6 : 1
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1. połowa3 : 1
93'

Koniec meczu! Pogrom na Bułgarskiej. Warta wygrywa z KSZO aż 6:1, choć mecz zaczął się od gola dla gości.

90'

Pavlović zmienia Damiana Nawrocika.

86'

Samba Ba próbował z dużej odległości, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

82'

Tempo meczu troszkę siadło. Przy takim wyniku trudno się temu dziwić.

79'

Białożyt zmienia Reissa.

73'

Z boisk schodzi jeden z bohaterów Warty - Artur Marciniak. W jego miejsce Marcin Wojciechowski

67'

Vahan Gevorgyan od razu po wejściu na boisko starał się zaskoczyć Bledzewskiego, ale uderzenie z rzutu wolnego obronił bramkarz Warty.

66'

Gevorgyan zmienia Bzdęgę.

65'

Drugi gol Krzysztofa Gajtkowskiego! Gajtek zwiódł w polu karnym kilku obrońców i trafił precyzyjnie. Jest 6:1. Pogrom!

62'

Iwanicki za Ciarkowskiego.

61'

Skórnicki zmienia Mąkę.

58'

Dobra interwencja Samba By, który zażegnał kolejne niebezpieczeństwo pod bramką KSZO.

58'

15 tysięcy fanów nie może żałować przyjścia na ten mecz. Na trybunach - meksykańska fala.

57'

Po dośrodkowaniu Reissa, w polu karnym KSZO nie znalazł się odważny do wybicia piłki. Skończyło się zatem piątym golem dla Warty!

57'

Piotr Kieruzel strzela piątą bramkę dla Zielonych!

50'

Festiwal strzelecki sprzed przerwy jeszcze się nie skończył. Drugą piękną bramkę zdobył Artur Marciniak, strzelając mocno zza pola karnego. Warta prowadzi 4:1.

48'

Artur Marciniak strzela czwartą bramkę dla Warty!

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu w Poznaniu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Warta zrobiła swoje w ostatnich sześciu minutach. Piłkarze gości muszą być zszokowani takim obrotem sprawy, bo prowadzili 1:0.

45'

Gajtkowski! Ale finisz Warty

41'

piękny kontratak Warty. Prostopadłe podanie do Marciniaka, a ten technicznym lobem w efektowny sposób pokonał Tomasza Dymanowskiego.

41'

Artur Marciniak! Warta jest już na prowadzeniu

39'

Reiss dośrodkowywał w pole karne KSZO. Piłka jeszcze się od kogoś odbiła i wpadła do siatki.

38'

Nikola Kolarov

34'

Dobrze rozegrali wrzut z autu gości. po dośrodkowaniu Nawrocika, Bledzewskiego strzałem głową pokonał niewysoki przecież Wolański.

34'

Janusz Wolański! 1:0 dla KSZO

30'

Z ostrego kąta strzelał z pola karnego Reiss, ale to nie mogło zaskoczyć Dymanowskiego. Mimo wszystko brawa dla Zielonych za tą akcję.

28'

Mocna bomba Samba Ba z rzutu wolnego. Miał kłopoty Bledzewski.

26'

Znów strzela "Gajtek" ale nie może dziś wstrzelić się w światło bramki.

23'

Aktywny Mąka uderzał na bramkę Warty z lewej strony.

22'

Efektowny strzał Gajtkowskiego sprzed pola karnego niecelny.

18'

Teraz Andrzej Bledzewski ratuje Warciarzy, po dobrej akcji i dośrodkowaniu w jego pole karne. Gdyby nie interwencja bramkarza, Kanarski pewnie strzeliłby pierwszego gola.

16'

Niecelny strzał z dystansu Mateusza Mąki. Goście zaczynają coraz częściej grać w piłkę.

15'

Gospodarze zmarnowali rzut rożny. Kiepsko dogrywał piłkę Piotr Reiss.

10'

Odpowiedź gości, niezła akcja, ale strzał Kanarskiego niecelny.

8'

Podbramkową akcję znów wyjaśnił Tomasz Dymanowski, który złapał piłkę. Warta w ataku, ale na razie nie potrafi oddać groźnego strzału na bramkę KSZO.

5'

Pierwszy celny strzał w tym meczu - autorem Krzysztof Gajtkowski.

4'

Pierwsza akcja duetu Zakrzewski - Reiss. Ten ostatni zepsuł jednak akcję.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

15:55

Znamy już składy obu drużyn. Początek spotkania za około 5 minut.

15:51

Nie ma już dziś darmowych kiełbasek i szalików na mecz, ale mimo to tłumy fanów przyciągnął mecz Warty.