanych w końcu obrońcy wybijają piłkę

59'

Oj błąd Fabiniaka i Biskup bliski trafienia do siatki. Jednak pomocnik z Gliwic miał za mało miejsca.

57'

Dobre dośrodkowanie Japończyka w barwach Pogoni ale dobrze radzi sobie bramkarz z Gliwic

56'

Krzycki świetnie poradził sobie z Ławą

54'

Tym razem Maycon na spalonym

51'

Po akcji Maycona rzut rożny

50'

Klatt ograł dwóch piłkarzy ale Sielewskiemu nie dał rady!

49'

A Marcin Brosz samotnie na trybunach ogląda spotkanie

49'

Pierwsza kartka w meczu

48'

Urban pada w polu karnym ale gwizdek sędziego milczy

48'

Dwie okazje Piasta na samym początku drugiej połowy.

46'

Brzydki faul na Biskupie.

46'

Zmiana w przerwie

46'

gramy

21:19

Już za moment początek drugiej części. W pierwszej goście wykazali 50% skuteczność. Na dwie okazje, jedną wykorzystali

45'

Po ciekawych 45. minutach w Szczecinie remis. Zapraszam za 15. minut

45'

Czyściutko Lewczuk wybija piłkę Frączczakowi

45'

Fabiniak łapie piłkę na linii 16. metrów - blisko był Maycon

44'

Robert Mandrysz przed wyborną szansą na gola ale nie trafia w bramkę

42'

Ostatnie minuty to akcje pod oboma polami karnymi ale bez strzałów.

41'

Frączczak potężnie z 16. metrów po interwencji bramkarza poza polem karnym ale tak mocno tak samo niecelnie

39'

Iwan wraca na boisko

37'

Iwan zwija się z bólu na murawie. Mamy przerwę.

37'

Znów Frączczak uderza z 16. metrów ale tym razem niecelnie.

34'

Lewczuk ratuje swoją drużynę wybijając piłkśe spod nóg piłkarza ze Szczecina

32'

Wymuszona zmiana u gospodarzy

32'

Dymkowski po zderzeniu z Biskupem poza boiskiem. Prawdopodobnie nie wróci na boisko już.

29'

Fenomenalnie broni Fabiniak!!!!!!!!!! Sielewski z 3. metrów uderzył głową ale trafił w nogę bramkarza!!

29'

To Pogoń prowadzi grę natomiast Piast schowany na swojej połowie czyha na kontry. Jedna z nich zakończyła się powodzeniem.

26'

Zamieszanie po wrzutce z auta w polu karnym Piasta ale bez konsekwencji

26'

Piast po bramce stara się uspokoić grę. Pogoń jednak nie pozostaje dłużna. Mamy w Szczecinie ciekawe spotkanie!

23'

Ława uderza z dystansu ale trafia w środek bramki. Szmatuła spokojnie złapał to uderzenie.

21'

Ława zbyt agresywnie atakowany przez Lewczuka

20'

Mamy wyrównanie!! Po błędzie obrońców Brazylijczyk ucisza stadion. Asysta Urbana!

17'

Ależ pięknie strzela Matuszczyk! Niewiele brakowało!!

15'

Odważę się postawić taką tezę, że jeżeli drużyna do Gliwic nie wróci 3. punkty to powinien to być ostatni mecz duetu Brosz-Dudek w Gliwicach. W tej drużynie coś trzeba zmienić!

11'

Ależ kapitalnie wykorzystuje piękne dośrodkowanie Majkowskiego Adrian Frączczak.

8'

Maycon próbuje dostać się pod bramkę Pogoni ale Mandrysz go zatrzymuje

7'

Znów Frączczak ale znów pewnie Szmatuła

6'

Niebezpieczne zabawy Buryana we własnym polu karnym

5'

Bardzo źle wykonują ten rzut wolny gospodarze.Szałek uderza niecelnie.

5'

Akahoshi faulowany na wysokości pola karnego gości.

3'

32. metry od bramki z wolnego strzela Urban ale trafia w gąszcz nóg. Piast ma przewagę.

2'

Pierwsza groźna akcja Pogoni. Dośrodkowuje celnie Frączczak i piłkę łapie bramkarz w odpowiedzi kontra i pierwszy rzut rożny

1'

Gramy

20:16

Tradycyjna w tej kolejce minuta ciszy

20:15

Piłkarze na boisku - zaraz zaczynamy

20:12

W Gliwicach zostali Sławomir Szary, Michał Chałbiński i Mariusz Zganiacz. Pierwsza dwójka nie przyjechała do Szczecina decyzją trenerów. „Zgani” pauzuje za kartki.

20:07

Poznaliśmy składy obu zespołów. Wśród gości w pierwszej jedenastce znów Smektała, który w poprzednim meczu wypadł fatalnie. Do składu wraca Lewczuk i Biskup. W pierwszej "11" Maycon i Iwan.

17:43

W ostatnim tygodniu doszło do poważnych rozmów w klubie po których wydano oświadczenie, że sztab trenerski dalej cieszy się zaufaniem prezesów. Pytanie, jak długo taka sytuacja będzie miała miejsce?

17:23

Do podstawowego składu powróci zapewne Jakub Biskup, który najlepiej prezentował się w ostatnich spotkaniach a także był bardzo skuteczny.

17:20

Sezon 2003/04, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:1 Sezon 2003/04, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 5:0 Sezon 2009/10, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0 (1/16 Pucharu Polski) Sezon 2010/11, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0

Bilans ostatnich spotkań między zainteresowanymi drużynami. Jak widać na własnym stadionie Pogoń wyśmienicie sobie radziła z przeciwnikiem. A w Gliwicach także nie było źle. Jak będzie wieczorem?

17:15

Na pewno jesteśmy podłamani tym, co się ostatnio dzieje w klubie, a nasze wyniki na pewno nie napawają optymizmem. Aczkolwiek udaliśmy się na daleką podróż do Szczecina po to, aby wreszcie przełamać tą niemoc i wygrać mecz-powiedział Bartosz Iwan przed spotkaniem

17:03

Już za 3 godziny początek arcyważnego spotkania dla gości. Jeżeli Piast chce się liczyć jeszcze w walce o awans musi wygrać i liczyć na to, że w szlagierowym meczu w niedzielę nie padnie remis.Pogoń natomiast także nie pewna jeszcze utrzymania łatwo się nie podda.Emocje w Szczecinie gwarantowane!