Wprowadzony na boisko Pawe Buśkiewicz wykorzystuje dośrodkowanie z boku boiska i głową pokonuje Marka Kozioła.

Zapaśnik za Bazlera.

65'

Koziara za Robaszka.

61'

Fatalny błąd w obronie popełnia Dziewicki. Wykorzystuje to Pavel Eismann, który kładzie bramkarza i strzela do pustej bramki. Sandecja prowadzi 2:0.

60'

Żółta kartka dla Gawęckiego.

49'

Żółta kartka dla Robaszka.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Jedna minuta doliczona.

44'

Znowu w natarciu Sandecja, gospodarze zepchnięci do obrony.

41'

Dadacz przerwał groźną konktrę Sandecji.

40'

Dolcan otrząsnął się po stracie bramki i próbuje odrabiać straty. Coraz groźniej pod bramką Sandecji.

33'

Borovicanin zagrał do Kukola na prawą stronę, a ten pięknym zwodem minął obrońcę i z boku pola karnego uderzył celnie po długim słupki. Rozpaczliwa interwencja Misztala nic nie pomogła.

25'

Żółta kartka dla Dadacza za faul.

15'

Pierwszy kwadrans dosyć żywy, na boisko sporo się dzieje. Przeważają goście, ale Dolcan również próbuje strzałów z dystansu.

2'

Przed spotkaniem doszło do starć z ochroną kibiców Polonii Warszawa, którzy przyszli dopingować Sandecję.

1'

Początek spotkania.

14:46

W zespole gości trzy zmiany w porównaniu z poprzednim meczem. Na boisku pojawią się Tomasz Midzierski, Marcin Woźniak i Wojciech Trochim, zabraknie natomiast Marcina Makucha, Damiana Zboźnia i Rafała Berlińskiego, którzy pauzują za kartki.

14:40

Znamy już składy obu zespołów. Zestawienie gospodarzy dosyć znacząco różni się od wyjściowej jedenastki z ostatniego, przegranego spotkania z Pogonią. Grzegorz Piesio pauzuje za kartki, ale poza nim zabrakło w składzie Łukasza Wróbka, Mariusza Unierzyńskiego, Daniela Chylaszka i Pawła Buśkiewicza. Wystąpi natomiast piątka zawodników, która tydzień temu nie zagrała nawet minuty, a więc Piotr Dziewicki, Dariusz Dadacz, Marcin Hirsz, Marcin Korkuć i Tomasz Chałas.

14:32

Witamy w relacji ze spotkania Dolcanu Ząbki z Sandecją Nowy Sącz. W zespole gospodarzy po ostatniej porażce doszło do zmiany trenera. Roberta Moskala zastąpił Robert Podoliński, dla którego dzisiejsze spotkanie będzie debiutem w roli szkoleniowca Dolcanu. Sandecja do Ząbek przyjechała natomiast w świetnych nastrojach, po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Kolejarzem Stróże.