Koniec meczu. Zawisza remisuje po żenującej grze w drugiej połowie.

Nowosielski uderza broni Zapała.

93'

Nowosielski ukarany żółtą kartką.

89'

6 minut dolicza arbiter.

86'

Kot za Tabaczyńskiego.

86'

Jankowski ukarany żółtą kartkę za... walkę o pozycje.

82'

Goście robią wszystko by urwać cenne sekundy.

81'

Ładny strzał Galdino z około 30 metrów. Miał problemy golkiper gości!

79'

Młody Jakub Bojas pojawia się na placu gry. Zastępuje Okińczyca.

76'

Okińczyc był bliski zdobycia... gola samobójczego. Na szczęście dla gospodarzy jego kiks naprawił Zapała.

73'

Stefańczyk wykonywał rzut rożny, futbolówkę zbił Warczachowski, ale nie stworzyło to groźnej sytuacji.

69'

Dobra akcja Imeha zakończona groźnym strzałem - z najwyższym trudem Feć!

68'

...druga - Imeh za Ślifirczyka.

67'

Podwójna zmiana w ekipie Zawiszy. Pierwsza - Klofik za Maziarza.

65'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Mariusz Kapłon melduje się na placu gry.

62'

W polu bramkowym Feć został sfaulowany przez Jankowskiego. Gospodarze zadziwiają negatywną metamorfozą w drugiej połowie.

59'

Strzelec bramki dla miejscowych zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki. Przez to jego zespół stracił dobrą szansę.

56'

Efektem przewagi Ruchu jest bramka! Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa Juszczak!

54'

Zawisza cofnął się na własną połowę. Inicjatywę przejęli goście.

52'

Bobiński dośrodkowywał pod bramkę Zapały z rzutu wolnego. Było groźnie.

51'

Okińczyc znów próbował swych sił. Po uderzeniu z około 18. metrów piłka minęła słupek o około metr.

47'

Goście po przerwie postanowili zaatakować. Oddali już dwa strzały - pierwszy zablokowany, drugi niecelny.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Kiliński pojawia się na placu gry.

17:00

Na dzisiejszym pojedynku zjawiło się 1795 kibiców.

45'

Na koniec pierwszej połowy rzut wolny miał Zawisza. Nie rozegrał go dobrze i tym samym schodzi na przerwę z pełni zasłużonym prowadzeniem 1:0.

42'

Wasikowski w stylu graczy rugby...

39'

Cieślak również otrzymał żółty kartonik za takie samo przewinienie jak Brazylijczyk.

38'

Błąd Warczachowskiego w porę naprawił sam winowajca. W dobrej sytuacji mógł być Juszczak.

36'

Galdino otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny.

34'

Wasikowski po koźle z dystansu - spokojnie Feć.

31'

GOOOOOOOOOL! Ślifirczyk wystawia piłkę do Okińczyca, a ten strzałem po rykoszecie pokonuje bramkarza gości ! 1:0!

28'

'Oki' zbyt anemicznie by zaskoczyć Fecia.

27'

Damrat z dystansu i z wielkimi kłopotami Zapała! Bramkarz 'Wojskowych' Przepuścił piłkę pod brzuchem , ta jednak wyszła na korner. Po nim nie oglądaliśmy groźnej sytuacji.

22'

Tym razem bardzo bliski był Okińczyc! Z rzutu rożnego prawy obrońca Zawiszy,a napastnik nabiegający na piłkę niewiele się pomylił.

20'

Kapitalne uderzenie Stefańczyka z wolnego z okolo 25. metrów! Pilka trafia w poprzeczkę!

18'

Ładnie rozegrali korner niebiesko - czarni - akcje jednak zakończył fatalny kiks Jankowskiego.

16'

Kontuzjowany Drąg musiał upuścić boisko. Za niego wchodzi Sobota.

15'

Strzał Buchały - słabiutki. Pierwszy kwadrans toczy się pod dyktando miejscowych.

12'

Ślifirczyk ukarany żółtą kartką za zagranie łokciem w nos przeciwnika.

11'

Okińczyc zagrał w pole karne do Maziarza, który strzelił obok bramki.

9'

Dośrodkowanie Stefańczyka i strzał Ślifirczyka intuicyjnie broni Feć!

8'

Ładnie z pierwszej piłki zagrali miejscowi. Akcja zakończyła się potężnym, niestety niecelnym uderzeniem Pawła Tabaczyńskiego.

5'

Po rzucie rożnym obrońcom urwał się Buchała, jednak główkował bardzo niedokładnie. Od bramki Zapała.

2'

Pierwszy strzał w tym spotkaniu - z większej odległości swych sił próbował Ślifirczyk, ale jego uderzenie powędrowało daleko od bramki.

1'

Kibice gospodarzy przygotowali piękną oprawę poświęconą Janowi Pawłowi II.

1'

Mecz zaczynają piłkarze gospodarzy.

16:02

Futboliści są już na placu gry.

15:58

Obie drużyny za moment pojawią się na boisko. Mecz rozpocznie się z pięciominutowym opóźnieniem ze względu na transmisję telewizyjną.

15:52

Remigiusz Lewandowski (Poznań) będzie arbitrem głównym tego spotkania. Sędzia ten prowadził jeden mecz Ruchu (wyjazdowe zwycięstwo 3:2 z Czarnymi Żagań) i żadnego Zawiszy. Co ciekawe z 5 spotkań sędziowanych w tym sezonie w drugiej lidze grupie zachodniej przez pana Lewandowskiego ani jednego nie wygrali gospodarze.

15:48

Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Na trybuny nie przybyło dziś zbyt dużo kibiców.

15:45

Ruch Zdzieszowice ma na swoim koncie serię 5. kolejnych meczów bez zwycięstwa na wyjeździe (trzy remisy, dwie porażki).

15:42

Marcin Feć jest piłkarzem, który w tym sezonie drugiej ligi rozegrał w barwach Ruchu wszystkie spotkania od pierwszej do 90. minuty. Ani w reszcie zespołu Ruchu, ani w całym zespole Zawiszy nie ma drugiego zawodnika o takiej statystyce

15:39

Cezary Stefańczyk zaliczy dziś swoje 50 spotkanie w barwach niebiesko – czarnych w II lidze.

15:38

Rezerwowi gości: Mika, Góra, Bodzioch, Sobota, Kapłon, Bukowiec, Kliński.

15:36

W pierwszym składzie gospodarzy zagra jednak Zapała, a nie Skowroński. Po za nim na ławce zasiądą: Kot, Imeh, Juszkiewicz, Thiakane, Klofik i Bojas