Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1 : 2
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
20:03

Bohaterem meczu Rafał Kujawa, który najpierw pokonał Prusaka strzałem głową (pomogła poprzeczka), a chwilę później wyprowadził ŁKS na prowadzenie strzałem z ostrego kąta. Później nerwy puściły Pesirowi, ale trudno się dziwić. Bogdanka przegrywa drugi mecz z rzędu na własne życzenie!

95'

Koniec meczu! ŁKS ma 3 punkty. Wywalczone niemal cudem.

95'

Niesamowita końcówka w Łęcznej. Piłkarze i miejscowi kibice są bardzo wkurzeni takim obrotem sprawy.

95'

Damian Serweryn zmienia Kujawę.

94'

Niedługo pograł Tomas Pesir. Czerwona kartka.

94'

Gooool po raz drugi! Znów Kujawa, ŁKS wygrywa 2:1! Kto w to uwierzy?

92'

Gooool! Rafał Kujawa! Ale szczęście ŁKS-u.

87'

Tomas Pesir zmienia Nildo.

88'

Adamski zmienia Woźniczkę.

84'

Dużo lepiej zachował się Ricardinho, którego strzał z dużym trudem wybronił Wyparło. Bogdanka zmarnowała szansę na 2:0.

83'

Na razie bardzo słaby strzał Mączyńskiego. Takimi uderzeniami goście nie pokonają Prusaka.

82'

Bartoszewicz ukarany drugą żółtą kartką! Górnik zagra w osłabieniu. Czy ŁKS wykorzysta szansę?

81'

Miloseski uderza z dystansu wysoko nad bramką.

79'

Maciej Bykowski ukarany przez sędziego za strzał po gwizdku. Nie opłacało się, mimo że strzelił gola.

68'

Szarżował na bramkę ŁKS-u Nildo ale został powalony na ziemię. Czy był rzut karny? Gwiazdka nie ma.

65'

Pierwsza zmiana w ekipie ŁKS-u. Za Golańskiego wchodzi Kubicki.

65'

Druga żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany Radosław Bartoszewicz.

63'

Kujawa sam na sam z Prusakiem zupełnie się gubi, traci piłkę i szansa na remis mija.

53'

Kolejny celny strzał zapisujemy na konto Bogdanki. Tym razem strzelał Dejan Miloseski.

49'

Nildo uderza z ostrego kąta. Nie miał problemów Wyparło.

48'

Po rzucie wolnym dla ŁKS, piłkę dostał Bykowski, który huknął bardzo mocno, ale znów niecelnie.

46'

Odważny strzał Mączyńskiego z ponad 30 metrów. Niecelnie.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

45'

45'

Pierwsza połowa kończy się kartką dla Pawła Magdonia.

43'

Doskonała szansa na wyrównanie dla ŁKSu! Golański okiwał Prusaka, ale nie zdołał wbić piłki do pustej bramki!

40'

Ciągle w ataku groźniejsi są gospodarze.

33'

Kolejny strzał Nildo na bramkę Bodzio W. Bramkarz ŁKS- ma dziś dość dużo pracy.

30'

A tymczasem doping rozpoczęli kibice ŁKS-u. Ufff...

28'

Miloseski wyprowadził GKS na prowadzenie po efektownej akcji Ricardinho. Piłka po strzale Miloseskiego otarał się jeszcze o obrońców ŁKS-u i wpadła do bramki.

28'

Goool! Dejan Miloseski!

25'

Dobry strzał Tomasza Nowaka wybronił Wyparło. Mogło być 1:0 dla gospodarzy.

22'

Niecelne uderzenie Dejana Miloseskiego.

20'

Dobra akcja Nildo, który zwiódł obrońców i oddał strzał na bramkę Wyparło. Bramkarz ŁKS nie miał problemów z tym strzałem.

18'

Po uderzeniue Golańskiego piłka dotknęła jeszcze obrońców GKS-u, ale nie zmyliło to Prusaka.

15'

A kibice Gónika w akcie protestu dziś nie kibicują. Cicho na stadionie. Słychać szkoleniowców obu zespołów.

14'

Powoli goście przejmują inicjatywę. Kujawa znów miał okazję, ale lepszy od niego Prusak.

11'

Tym razem Artur Golański uderza już celnie, ale z łatwością broni Sergiusz Prusak

10'

Pierwszy niezły strzał ełkaesiaków. Kujawa nie trafia w bramkę.

7'

Mariusz Zasada zmarnował jednak tą okazję trafiają z rzutu wolnego w mur.

7'

Faul Kujawy w okolicy pola karnego ŁKS-u. Będzie groźnie.

5'

Na trybunie gości zaczynają pojawiać się fani ŁKS-u.

4'

Na razie troszkę niedokładności, ale to gospodarze próbują atakować.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Jarosława Chmiela. Zaczynają piłkarze Bogdanki.

18:02

ŁKS ma dziś szansę odskoczyć rywalom, bo przegrał z Flotą Świniujście Piast Gliwice. Podbeskidzie wieczorem zagra ciężki mecz z GieKSą.

17:43

ŁKS zagra dziś mocno osłabiony, bez pięciu podstawowych piłkarzy.

17:40

Lider pierwszej ligi przyjeżdża dziś do Łęcznej na mecz z będącą w dobrej formie na wiosnę Bogdanką. W ostatnim meczu GKS przegrał w Katowicach 2:4, głównie za sprawą dziurawej defensywy. W ataku było dużo lepiej.